Jump to content


Photo

Druga liga- Srbija


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
28 replies to this topic

#1 amel_np

amel_np
  • Members
  • 20 posts

Posted 15 November 2004 - 21:16

U Subotu se igra redovno kolo II lige grupa Srbija.
Imal ko da je navijac klubova iz druge lige.
FK Novi Pazar docekuje Vlasinu, samo pobjeda....

#2 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 16 November 2004 - 16:16

Opa muslimanska Torcida se ukljucila...

Lepo,lepo...sirimo navijacko bratstvo i nadam se toleranciju?

#3 amel_np

amel_np
  • Members
  • 20 posts

Posted 16 November 2004 - 21:19

QUOTE(HESKEY @ 16 Nov 2004, 17:16)
Opa muslimanska Torcida se ukljucila...

Lepo,lepo...sirimo navijacko bratstvo i nadam se toleranciju?

Sto se mene tice tolerancije ce biti.
Nisam nacionalista vec navijac!
Nadam se da ce bit tako i sa vase strane! smile.gif

#4 Cofi

Cofi
  • Members
  • 360 posts

Posted 16 November 2004 - 22:07

a da li si musliman?

#5 amel_np

amel_np
  • Members
  • 20 posts

Posted 16 November 2004 - 22:19

QUOTE(Cofi @ 16 Nov 2004, 23:07)
a da li si musliman?

Jesam.

#6 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 16 November 2004 - 23:43

QUOTE(Cofi @ 16 Nov 2004, 22:07)
a da li si musliman?

A ti radiš popis stanovništva?

#7 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 17 November 2004 - 00:39

De si Tadino ,jel` to pravite neku guma ligu i u fudbalu pa si dosao da vidis sta ima na Druga liga-Srbija?Ko ga bi ti draftovao ,da pogadjam ... RAD ? wink.gif
Ja sam i nacionalista i navijac kakve sad to veze ima, nije bitno da li je decko musliman (mislim tesko je da ne bude ,kad je iz Pazara) nego da li je sovinista.
A Torcida Sandzak definitivno ima i sovinisticke i fundamentalisticke elemente,mada sigurno ima i normalnih i tolerantnih koji su tu zbog fudbala,kluba i navijanja .

#8 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 17 November 2004 - 00:46

QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 00:39)
De si Tadino ,jel` to pravite neku guma ligu i u fudbalu pa si dosao da vidis sta ima na Druga liga-Srbija?Ko ga bi ti draftovao ,da pogadjam ... RAD ? wink.gif
Ja sam i nacionalista i navijac kakve sad to veze ima, nije bitno da li je decko musliman (mislim tesko je da ne bude ,kad je iz Pazara) nego da li je sovinista.
A Torcida Sandzak definitivno ima i sovinisticke i fundamentalisticke elemente,mada sigurno ima i normalnih i tolerantnih koji su tu zbog fudbala,kluba i navijanja .

Fudbalska guma liga tek što nije došla.MARK MY WORDS!

Ti ne samo da si nacionalista i navijač već i budala, a čini mi se i još jedan popisivač, but anyway stvar je u ovome:Odakle Cofiju, tebi ili bilo kome pravo da bilo koga pitate za nacionalnu ili vjersku pripadnost?

#9 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 17 November 2004 - 01:05

QUOTE(Tadino @ 16 Nov 2004, 23:46)
QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 00:39)
De si Tadino ,jel` to pravite neku guma ligu i u fudbalu pa si dosao da vidis sta ima na Druga liga-Srbija?Ko ga bi ti draftovao ,da pogadjam ... RAD ?  wink.gif
Ja sam i nacionalista i navijac kakve sad to veze ima, nije bitno da li je decko musliman (mislim tesko je da ne bude ,kad je iz Pazara) nego da li je sovinista.
A Torcida Sandzak definitivno ima i sovinisticke i fundamentalisticke elemente,mada sigurno ima i normalnih i tolerantnih koji su tu zbog fudbala,kluba i navijanja .

Fudbalska guma liga tek što nije došla.MARK MY WORDS!

Ti ne samo da si nacionalista i navijač već i budala, a čini mi se i još jedan popisivač, but anyway stvar je u ovome:Odakle Cofiju, tebi ili bilo kome pravo da bilo koga pitate za nacionalnu ili vjersku pripadnost?

Budala???, pa sto se zestis susjedu jel to vasa tisuculjetna kultura?
Sad si me razocarao ...Nevidim zasto bi sa takvim primitvcem uopste nastavljao konverzaciju ali evo cisto da te ne ostavim bez odgovora,ovaj put...
Tebe izgleda kolje to sto iz nekih samo tebi znanih kompleksa nisi naucio srpski jezik u skoli ,a vidis to bi ti prilicno koristilo kad vec imas toliku zelju da ``sudjelujes`` na ovom forumu.Da znas da citas procitao bi i da sam napisao da je nebitno da li je decko musliman ili ne.Sad ces ti ovde da uvodis verbalni delikt,sta sme a sta nesme da se pita?Ma vazi...
Amelovo pravo je bilo da odgovori ili da ne odgovori ,a ti ako imas razloga da krijes svoj nacionalni identitet i ako te vredjaju takva pitanja,resi to sa sobom ja ti tu nemogu pomoci.
Knjigu u ruke ,a i malo vaspitanja ti ne bi skodilo...

#10 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 17 November 2004 - 01:17

QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 01:05)
QUOTE(Tadino @ 16 Nov 2004, 23:46)
QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 00:39)
De si Tadino ,jel` to pravite neku guma ligu i u fudbalu pa si dosao da vidis sta ima na Druga liga-Srbija?Ko ga bi ti draftovao ,da pogadjam ... RAD ?  wink.gif
Ja sam i nacionalista i navijac kakve sad to veze ima, nije bitno da li je decko musliman (mislim tesko je da ne bude ,kad je iz Pazara) nego da li je sovinista.
A Torcida Sandzak definitivno ima i sovinisticke i fundamentalisticke elemente,mada sigurno ima i normalnih i tolerantnih koji su tu zbog fudbala,kluba i navijanja .

Fudbalska guma liga tek što nije došla.MARK MY WORDS!

Ti ne samo da si nacionalista i navijač već i budala, a čini mi se i još jedan popisivač, but anyway stvar je u ovome:Odakle Cofiju, tebi ili bilo kome pravo da bilo koga pitate za nacionalnu ili vjersku pripadnost?

Budala???, pa sto se zestis susjedu jel to vasa tisuculjetna kultura?
Sad si me razocarao ...Nevidim zasto bi sa takvim primitvcem uopste nastavljao konverzaciju ali evo cisto da te ne ostavim bez odgovora,ovaj put...
Tebe izgleda kolje to sto iz nekih samo tebi znanih kompleksa nisi naucio srpski jezik u skoli ,a vidis to bi ti prilicno koristilo kad vec imas toliku zelju da ``sudjelujes`` na ovom forumu.Da znas da citas procitao bi i da sam napisao da je nebitno da li je decko musliman ili ne.Sad ces ti ovde da uvodis verbalni delikt,sta sme a sta nesme da se pita?Ma vazi...
Amelovo pravo je bilo da odgovori ili da ne odgovori ,a ti ako imas razloga da krijes svoj nacionalni identitet i ako te vredjaju takva pitanja,resi to sa sobom ja ti tu nemogu pomoci.
Knjigu u ruke ,a i malo vaspitanja ti ne bi skodilo...

Upravo je u vaspitanju pitanje.Naime, krajnje je nepristojno bilo koga ispitivati za nacionalnu ili vjersku pripadnost!A budući da nisam vidio da je postavljeno pitanje da li je itko šovinist, zaključujem da se po tebi praktički podrazumijeva da je svaki musliman ujedno šovinist, unatoč kasnijem navođenju postojanja i ,zamisli molim te,"normalnih i tolerantnih koji su tu zbog fudbala,kluba i navijanja"
QUOTE
Ja sam i nacionalista i navijac kakve sad to veze ima, nije bitno da li je decko musliman (mislim tesko je da ne bude ,kad je iz Pazara) nego da li je sovinista. Torcida Sandzak definitivno ima i sovinisticke i fundamentalisticke elemente,mada sigurno ima i normalnih i tolerantnih koji su tu zbog fudbala,kluba i navijanja .

A što bi bilo da je Amel rekao da ne želi odgovoriti.Onda bi mu Cofi, i drugi istomišljenici , prigovorili da je papak i da ne želi priznati svoj preveliki grijeh!

BTW primitivizam nulte kategorije,koji čak nije ni duhovit, je,između ostalog u tvojem postu, navođenje riječi na ijekavici pod navodnicima!

#11 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 17 November 2004 - 01:27

Niko nikoga nije ispitivao ,Cofi je pitao i dobio odgovor(odgovor jeste bio ocigledan),da je Amel smatrao da je to nepristojno on bi odreagovao.
Sta ga ti smatras za mentola koji ne ume sam da se brani, i koji ne zna kada ga neko vredja i provocira?Ne verujem ,ti bi malo da provociras, bacas koske i iziazivas medjunacionalna trvenja, jel` da?
Zakljucak sta sam ja mislio i pitao ti je vrh,vidi se da ti je logika jaca strana. I ti vec znas sta bi mu onda cofi rekao, sta si ti neka vidovita Zorka?Odlika primitivaca i kompleksasa je i da vole da polemisu na temi o kojoj neznaju nista kao sto ti recimo neznas nista o navijackoj grupi Torcida Sandzak i uopste o srpskoj tifo sceni. Ali si tu da branis ugrozene nacionalne manjine od nas groznih cetnika.Ja razumem da nisi shvatio one znake navoda ali mi je tesko da razumem da je nazivanje mene budalom po tebi bio duhovit primitivizam.Ako je i od tebe mnogo je ...

#12 muslin

muslin
  • Members
  • 4,270 posts

Posted 17 November 2004 - 01:33

cofi je jedan mlad čovek opsednut nacionalizmom... ali ko nije bio u njegovim godinama?
proći će i to, shvatiće da postoje i važnije stvari u životu...
i onda će biti u stanju da normalno razgovara i sa "nesrpskim stanovništvom", moći će opušteno da uživa u porazima partizana od hrvata... sve će to doći vremenom, samo polako thumbsup.gif

#13 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 17 November 2004 - 01:35

QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 01:27)
Niko nikoga nije ispitivao ,Cofi je pitao i dobio odgovor(odgovor jeste bio ocigledan),da je Amel smatrao da je to nepristojno on bi odreagovao.
Sta ga ti smatras za mentola koji ne ume sam da se brani, i koji ne zna kada ga neko vredja i provocira?Ne verujem ,ti bi malo da provociras, bacas koske i iziazivas medjunacionalna trvenja, jel` da?
Zakljucak sta sam ja mislio i pitao ti je vrh,vidi se da ti je logika jaca strana. I ti vec znas sta bi mu onda cofi rekao, sta si ti neka vidovita Zorka?Odlika primitivaca i kompleksasa je i da vole da polemisu na temi o kojoj neznaju nista kao sto ti recimo neznas nista o navijackoj grupi Torcida Sandzak i uopste o srpskoj tifo sceni. Ali si tu da branis ugrozene nacionalne manjine od nas groznih cetnika.Ja razumem da nisi shvatio one znake navoda ali mi je tesko da razumem da je nazivanje mene budalom po tebi bio duhovit primitivizam.Ako je i od tebe mnogo je ...

Znači Cofi ga je pitao za nacionalnu pripadnost zbog želje za poboljšanjem odnosa između muslimana i Srba?Sad mi je jasno!

Da, evo priznajem, ja sam hrvatski agent kojemu je cilj slijedeći":malo da provociras, bacas koske i iziazivas medjunacionalna trvenja, jel` da?"Jedan od onih otkrivenih od strane Velje Ilića.

Boli me briga za srpsku navijačku scenu, ali stvarno smatram nepristojnim prozivanje po nacionalnoj ili vjerskoj pripadnosti, vjerovao ti u to ili ne.

#14 amel_np

amel_np
  • Members
  • 20 posts

Posted 17 November 2004 - 11:01

E ljudi nema veze oko toga!
Upravu si i ti Tadino, a i ti Radovane, ne svadjajte se bez veze! smile.gif
Musliman sam i ponosim se time, ne zelim da ikoga provociram ovim recima, nisam nacionalista vec posten navijac koji voli svoj klub.
Ali necu trpeti da neko pjeva cetnicke pjesme i da me vredja, ko sto mnogi "navijaci" rade kada idemo na gostovanja!
Nacionalista treba da voli svoju drzavu...
Ja nemam nista protiv Srbije ko sto mnogi verovatno misle.... ph34r.gif

#15 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 17 November 2004 - 11:30

QUOTE(Radovan @ 16 Nov 2004, 23:39)
De si Tadino ,jel` to pravite neku guma ligu i u fudbalu pa si dosao da vidis sta ima na Druga liga-Srbija?Ko ga bi ti draftovao ,da pogadjam ... RAD ? wink.gif
Ja sam i nacionalista i navijac kakve sad to veze ima, nije bitno da li je decko musliman (mislim tesko je da ne bude ,kad je iz Pazara) nego da li je sovinista.
A Torcida Sandzak definitivno ima i sovinisticke i fundamentalisticke elemente,mada sigurno ima i normalnih i tolerantnih koji su tu zbog fudbala,kluba i navijanja .

Ta liga se odavno pravi i ti ces je videti, ucestvovace i Slovaci, Madjari...