Jump to content


Photo

napadnut Boris Tadic?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
384 replies to this topic

#1 fiju_briju

fiju_briju
  • Members
  • 94 posts

Posted 01 December 2004 - 02:19

da li neko ima vise informacija?

#2 Kesh_Kolica

Kesh_Kolica
  • Members
  • 561 posts

Posted 01 December 2004 - 02:26

ako mislis na ono u guci onda............................... tongue.gif

#3 fiju_briju

fiju_briju
  • Members
  • 94 posts

Posted 01 December 2004 - 02:40

ne, mislim na ovo

Sluzbeno vozilo u kojem se nalazio predsednik Srbije Boris Tadich napadnuto je u utorak, 30.novembra, oko 21.00 cas, u ulici Kneza Milosa u Beogradu. Kako je saopstila Pres sluzba predsednika Srbije, pravovremenim reagovanjem obezbedjenja sprecene su teze posledice, a Tadich nije povredjen.


opet "trgovacki putnici"?

#4 brankoj

brankoj
  • Members
  • 403 posts

Posted 01 December 2004 - 02:41

Upravo sam čuo neku polovičnu vest na vestima RTS-a. Tačnije cele vesti su se sastojale od ove informacije i trajale su tridesetak sekundi. Navodno je misteriozni audi udario u jedno od vozila iz Tadićeve pratnje a zatim se udaljio velikom brzinom, sve se desilo u Kneza Miloša... Sve mi ovo deluje jako sumnjivo i liči na nekakvo skrivanje informacija.

#5 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 01 December 2004 - 02:41

Prema informaciji na BK - oko 21 h u Kneza Milosa napadnut njegov audi u koloni propisno obelezenih vozila iz pratnje. Neko vozilo pokusalo da ga nekoliko puta bocno udari, pa potom pobeglo s lica mesta. Toliko zasad.

#6 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 01 December 2004 - 02:41

Opet neki Bagzi uči da vozi.

Edited by DJ_Vasa, 01 December 2004 - 02:43.


#7 brankoj

brankoj
  • Members
  • 403 posts

Posted 01 December 2004 - 02:44

QUOTE(fiju_briju @ 1 Dec 2004, 02:40)
ne, mislim na ovo

Sluzbeno vozilo u kojem se nalazio predsednik Srbije Boris Tadich napadnuto je u utorak, 30.novembra, oko 21.00 cas, u ulici Kneza Milosa u Beogradu. Kako je saopstila Pres sluzba predsednika Srbije, pravovremenim reagovanjem obezbedjenja sprecene su teze posledice, a Tadich nije povredjen.


opet "trgovacki putnici"?

Dakle ipak su javili da Tadić nije povređen. Učinilo mi se da su na RTS-u preskočili ovaj detalj.

#8 Gonzo

Gonzo
  • Members
  • 3,133 posts

Posted 01 December 2004 - 02:45

Trece lice iz Topcidera...

#9 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 01 December 2004 - 02:50

Sto bi neko napadao Tadica koji je i onako levo mudo... Vise mi lici na pokusaj Tadica da skrene paznju na sebe u fazonu 'jao, evo i meni prete atentatom...'

Nemam pojma, Tadic mi sve vise lici na Kostunicu tako da dogadjaji u vezi njega meni uvek deluju sumnjivo...

Mada, moze biti da je neki novi Bagzi ucio da vozi... Ili Makina grupa slavi po gradu oslobadjanje pa deca malo popila i tako...

#10 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 01 December 2004 - 02:53

QUOTE(incognito @ 1 Dec 2004, 03:50)
Sto bi neko napadao Tadica koji je i onako levo mudo... Vise mi lici na pokusaj Tadica da skrene paznju na sebe u fazonu 'jao, evo i meni prete atentatom...'

Nemam pojma, Tadic mi sve vise lici na Kostunicu tako da dogadjaji u vezi njega meni uvek deluju sumnjivo...

Mada, moze biti da je neki novi Bagzi ucio da vozi... Ili Makina grupa slavi po gradu oslobadjanje pa deca malo popila i tako...

Jao, nemoj, incognito, molim te. Odmah mi se vracaju radikalske price posle pokusaja ubistva Djindjica kod hale "Limes".

#11 gagast

gagast
  • Members
  • 3,503 posts

Posted 01 December 2004 - 02:54

Neki debil na sajtu SRS-a je još pre mesec dana pisao o nekom novom audiu koji juri ulicama aludirajući na to da se sprema atentat na Tadića. Mrzi me da čeprkam po toj septičkoj jami ali je taj bolesnik nekoliko puta ponovio da audi ponovo juri beogradskim ulicama.
Kakva li će biti reakcija mudrog premijera i njegovog ministra Jočića. Mora da su se mnogo potresli zbog ovoga.

#12 Freddy

Freddy
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 01 December 2004 - 02:56

QUOTE(incognito @ 1 Dec 2004, 02:50)
Sto bi neko napadao Tadica koji je i onako levo mudo... Vise mi lici na pokusaj Tadica da skrene paznju na sebe u fazonu 'jao, evo i meni prete atentatom...'

Nemam pojma, Tadic mi sve vise lici na Kostunicu tako da dogadjaji u vezi njega meni uvek deluju sumnjivo...

Mada, moze biti da je neki novi Bagzi ucio da vozi... Ili Makina grupa slavi po gradu oslobadjanje pa deca malo popila i tako...

E baš ga pretera.Nemoj da budeš baš toliko ostrašćen.
Tadić koliko god delovao kao "levo mudo" ipak trenutno predstavlja najveću opasnost po legijalistički klan koji vlada Srbijom.

#13 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 01 December 2004 - 04:06

QUOTE(vinska musica @ 30 Nov 2004, 19:41)
Prema informaciji na BK - oko 21 h u Kneza Milosa napadnut njegov audi u koloni propisno obelezenih vozila iz pratnje. Neko vozilo pokusalo da ga nekoliko puta bocno udari, pa potom pobeglo s lica mesta. Toliko zasad.

A cemu sluze debili iz pratnje, pa da im se "misteriozni" audi dosunja, izlupa bocno Tadicev auto, i onda "nestane" u nepoznatom pravcu?

I on a i Djindjic je mogao da bude bezbedniji da je bio bez tih kretena iz obezbedjenja koji su tu izgleda samo kao lokatori.

#14 voodoo_popeye

voodoo_popeye
  • Members
  • 310 posts

Posted 01 December 2004 - 04:16

A B92-ci zadnja vest u 22.58 Janukovic i izbori u Ukrajini blink.gif ?

#15 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 01 December 2004 - 04:22

Manguparija...