Jump to content


Photo

Happy New Year!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
29 replies to this topic

#1 escape*

escape*
  • Members
  • 14 posts

Posted 16 November 2004 - 13:45

Gde provodite Novu Godinu???

meni je ovo glavna tema posto ne zelim da zavrsim opet na nekoj kucnoj zurci....(nemam nista protiv ovoga ali me je malo smorilo tired.gif )

#2 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 16 November 2004 - 15:23

SMOOOOOR!

Kuci, u krevetu, a gde bih drugo?! blink.gif

Jeste da zvuci pateticno, a li moj ti je savet - GET A LIFE! cool.gif

#3 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 16 November 2004 - 15:44

Juče svrnuh do kon tiki travela i spazih jednu cool destinaciju za novu godinu - laponija wink.gif

#4 HornyHamster

HornyHamster
  • Members
  • 92 posts

Posted 16 November 2004 - 17:40

QUOTE(tamburix @ 16 Nov 2004, 14:44)
Juče svrnuh do kon tiki travela i spazih jednu cool destinaciju za novu godinu - laponija wink.gif

jel ti za to treba pasosh? tongue.gif

#5 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 16 November 2004 - 21:43

QUOTE
Gde provodite Novu Godinu???

meni je ovo glavna tema posto ne zelim da zavrsim opet na nekoj kucnoj zurci....(nemam nista protiv ovoga ali me je malo smorilo  )


Gospode, ja mislila da sam jedina koja tripuje N.G. jos u novembru laugh.gif

No, anyway poenta je da "saras"... jedne godine na kucnoj zurci, jedne medju 5000 ljudi na najvecoj zurci u gradu, jedne godine na ulici, jedne godine na zurci u omiljenom kaficu... shvatas dalje... To je neki moj savet doduse kojeg se ni sama ne drzim ali princip je princip... biggrin.gif

Iz pozicije nekog ko bas i nema neki "zivot" meni je mnogo bitno da se dobro provedem na doceku i da 1. januar protekne smireno, udobno i lepo... totalno sam sujeverna i zbilja sebe ubedim da ce mi takva biti cela sledeca godina /doduse i to se nije do sada pokazalo kao tacno ali opet princip je princip cak i kada nema neku upotrebnu f-ju/

#6 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 17 November 2004 - 00:44

QUOTE(hansolo @ 16 Nov 2004, 21:43)
Iz pozicije nekog ko bas i nema neki "zivot" meni je mnogo bitno da se dobro provedem na doceku i da 1. januar protekne smireno, udobno i lepo...

Totalno zalosno... sad.gif

U cemu je fora sa tim ludilom oko cekanja nove godine?!
N.G. je sranje cool.gif

#7 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 17 November 2004 - 01:26

Pariz, ako Bog da...

Ja i jos neki ortaci idemo u Pariz na 6 dana u kapm varjanti. Treba jos samo da se regulisu vize.

#8 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 17 November 2004 - 02:42

QUOTE(GG @ 17 Nov 2004, 01:44)
U cemu je fora sa tim ludilom oko cekanja nove godine?!
N.G. je sranje cool.gif

nova godina ne postoji

#9 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 17 November 2004 - 23:20

[/QUOTE]
Totalno zalosno...

U cemu je fora sa tim ludilom oko cekanja nove godine?!
N.G. je sranje
[QUOTE]

Dzizs, to mi je jedini izraz kolektivistickog duha koji mogu da iscedim iz sebe.... ucestvujem bar u jednoj opstoj euforiji godisnje, so sue me...

Q : Gde vi "izvodite" u ovoj zemlji taj ultra prenatrpan dogadjajima, zanimljiv, avanturama nabijen,intelektualno stimulativan, 24/7 zivot koji vas postavlja u poziciju da sa blaziranim prezirom posmatrate sitan svet kako se zabavlja taj jedan dan u godini i vraca se svom bednom zivotu 2.januara u podne ?

Anyway, taj katolicko-protestantsko-americki-cocacola kiceraj oko Bozica je tako slatko eskapisticki veseo i saren da bar 2 nedelje godisnje zivis tako da ti sijalice sa pretrpane jelke zaklanjaju pogled na ovo ludilo od zemlje sastavljene od gomile isfrustrirsnih i primitivnih zlojeba ...

#10 ser_Zile

ser_Zile
  • Members
  • 23 posts

Posted 18 November 2004 - 20:53

Gde provodite Novu Godinu???

Hehehe,ko prvi topicu njegov topic:))).
Zar nije moglo da se saceka jos koja nedelja....

#11 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 19 November 2004 - 00:40

QUOTE(hansolo @ 17 Nov 2004, 23:20)
Q : Gde vi "izvodite" u ovoj zemlji taj ultra prenatrpan dogadjajima, zanimljiv, avanturama nabijen,intelektualno stimulativan,  24/7 zivot koji vas postavlja u poziciju da sa blaziranim prezirom posmatrate sitan svet kako se zabavlja taj jedan dan u godini i vraca se svom bednom zivotu 2.januara u podne ?

Gresis. Daleko manje kvalifikacija je potrebno da bi se bilo u poziciji da se "sa blaziranim prezirom posmatra sitan svet kako se zabavlja taj jedan dan u godini i vraca se svom bednom zivotu 2.januara u podne"
Dodao bih jos i prezir (u nedostatku adekvatnijeg izraza dozvoli da pozajmim tvoj - "prezir") prema slavljenju osmog marta, prvog maja, dana zaljubljenih, noci vestica i ostalih dekretom nametnutih "praznika", koji predstavljaju sve osim onoga po cemu su imenovani.

#12 DOKONI UM

DOKONI UM
  • Members
  • 144 posts

Posted 19 November 2004 - 09:49

Doček nove godine na snegu.
Opuštena varijanta u patikama i ski odelu.
Sneg i skijanje.
Kop ili Jahorina...svejedno je cool.gif

Žurke, parfemi, prasetina, ljubljenje i protokoli....smara me

#13 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 19 November 2004 - 13:18

QUOTE(DOKONI UM @ 19 Nov 2004, 09:49)
Doček nove godine na snegu.
Opuštena varijanta u patikama i ski odelu.
Sneg i skijanje.
Kop ili Jahorina...svejedno je cool.gif

Žurke, parfemi, prasetina, ljubljenje i protokoli....smara me

To da!
S tim sto i ne mora biti NG da bi se tako provelo

#14 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 19 November 2004 - 16:19

Da li znate ako nega agencija nudi Amsterdam? Nikako ne mogu da nadjem ponudu za Amsterdam.

#15 myLastNickName

myLastNickName
  • Members
  • 336 posts

Posted 19 November 2004 - 17:43

idem da rezervisem mesto za noc u sajberkafeu.

zdravo.