Jump to content

Photo

Intervju-Nenad Canak

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
74 replies to this topic

#61 bramil

bramil
  • Banned
  • 677 posts

Posted 29 January 2005 - 20:41

OPET KAZEM,MOZE NESHU NEKO DA VILI ILI NE ALI DA GA PLJUJE I NAZIVA FASISTOM TO NE.ZAR ONAJ MARKOVIC NIJE ZASLUZIO MNOGO GORE KADA JE NA KONFERENCIJI ZA STAMPU jul-a A POVODOM NESTANKA IVANA STAMBOLICA REKAO OTPRILIKE OVO/JA CUO I VIDEO/"Pa nek pitaju njegovu zenu gde je" AKO JE I OD MARKOVICA PREVISE JE.DALJE O MARKOVICU NE BI.AKO JE SAMO TO STO JE NENAD UPOTREBIO LIGIN PAPIR ZA ZVANICNO PSOVANJE JEDINI PROBLEM, IMAM SAMO OVO"NENADE, NENADE,PA ZAR MARKOVICA,jul-ovca........

#62 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 29 January 2005 - 20:52

Oprosti Tadino, Canak je i danas visokopozicionirani politicar u Vojvodini!

Markovic JUL - JUL Markovic, rekoh vrlo mi je jasno no nesretoh ni jednom
u hrvatskom politickom zivotu da se predsjednik neke od politickih stranaka
obracunava s bilo kim, napismeno, drugarskim pozdravom - 'jeb'o ti ja mater'!

Kad k tome dodas da u takvom obracanju svatko moze prepoznati zloporabu privatnog
kroz obracanje na stranackom memorandumu [vrlo moralno upitno],

moje pitanje [u takvim slucajevima] samom sebi glasi :

Za sto je jos korist/io zvanicni stranacki memorandum?

Ima li i vojvodjanski parlament takodjer, memorandum?

Ne suzivljava li se i tamo s predsjednickom funkcijom?

itd.

Edited by Slaven, 29 January 2005 - 20:53.

#63 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 29 January 2005 - 20:56

AKO JE SAMO TO STO JE NENAD UPOTREBIO LIGIN PAPIR ZA ZVANICNO PSOVANJE JEDINI PROBLEM, IMAM SAMO OVO"NENADE, NENADE,PA ZAR MARKOVICA,jul-ovca........

thumbsup.gif

#64 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 29 January 2005 - 20:56

QUOTE(Slaven @ 29 Jan 2005, 21:52)
Oprosti Tadino, Canak je i danas visokopozicionirani politicar u Vojvodini!

Markovic JUL - JUL Markovic, rekoh vrlo mi je jasno no nesretoh ni jednom

Kad k tome dodas da u takvom obracanju svatko moze prepoznati zloporabu privatnog
kroz obracanje na stranackom memorandumu [vrlo moralno upitno],

moje pitanje [u takvim slucajevima] samom sebi glasi :

Za sto je jos korist/io zvanicni stranacki memorandum?

Ima li i vojvodjanski parlament takodjer, memorandum?

Ne suzivljava li se i tamo s predsjednickom funkcijom?

itd.

Markovic ga je nazvao debelim debilom,ili tako nesto,a Canak mu je samo odgovorio da je on debil i da je debilitet trajni poremecaj,uz psovku "Jeb'o ti ja mater"!I u potpunosti se slazem s Nenadom po tom pitanju!

Edited by uros_s78, 30 January 2005 - 01:10.

#65 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 29 January 2005 - 22:42

Ako JUL zajedno s SPS-om, SRS-om i sličnima može narodu(i susjednim narodima) činjenično jebati mater deset godina ja mislim da je sasvim sasvim u redu da im netko, barem verbalno, odgovori istom mjerom.

Ponavljam, travanj dvijetisućite kao vrijeme ovog događaja samo po sebi opravdava skoro bilo kakav oblik djelovanja srpske opozicije. U tom trenutku jedino što možda ne bi bilo moralno opravdano kao odgovor na teror režima je ubojstvo. Iako, mogle bi postojati okolnosti koje bi opravdavale čak i ubojstvo, barem kao olakotne okolnosti u sudskom postupku.

Edited by Tadino, 29 January 2005 - 22:45.

#66 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 29 January 2005 - 23:01

Ovo je neverovatno... vi zbilja raspravljate sta bi Nesi trebalo da bude dozvoljeno a sta ne u ovoj ludari od drzave.... da niste malo preozbiljno shvatili nasu politicki scenu.... Nesa stvarno zna da pretera ponekad i njegova politicka doslednost je vise nego sumnjiva ali mislim da on daje dovoljno respekta ostatku politicke scene... tacnije bas onoliko koliko ona to zasluzuje...
Moram priznati da je ovo pre svega DUHOVITO ali i vrlo primereno situaciji i "ozbiljnosti" politicke elite SPS/JUL grupacije...
.... kada ovako nesto uradi Nesa zna da me vrati worp brzinom u realnost nase politicke scene - bahate, tupave, neobrazovane, primitivne, maliciozne, i samo na na momente benigno blesave u kojoj je Nesa bar svesni participant....

#67 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 29 January 2005 - 23:19

QUOTE(April @ 29 Jan 2005, 12:48)
QUOTE(Jerry @ 29 Jan 2005, 13:35)
QUOTE(April @ 29 Jan 2005, 12:30)
Mislis, prvo se instalirao u vlast, krenulo ga u zivotu, pa se opustio malo...

Da, da, bilo je to godinu dana kasnije. Samo ne znam da li je to jos smrdljivija varijanta?

Sereš , smrdljivi vadikalu !

Prvo, imas stila bas koliko i Nenad Canak.

Drugo, za razliku od vas simpaticnih i duhovitih, ja sam bio onaj divljak koji je upao u Skupstinu 5.oktobra. Pretpostavljam da si ti za to vreme gundjao na tvom Mostu

Trece, zbog Cankove preduzimljivosti i operativnosti, na poslednjim izborima izgubili smo oko 150000 glasova. Mislim da Kostunica nikad nije imao boljeg saveznika.

Cetvrto, otkad ste se pokazali na izborima u NS, biram Suboticu. Putujem popodne...

Eh , izdao si samog sebe , ako si bio na ulicama BG 5. oktobra !

#68 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 29 January 2005 - 23:51

rekoh vrlo mi je jasno no nesretoh ni jednom

Tadino ako uzmes da bi Jakovcic ili mozda bolje Kajin
u nekakvim korelacijama hrvatsko/srpskim mogli oznacavati politicke poglede Canka
a poznata su ti IDS/ova na glas razmisljanja o HDZ/u
kao o jebacima majki svom narodu [i susjednim narodima, takodjer],

ne mislis li da bi u najmanju ruku bilo neumjesno, nekom rezimskom novinaru
npr. *Milanu Ivkosicu 'jebavat' majku' na memorandumu IDS ispod potpisa
Predsjednik, zbog izjave 'mali debeljko' odnosno 'mali celavko' upucenu
Jakovcicu tj. Kajinu!

no dobro, moje misljenje jeste i nadalje da se radi o 'lickom' prostakluku
koji kroz pricu o demokraciji i gradjanskoj opciji ..........

ps

*Milan Ivkosic

"Televizor razbiti i zenu pretuci trebalo bi bar jednom na dan. Ali i jedno
i drugo bilo bi jako skupo, pa ih je bolje gasiti ili izbjegavati", u Studiju, 1996.

Moze Milan Ivkosic citirati, bez navoda izvora, Goebbelsa koliko god hoce, moze to raditi u nekom svom privatnom listicu, moze pisati kao sto je pisao da sam ja dozvao osobno Milosevica u Hrvatsku i dao mu oruzje, moze on pisati da je u Matici hrvatskoj za Gotovceve uprave vladala filozofija srpska, ali kada on to cini u Vecernjem listu, on to nece moci ciniti, a da o tomu ne bude obavijestena javnost, a to onda znaci i tzv. svjetska javnost, koja je valjda isto sto i hrvatska javnost. Slobodan Prosperov Novak ulomci iz opseznog teksta pripremljenog za Skupstinu P.E.N.-a

"jugofasisti, smece, cudoviste kakvo nije postojalo jos od starih Grka" (Milan Ivkosic 27.9.1996 sudjenje Feralu)

Hoce li se sad napokon shvatiti da je podijeljena Bosna cinjenicno stanje iz kojeg mogu proizici odredene nakane te da nije bila rijec o nakanama koje bi cinjenicno stanje poricale? To jest da ne teze nasilju oni koji vode podijeljenu Bosnu vec da je nasilje ustrajavanje na jedinstvenoj Bosni.
Milan Ivkosic u Horizontu

Kakva god politicka buducnost bila, nema granice izmedu Hrvatske
i hrvatskog dijela BiH, pa bio taj dio (i koliko god bio) i u samom Sarajevu.
Milan Ivkosic u Horizontu

ili da pokusam s nekim drugim 'julovcima'?

npr. s Dubravkom Horvaticem, Stipom Cuicem, Majom Freudenlich, Hrvojem Sosicem, Nedjeljkom Mihanovicem, Nenadom Ivankovicem i mnogim danas posvema zaboravljenim vrtnim patuljcima vlasti ili gonicima opce prakse!

Edited by Slaven, 29 January 2005 - 23:54.

#69 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 29 January 2005 - 23:57

Dobro Slavene, ti dakle ne možeš zamisliti trenutak u političkom životu određene zemlje kad sve pristojnosti gube svoju svrhu. Kad dolazi do situacije ili mi ili oni? Ja mislim da je travanj dvijetisućite uporavo taj trenutak i mislim da taj trenutak opravdava i "gore" reakcije od ove, i to ne samo verbalne.

#70 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 30 January 2005 - 00:09

QUOTE(Tadino @ 29 Jan 2005, 22:57)
Dobro Slavene, ti dakle ne možeš zamisliti trenutak u političkom životu određene zemlje kad sve pristojnosti gube svoju svrhu. Kad dolazi do situacije ili mi ili oni? Ja mislim da je travanj dvijetisućite uporavo taj trenutak i mislim da taj trenutak opravdava i "gore" reakcije od ove, i to ne samo verbalne.

Ne Tadino!

Ja govorim o covjeku koji je i za vrijeme Djindjica obnasao visoku politicku funkciju, koju u ostalom poradi nekih okolnosti obnasa i danas!

Drugarski pozdrav - 'jeb'o ti ja mater'
samo je dio price o Nenadu Canku i primitivizmu!

On svakako ne pocinje s cetvrtim mjesecom dvijetisucite!

hansolo
Moram priznati da je ovo pre svega DUHOVITO ali i vrlo primereno situaciji i "ozbiljnosti" politicke elite SPS/JUL grupacije...
.... kada ovako nesto uradi Nesa zna da me vrati worp brzinom u realnost nase politicke scene - bahate, tupave, neobrazovane, primitivne, maliciozne, i samo na na momente benigno blesave u kojoj je Nesa bar svesni participant....

u tom kontekstu da, na zalost!

#71 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 30 January 2005 - 00:17

u tom kontekstu da, na zalost!

a zasto ti mislis da Canak ne vidi kontekst unsure.gif ... i da, u pitanju je kontekst, sire okruzenje...

#72 zokiasov

zokiasov
  • Banned
  • 1,399 posts

Posted 30 January 2005 - 00:24

Neznam bas da li je korektno okarakterisati ga kao fasistu ali da je debela prostacina i ekstremista to sigurno stoji.On i vojvoda od zardjale kasike su dve strane istog novcica.Samo sto je debeli Srbin iz Like koji se toga stidi a vadikal je Hrvat iz Hercegovine i uz to ``najveci`` srpski nacionalista.Retorika i nastup (nekultura ) su im isti.
I nadam se da su obojica samo tuzna istorija srpske politicke scene.

#73 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 30 January 2005 - 00:33

a zasto ti mislis da Canak ne vidi kontekst

zato sto se politicko [ne]vrijeme koje jeste pred Srbijom tj. Vojvodinom
nece moci pozitivno razvijati u koliko gradjanska opcija ne dobije 'na tezini'!

Naspram nacionalne, podrazumijeva se!

Nenad Canak nije politicar - za novo doba![po meni]

Odvec je primitivan a u sudarima konkretno hrvatskih, madjarskih
i srpskih nacionalnih interesa, koji su neminovni i dnevni,
jedna tako usiljena i kompromitirana osoba nema kredibilitet
kao i ponesto od glasacke vecine!

zato rekoh, na zalost!

Edited by Slaven, 30 January 2005 - 00:35.

#74 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 30 January 2005 - 12:29

QUOTE(Slaven @ 30 Jan 2005, 00:33)
zato sto se politicko [ne]vrijeme koje jeste pred Srbijom tj. Vojvodinom
nece moci pozitivno razvijati u koliko gradjanska opcija ne dobije 'na tezini'!

Naspram nacionalne, podrazumijeva se!

Nenad Canak nije politicar - za novo doba![po meni]

Odvec je primitivan a u sudarima konkretno hrvatskih, madjarskih
i srpskih nacionalnih interesa, koji su neminovni i dnevni,
jedna tako usiljena i kompromitirana osoba nema kredibilitet
kao i ponesto od glasacke vecine!

zato rekoh, na zalost!

A odakle si ti ? Ne bi rekao da si iz Vojvodine po govoru , nego iz HR,pa te molim da se ne mešaš ovde , inače bi imali što šta da kažemo i o politice Franje Tuđmana i njegovih naslednika !

#75 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 30 January 2005 - 12:34

Jerry oprosti na izrazu ti ili si glup il' nepismen il' oboje istovremeno! wink.gif

ili da pokusam s nekim drugim 'julovcima'?

npr. s Dubravkom Horvaticem, Stipom Cuicem, Majom Freudenlich, Hrvojem Sosicem, Nedjeljkom Mihanovicem, Nenadom Ivankovicem i mnogim danas posvema zaboravljenim vrtnim patuljcima vlasti ili gonicima opce prakse!

kako vidis tvoja primjedba ' inače bi imali što šta da kažemo i o politice Franje Tuđmana ' je neumjesna i nepotrebna!

A odakle si ti ? Ne bi rekao da si iz Vojvodine po govoru , nego iz HR,pa te molim da se ne mešaš ovde

To je Ok! Nego si cuo - izbacilo Cedu?!! laugh.gif