Jump to content


Photo

Intervju-Nenad Canak


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
74 replies to this topic

#46 alisa

alisa
  • Members
  • 1,192 posts

Posted 29 January 2005 - 04:03

QUOTE(Henry Chinaski @ 6 Jan 2005, 17:00)
A patriote, ne svidj vam se kako Canak guzi, a? Ako, ako, to je dobro. Sve ono sto se vama ne svidja je dobro. Dorijani Grejevi.

ma, nije rec o svidjanju, vec o guzenju (maloletnica, naravno). da je doticni nesto politicar u pravnoj drzavi, odavno bi mu na celu pisalo sexual offender sad.gif te bi iz politike bio oteran odavno, a mozda se malo i po zatvoru 'ladio.

a nisam ni patriJota, ni patriota...

eh, kad ce, henri, vasi politicari shvatiti da se politikom moze baviti bez bljuvotina? da politika nije jebacina u tri cina i 'vatanje sponzorusa po kafanama i budzacima?

zlobivoje onomad rece: malo morgen. ovaj sad, psuje i pljuje, a "napredna srbija" "nazadnu srbiju" kudi i grdi (da ne kazem kara), zato sto je politicar zanimljiv, interesantan, te nema dlake na jeziku.... sve dok se, jel'te, izrazava.... sad.gif

#47 Lancelot

Lancelot
  • Banned
  • 176 posts

Posted 29 January 2005 - 09:48

Zabavno je citati izjave politicara i podrzavati one koji nam se svidjaju.Ali skroz druga stvar je sagledati njihova (ne)dela. A tek porediti njihov drustveni i finansijski status pre pocetka bavljenja politikanstvom...

#48 April

April
  • Members
  • 1,314 posts

Posted 29 January 2005 - 12:08

Da li je Nenad Canak onaj simpaticni covek koji je 6.oktobra 2000. na 'Pinku' pevao 'My way' u Grand paradi? Ima stila, stvarno.

#49 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 29 January 2005 - 12:19

QUOTE(April @ 29 Jan 2005, 12:08)
Da li je Nenad Canak onaj simpaticni covek koji je 6.oktobra 2000. na 'Pinku' pevao 'My way' u Grand paradi? Ima stila, stvarno.

Nije to bilo 6. oktobra 2000 jer nije mogao tada ni da hoda !Ko je bio na Mostu u NS , zna o čemu je reč!Pevao je godinu dana posle !

#50 April

April
  • Members
  • 1,314 posts

Posted 29 January 2005 - 12:30

QUOTE(Jerry @ 29 Jan 2005, 13:19)
Nije to bilo 6. oktobra 2000 jer nije mogao tada ni da hoda !Ko je bio na Mostu u NS , zna o čemu je reč!Pevao je godinu dana posle !

Mislis, prvo se instalirao u vlast, krenulo ga u zivotu, pa se opustio malo...

Da, da, bilo je to godinu dana kasnije. Samo ne znam da li je to jos smrdljivija varijanta?

#51 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 29 January 2005 - 12:35

QUOTE(April @ 29 Jan 2005, 12:30)
Mislis, prvo se instalirao u vlast, krenulo ga u zivotu, pa se opustio malo...

Da, da, bilo je to godinu dana kasnije. Samo ne znam da li je to jos smrdljivija varijanta?

Sereš , smrdljivi vadikalu !

#52 Milivoje

Milivoje
  • Members
  • 728 posts

Posted 29 January 2005 - 12:47

To političar !!!
Trebalo bi videti sa Henrijem ( on je stručnjak za navedenu problematiku ) da ga neko naguzi !

#53 April

April
  • Members
  • 1,314 posts

Posted 29 January 2005 - 12:48

QUOTE(Jerry @ 29 Jan 2005, 13:35)
QUOTE(April @ 29 Jan 2005, 12:30)
Mislis, prvo se instalirao u vlast, krenulo ga u zivotu, pa se opustio malo...

Da, da, bilo je to godinu dana kasnije. Samo ne znam da li je to jos smrdljivija varijanta?

Sereš , smrdljivi vadikalu !

Prvo, imas stila bas koliko i Nenad Canak.

Drugo, za razliku od vas simpaticnih i duhovitih, ja sam bio onaj divljak koji je upao u Skupstinu 5.oktobra. Pretpostavljam da si ti za to vreme gundjao na tvom Mostu

Trece, zbog Cankove preduzimljivosti i operativnosti, na poslednjim izborima izgubili smo oko 150000 glasova. Mislim da Kostunica nikad nije imao boljeg saveznika.

Cetvrto, otkad ste se pokazali na izborima u NS, biram Suboticu. Putujem popodne...

#54 bramil

bramil
  • Banned
  • 677 posts

Posted 29 January 2005 - 13:44

NENAD CANAK MOZE DA BUDE SVAKAKAV ALI FASISTA?

VAU NEKO JE OVDE JAKO POBRKAO LONCICE I TO NAMERNO,SVESNO,SAMO ZASTO?

ZNAMO SE NESHA I JA OD 90-TIH,OD OSNIVANJA LIGE U "ARENI".ISTO JE GOVORIO TADA KAO I DANAS.IAKO NIKADA,OSIM SKJ,NISAM BIO CLAN NI JEDNE STRANKE PA NI NESHINE,I DANAS GA IZUZETNO CENIM.BASH ZBOG TOGA STO JE PROSAO PUT OD DOMACEG IZDAJNIKA I STRANOG PLACENIKA DO PREDSEDNIKA SKUPSTINE VOJVODINE SA STALNO ISTOM PRICOM O MOJOJ VOJVODINI.HVALA MU ZBOG TOGA.NA TOM PUTU SU MU DELILI RAZNE EPITETE,ALI KOLIKO JA ZNAM NIKO PROTIV NJEGA NIJE PODIGAO NI OPTUZNICU A KAMOLU DA JE OSUDJEN ZA BILO STA.NENAD SHANAK JE SINONIM ZA AUTONOMIJU VOJVODINE I JA GA ZATO PODRZAVAM.


#55 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 29 January 2005 - 14:50

QUOTE
NENAD SHANAK JE SINONIM ZA AUTONOMIJU VOJVODINE I JA GA ZATO PODRZAVAM.


Vis' kako je to cudno! laugh.gif

A meni je taj Canak uvijek predstavljao lickog Srbina,
pretecu suvremenosti bar sto se tice povrata Srbalja
onamo, odakle su nekad davno i dosli u Liku!

Debljina se moze otkloniti dijetom a imbecilnost i pokvarenjastvo, ni/sa/cim,
uostalom, jeb'o ti ja mater!!!


B'mti Liku! laugh.gif

#56 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 29 January 2005 - 15:23

QUOTE(bramil @ 29 Jan 2005, 13:44)
NENAD CANAK MOZE DA BUDE SVAKAKAV ALI FASISTA?

VAU NEKO JE OVDE JAKO POBRKAO LONCICE I TO NAMERNO,SVESNO,SAMO ZASTO?

ZNAMO SE NESHA I JA OD 90-TIH,OD OSNIVANJA LIGE U "ARENI".ISTO JE GOVORIO TADA KAO I DANAS.IAKO NIKADA,OSIM SKJ,NISAM BIO CLAN NI JEDNE STRANKE PA NI NESHINE,I DANAS GA IZUZETNO CENIM.BASH ZBOG TOGA STO JE PROSAO PUT OD DOMACEG IZDAJNIKA I STRANOG PLACENIKA DO PREDSEDNIKA SKUPSTINE VOJVODINE SA STALNO ISTOM PRICOM O MOJOJ VOJVODINI.HVALA MU ZBOG TOGA.NA TOM PUTU SU MU DELILI RAZNE EPITETE,ALI KOLIKO JA ZNAM NIKO PROTIV NJEGA NIJE PODIGAO NI OPTUZNICU A KAMOLU DA JE OSUDJEN ZA BILO STA.NENAD SHANAK JE SINONIM ZA AUTONOMIJU VOJVODINE I JA GA ZATO PODRZAVAM.

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbup.gif

#57 bramil

bramil
  • Banned
  • 677 posts

Posted 29 January 2005 - 18:43

SLAVENE!

ONA PSOVKA JE RUZNA PA AKO JE I OD NENADA.ZAR VI MISLITE DA JA TAKO NESTO MOGU DA PODRZIM?

UOSTALOM SVAKOM OD NAS SE DESI GRESKA,PA I NENADU,ALI VELICANJE NECIJE PSOVKE I ISTICANJE ISTE JE ZLURADOST,MA KAKO SE NE SLAGALI S TIM.ZAMISLITE SEBE DA NIKAD JAVNO NE OPSUJETE,IAKO VAS PSUJU I PLJUJU SVAKI MINUT U 24 SATA.

NEMOJTE TAKO SLAVENE.

MALO LJUDSKOSTI I DOSTOJANSTVA,ZA SEBE PA TEK ONDA ZA NESHU CHANKA
.

#58 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 29 January 2005 - 20:10

Bramil, sve ja to razumijem.

Srpska politika je 'malcice' greza, napose ona automaska vojvodjanska
u stremljenju ka sto vecoj decentralizaciji
[koju podrzavam iz razno raznih a vrlo poznatih razloga],

no zar vam se ne cini da jebavanje majke na memorandumu neke politicke stranke a u svojstvu predsjednika iste,
jeste preseravanje zbog kojeg se u nekim visoko civiliziranim zemljama desava da vam se ne otvori padobran nakon skoka s par tisuca metara!

Da je opisana konverzacija lickog karaktera vise je nego sigurno
bez obzira tko i sto mu dodje majka pomenutog Markovica!

Hocu rec' jedno je decentralizacija i autonomija a jedno odeblja seljacina
koja je visokopozicionirano mjesto u politickom zivotu Vojvodine zgrabilo
tj otkinulo svojom usiljenoscu!

I sto mu on kao takav dodje u Vojvodini danas - opozicija il' vlast?


QUOTE
ALI VELICANJE NECIJE PSOVKE I ISTICANJE ISTE JE ZLURADOST


#59 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 29 January 2005 - 20:29

Slavene, ne slažem se s tobom. Koliko sam našao na netu taj Marković je bio nekakav sekretar direkcije jul-a. Takva psovka bi danas bila potpuno neprimjerna, ali je ona izrečena u travnju dvijetisućite.

Što želim reći, I u politici kao i u životu dolazi do situacija u kojima normalan razgovor guubi svaki smisao. Ja npr. ne mogu zamisliti hrvatskog opozicijskog političara koji za vrijeme tzv. "zagrebačke krize" s HDZ-ovcim uljudno razgovara. U toim situacijama argumenti gube svaki smisao, što više argumentiraš to u očima drugih ispadaš slabiji. Oni kreteni Tuđmanu nude četiri gradonačelnika, a on niti jednog ne prihvaća. Da sam bio oporbeni političar svakodnevno bih na svakom mogućem mjestu svakom vražjem HDZ-ovcu psovao mater. A mislim da je politička situacija u Srbiji nakon devedeset i devete bila puno lošija nego hrvatska za vrijeme "zagrebačke krize".

#60 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 29 January 2005 - 20:40

QUOTE(bramil @ 29 Jan 2005, 14:44)
NENAD CANAK MOZE DA BUDE SVAKAKAV ALI FASISTA?

VAU NEKO JE OVDE JAKO POBRKAO LONCICE I TO NAMERNO,SVESNO,SAMO ZASTO?

ZNAMO SE NESHA I JA OD 90-TIH,OD OSNIVANJA LIGE U "ARENI".ISTO JE GOVORIO TADA KAO I DANAS.IAKO NIKADA,OSIM SKJ,NISAM BIO CLAN NI JEDNE STRANKE PA NI NESHINE,I DANAS GA IZUZETNO CENIM.BASH ZBOG TOGA STO JE PROSAO PUT OD DOMACEG IZDAJNIKA I STRANOG PLACENIKA DO PREDSEDNIKA SKUPSTINE VOJVODINE SA STALNO ISTOM PRICOM O MOJOJ VOJVODINI.HVALA MU ZBOG TOGA.NA TOM PUTU SU MU DELILI RAZNE EPITETE,ALI KOLIKO JA ZNAM NIKO PROTIV NJEGA NIJE PODIGAO NI OPTUZNICU A KAMOLU DA JE OSUDJEN ZA BILO STA.NENAD SHANAK JE SINONIM ZA AUTONOMIJU VOJVODINE I JA GA ZATO PODRZAVAM.

thumbup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbup.gif thumbsup.gif

Vojvodina Vojvodjanima!