Jump to content

Photo

Buducnost Srbije

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
71 replies to this topic

#61 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 06 January 2005 - 11:46

QUOTE(Hella @ 6 Jan 2005, 10:06)
QUOTE(perkos)
Hella i društvo na ovom forumu za sve izgubljene izbore na prostoru Vojvodine optužuju izbeglice

kosper, ne ser.

iskopaš li da je prvorečeni negde okrpio te nesrećnike (kao što je krpio sonjul radi njenih budalesanja o "izbeglicama - izelicama") ja te zovem na krstnu slavu + krstim se na istoj i ostali protokol + lično uručujem popu 100 eura za mahanje tamjanom po gajbi i ljubim ga u ruku.

ako pak pa izgubiš, moraš u signičru da držiš "Ramuš Haradinaj je heroj", sve doga ne uapse.

može? smile.gif

Ne važi!
Na krstne slave ne idem,pogotovo ako plaćaš popa!

#62 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 06 January 2005 - 13:43

Na krstne slave ne idem,pogotovo ako plaćaš popa!

Normalno, ti ides samo tamo gde se popovi jasu! biggrin.gif biggrin.gif

#63 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 06 January 2005 - 15:32

QUOTE(Bartok @ 5 Jan 2005, 10:35)
QUOTE(Merlak @ 5 Jan 2005, 10:47)
Bi' predlozila ostalim burgermeisterima da idu na usavrsavanje
kod mladjeg kolege 

Aha, i ja bih isto ali, opet, USAID ne moze da pomaze bas svim opstinama u Srbiji.
Eto, samo nekima, za ugled.
Zato je Jesic za ugled.
Jer nije samo klopao na drzavni racun. cool.gif

A imas li neki podatak - zasto su odabrali Jesica i Indjiju, a ne neku drugu opstinu?

Masonska veza, zavera, nepotizam... ili mozda dobra procena?!

Nisam cula nista sto bi ga diskreditovalo, pa tako - svaka cast, Jesicu! heart.gif

#64 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 06 January 2005 - 15:33

QUOTE(Henry Chinaski @ 6 Jan 2005, 01:41)
QUOTE(mile curcic @ 6 Jan 2005, 01:25)
О чему-коме Ти то?
И какве то има везе са градоначелником што сабајле, на празан стомак, туче жестоко?

Sta da ti kazem, tezak alkoholicar. Pio je dvaes minuta iz ovolike case. Ali ipak, i to je bolje od ovih treznih sa mudrim facama. Oni covece sve urnisase i trezni, ko zna sta bi uradili pijani.

lol_2.gif

#65 Buum

Buum
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 07 January 2005 - 04:57

Ljudi, pa ja odavno nisam pročitao ovako pozitivnu vest iz ove naše jadne & bedne Srbije! smile.gif

Ješiću svaka čast! thumbsup.gif

Znao sam i ranije da je momak jako sposoban i vredan, ali tek sad vidim u kojoj meri. Očigledno je da se radi o trenutno najperspektivnijem i najboljem političaru u zemlji. Zamislite samo da su sve opštine po Srbiji unapređene bar 50% koliko i ona inđijska!?! Pa, čoveče, ova zemlja bi procvetala u rekordnom roku...

Ješić je definitivno shvatio i u praksi primenio jednu od ključnih Đinđićevih poruka Srbima [parafraziraću] -> Ne može Srbija da se promeni i reformiše, a da mi ostanemo isti i da očekujemo da će neko drugi umesto nas to da učini.

Šteta što nema više ovakvih ljudi u politici i na javnim funkcijama.

#66 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 07 January 2005 - 17:44

Eraser, bravo za postavljanje topika o Goranu Jesicu! Taj momak je napravio korak od sedam milja na zaparlozenoj ledini zvanoj
opstinska administracija. Otkako sam procitala taj tekst u Danasu,
guram ga pod nos kome god stignem, kao eksplicitan dokaz sta
se moze uciniti sopstvenim snagama i pamecu, a na dobrobit cele
zajednice. rolleyes.gif

Mislim da bi Djilas mogao doci na seminar kod Jesica, kako bi
njegova «narodna kancelarija» povecala efikasnost rada i opravdala troskove, koje svi mi placamo, kao poreski obveznici. wink.gif

#67 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 07 January 2005 - 20:55

ma ne on pošalje svog podparola kod Mirjane Bobić da pola sata priča kako "naša srbija" brine o deci bez roditelja......j*bo teni je bilo muka..... puke.gif puke.gif puke.gif
da je neko toliko narcisoidan.....FUJ!!! puke.gif

#68 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 07 January 2005 - 21:03

Posto sam tu u komsiluku, od ranije znam za ove stvari i sto se mene tice, odavno mi je br. 1.

Najveca je tuga sto mi zivimo u toliko glupom okruzenju da je takav uspeh bio ocenjenj na proteklim izborima "jedva dobio izbore, za 700 glasova vise", protiv radikala koji su iznosili tako jadne optuzbe na Jesicev racun, tipa:
-Ima svoje eskadrone smrti, presrece vozove, 50% dece u Indjiji se drogira, zahvaljujuci njemu...

E moja Srbijo, po ko zna koji put...

#69 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 08 January 2005 - 00:37

za Srbijom ne vredi kukati...... unsure.gif
mi tu više ne možemo ništa,ako hoće,ona sama mora da uradi sve da bi od sebe nešto napravila.....mi smo 15 godina svojih života dali borići se za nju,neki su i mrtvi zbog nje...ni to joj nije dovoljno da shvati......moraće sama,bez nas.....

#70 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 09 January 2005 - 00:53

QUOTE(DaniloBg @ 8 Jan 2005, 00:37)
mi tu više ne možemo ništa...

A ko smo MI?! cool.gif
... ako hoće,ona sama mora da uradi sve da bi od sebe nešto napravila.....

A ko je ONA?! Neka kurva sa kojom MI nemamo mikakve veze... jesi li to hteo da kazes? huh.gif

mi smo 15 godina svojih života dali borići se za nju,neki su i mrtvi zbog nje...ni to joj nije dovoljno da shvati......moraće sama,bez nas.....

Evo jednog od onih koji samo kopiraju... a 'kapiranje'?

#71 Ana Denic

Ana Denic
  • Sleepers
  • 2,756 posts

Posted 09 January 2005 - 02:45

QUOTE(Buum @ 7 Jan 2005, 04:57)
Ljudi, pa ja odavno nisam pročitao ovako pozitivnu vest iz ove naše jadne & bedne Srbije!  smile.gif

Ješiću svaka čast!  thumbsup.gif
....

Ma Jesic je car! Lik je pride i duhovit i sharmantan, a sinoc cujem is prve ruke da je 1999-te ucestvovao u jednom "full monty" performansu i da je bilo sjajno! wink.gif

#72 Akibono

Akibono
  • Members
  • 616 posts

Posted 20 January 2005 - 09:13

Da u ovoj drzavi vlast (ako je ima) ima makar 5 grama mozga poslala bi na prinudni rad, u Indjiju, sve predsednike opstina i sve gradonacelnike u trajanju od 200 godina, toliko treba da se geni makar malko promenek .
Do skora sam ziveo u ubedjenju, skoro me ubedili, da je Bidza the best one.
Jesic je toliko unapredio stvar, uveo sistem 48 ... tako nesto se ne prasta u Srbiji ... blato bato do ramena ... gunj, masan, na ramena pa u bircuz na dudovacu m'slim to bi islo ... ovo, po svemu sudeci, nece trajati !!! wicked.gif