Jump to content

Photo

Price o Canetu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
160 replies to this topic

#31 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 10 January 2005 - 19:53

Na Kalemegdanu daje intervju za RTS. Usred price ucuti, pogledom pocinje da prati desavanje iza kamermanovih ledja.

- "Veverica...juri je pas..pobegla na drvo..pravda je opet pobedila."

#32 tom i dzeri

tom i dzeri
  • Members
  • 14 posts

Posted 11 January 2005 - 13:23

u zagrebu, prosle godine, valjda nije bio zadovoljan zvukom pa kaze toncu (koga su poveli sa sobom iz beograda):
"Eee, ici ces peske kuci"

#33 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 11 January 2005 - 16:00

QUOTE(wagabund @ 31 Dec 2004, 03:21)
kusta doveo dzoni depa u beograd, povodom premijere arizona drim ili tako neshto...dzoni svira sa brejkersima u skcu. pre nego shto ce opaliti po numeri johnny be good, cane najavi drugara iz amerika i kaze mu pri tom;
sviraj dzoni, tvoja devojka ce nocas biti moja.

Mislim da je u stvari rekao: " Hajde da kazemo Dzoniju sta mu se desilo sa ribom!"
A na 'certu je bio i Jim Jarmusch (mada to nije bitno)
edit: zna li neko, ima li istine u prici da ga je Kristijan "Pirke je morao biti ubiven "Golubovic , na Kalisu jednom prilikom unakazio od batina (pominje se i razvaljena vilica)?

Edited by ToniAdams, 11 January 2005 - 16:11.

#34 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 11 January 2005 - 16:02

QUOTE(autsajder @ 10 Jan 2005, 19:53)
Na Kalemegdanu daje intervju za RTS. Usred price ucuti, pogledom pocinje da prati desavanje iza kamermanovih ledja.

- "Veverica...juri je pas..pobegla na drvo..pravda je opet pobedila."

Car! Hail.gif

#35 Blek Stena

Blek Stena
  • Members
  • 49 posts

Posted 11 January 2005 - 16:42

QUOTE(ToniAdams @ 11 Jan 2005, 16:00)
QUOTE(wagabund @ 31 Dec 2004, 03:21)
kusta doveo dzoni depa u beograd, povodom premijere arizona drim ili tako neshto...dzoni svira sa brejkersima u skcu. pre nego shto ce opaliti po numeri johnny be good, cane najavi drugara iz amerika i kaze mu pri tom;
sviraj dzoni, tvoja devojka ce nocas biti moja.

Mislim da je u stvari rekao: " Hajde da kazemo Dzoniju sta mu se desilo sa ribom!"
A na 'certu je bio i Jim Jarmusch (mada to nije bitno)
edit: zna li neko, ima li istine u prici da ga je Kristijan "Pirke je morao biti ubiven "Golubovic , na Kalisu jednom prilikom unakazio od batina (pominje se i razvaljena vilica)?

...mislis kad je krvario na sceni, pogodjen kovanicom - posred nosa. eeee, srbi.

#36 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 11 January 2005 - 16:48

Ma jok, navodno je Cane na Kalisu picio mini golf, dosao Kristijan, poceo nesto da kenja, Cane ga iznapusavao, a onda je doslo do borbe titana...neravnopravne bas.

#37 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 11 January 2005 - 19:02

Canetov komentar u emisiji o Akademiji (klubu): "Svi koji su bili na Akademiji, ostali su i u buducnosti, a neki su ostali i u proslosti."

#38 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 11 January 2005 - 19:08

Gde se tek sad (pod)setih, isto o Akademiji i zasto je sve to propalo:

- Kad zezanje postane mucenje, onda jebes zezanje.

#39 Mogul is Stoned

Mogul is Stoned
  • Members
  • 994 posts

Posted 11 January 2005 - 19:23

e cuo sam i ja od nekih nasih manazera,

da mu keva nije dala da da napusta beograd, pa zato nisu svirali po srbiji.

znam i za jedan ruzan primer, i Uzica, kad je bend ishamaran od strane lokalnog mafijasa, koji istina ukokan par godina kasnije.

A ima i jedan za Toni Montana kad je dosao u leskovac na svirku, izlazi iz kola i bahato ce prvim prolaznicima, ..."gde ja sviram veceras?"

muk..... " a ko si ti ?"

generalno je zalosno koliko ima nasilja na svirkama po Srbiji, divljaci, kompleksasi, itd...

#40 witch hunter

witch hunter
  • Sleepers
  • 43 posts

Posted 11 January 2005 - 23:13

QUOTE(Mogul is Stoned @ 11 Jan 2005, 19:23)
A ima i jedan za Toni Montana kad je dosao u leskovac na svirku, izlazi iz kola i bahato ce prvim prolaznicima, ..."gde ja sviram veceras?"

muk..... " a ko si ti ?"

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

pirotjanci iznapushavali boru grbavog

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

svaka chast majstori !!!!!!!!!

najveci kompleksash ikada. ovo je genijalno! thumbup.gif

#41 witch hunter

witch hunter
  • Sleepers
  • 43 posts

Posted 11 January 2005 - 23:15

QUOTE(witch hunter @ 11 Jan 2005, 23:13)
pirotjanci iznapushavali boru grbavog

htedoh napisati leskovchani. od silnog odusevljenja sam pomesao ....

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

#42 tom i dzeri

tom i dzeri
  • Members
  • 14 posts

Posted 12 January 2005 - 12:52

e vozio sam se u busu jednom pored toni montana, dziber neopevani, gricka semenke, mljacka (semenke) i pljuje (pljucka) ostatke (semenki) po podu. leto, nosi fajerku, +40.
par stanica kasnije udje neka baba (baba i po) i ja joj ustupim mesto, ona ga pritegne guzovima uza prozor, jedva dise al mljacka semenke

mali trol al sta cu

#43 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 12 January 2005 - 13:20

Bila na nekoj zurci 80 i neke (ah te zurke tadasnje). Dorcol, velika gajba. Cane (verovatno stondiran) prilazi mi i pocinje pricu kako je on nadjen u sumi kao beba i kako su ga odgajili medvedi dok ga ljudi nisu nasli... Sta znam valjda mu je to neki opening line bio... unsure.gif MIslim stvarno! Njega bre niko nije uzimao za ozbiljno a ipak je postao neka vrsta urbane legende, uslovno receno.

#44 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 12 January 2005 - 13:38

QUOTE(modestyblaise @ 12 Jan 2005, 14:20)
Bila na nekoj zurci 80 i neke (ah te zurke tadasnje). Dorcol, velika gajba. Cane (verovatno stondiran) prilazi mi i pocinje pricu kako je on nadjen u sumi kao beba i kako su ga odgajili medvedi dok ga ljudi nisu nasli... Sta znam valjda mu je to neki opening line bio... unsure.gif .

Cekaj, mozda je istina ? huh.gif

#45 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 04 February 2005 - 00:56

Jednom su Brejkersi svirali u nekoj vukojebini, i seljaci krenuli da ih gadjaju kupusom, krastavcima, i raznoranim povrcem pa im je rekao:
"Sta je seljani? Rodilo? Aaa?"

Ili kad je radio intervju i pitaju ga o svadji sa Antonom a on ce:
"Jebiga, neko je na krigli, a neko na igli"

Kralj!!!