Jump to content


Photo

World Trade Center


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
308 replies to this topic

#31 Lence

Lence
  • Members
  • 53 posts

Posted 11 September 2001 - 16:16

Intruder: ma ne znam ni ja shto sve gledam , ama gledam preku satelitska sve zivo zbori samo za Amerika. Ona shto padnalo za da gi urne dvata oblakodera (Dvata aviona) imalo mok na 1000 nepal bombi. Amerika e na kolena. Ma koj bi rekol a?

#32 jane

jane
  • Members
  • 159 posts

Posted 11 September 2001 - 16:17

Cula sam da jos 5 aviona kruze iznad Amerike, tj. da je sve zajedno oteto 8 aviona.

#33 Lence

Lence
  • Members
  • 53 posts

Posted 11 September 2001 - 16:19

Sekoj moment se ocekuva konferencija na pecatot od tsrana na "Talibanite" - Avganistani. Se postavuva prashanjeto, kako tolku brzo?

#34 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 11 September 2001 - 16:22

Zlo se vraca zlom...potpuno ocekivano da ne kazem izazvano...

zao mi je tih nesrecnih civila, ali secam se iu nekih drugih vremena kada su neki civili ginuli na nekim drugim meridijanima...

#35 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 11 September 2001 - 16:25

Sve avio kompanije otkazale letove za USA, posto je vazdusni prostor iznad USA zatvoren za komercijalne letove.
Americke baze u Italiji u povisenom stanju borbene gotovosti.
Goran Svilanovic prekinuo posetu Tunicu i vraca se u Jugoslaviju.

#36 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 11 September 2001 - 16:25

Bas sam se pitao kad i ko ce prvi da istrci sa tezom "zaigrala mecka..."

#37 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 11 September 2001 - 16:27

Ja sam zgrozen! O ovome sam pisao jos ranije, ako se secate. Kada sam rekao da je lose sto nema vise hladnog rata itd. Jer ne postoje jasno definisani neprijatelji vec samo ludaci i horde "ponizenih i uvredjenih" govnara. Ovo je akt totalnog ludaka tipa Osame Bin Ladena (da li je to neko rekao Bek?) i velika pretnja za svetski mir, po meni. Zato bi trebalo da se sve zemlje sveta udruze i jednom za svagda se obracunaju sa zlom terorizma i fizicki uniste tj pobiju sva ta teroristicka go*na bez obzira na eventualne civilne zrtve. Toliko za sada od mene jer sam popizdija. Majku li im ludacku je*em, zasto da ja ispastam zbog ludaka. Sve to treba pobiti do zadnjeg, a koji su to, zna se, jer se bojim da je ovo samo upozorenje, jer bi inace gadjali Belu kucu. Opet, mamu li im ludu je*em, pardon-the-vulgarity.

P.S. Oborena su i jos dva aviona, jedan koji ji isao na LA i drugi, ne znam gde, valjda ovaj na Pitsburg. Ne znam samo da li ima neki i za Pensakolu i slicna mesta.

P.S. Trifke, nemoj da me teras da pocnem da te psujem pa da mi brisu poruke. Budi dobar...I popij haloperidol.

____________________________________
Smrt svim teroristima i ludacima sveta!

[ Izmena poruke: Henry Chinaski na dan 2001-09-11 17:29 ]

#38 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 11 September 2001 - 16:27

Nebesnjaci vec poceli da likuju.
Prvi komentar, koji sam cuo na ulici:
"Mamu im j...m, pocelo jim da se vraca. Tako jim i treba"

#39 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 11 September 2001 - 16:30

Po prvim procenama, u zgradama WTC je bilo cca 10.000 ljudi.

Uzas!!!

#40 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 11 September 2001 - 16:30

Za mecku ce kasnije da bude (itekako) vremena).
U ovom momentu postoji jedna ljudska prica, koja i jeste najvaznija (neduzni ljudi, kidnapovani u avionu i povedeni u smrt da usmrte isto tako neduzne ljude na svojim radnim mestima)
Sledeca prica je politicke prirode. Po vestima koje do mene stizu (u ovom momentu zasedaju najvisi drzavni organi gotovo svih u svetskoj politici relevantinih zemalja) na pomolu je velika svetska politicka kriza. ovo verovatno ima veze sa tim sto se pretpostavlja da iza atentata stoji jedna ili vise zemalja.
A posle, bice vremena i za price o tome kako je i tamo zaigrala mecka.

#41 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 11 September 2001 - 16:33

Mile u pravu si, i ja sumnjam u to, a ove budale neka se smeju posle, a pred cijim ce vratima zaigrati mecka, videce se a obicno su to oni najmanji i najslabiji.

#42 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 11 September 2001 - 16:35

A da, pitanje je da li se i u Evropi sprema ovako nesto.

#43 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 11 September 2001 - 16:37

FBI potvrdio, da jos 5 aviona kruzi iznad USA. Izdato naredjenje za njihovo obaranje.

#44 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 11 September 2001 - 16:38

Bar 4 velika aviona, to je verovatno više od 1000 ljudi. Plus desetak hiljada ljudi koji su sigurno poginuli u zgradama WTC. Bojim se da će bilans žrtava biti jeziv.

Svetska politička kriza, praćena svetskom ekonomskom krizom. Mislim da ćemo i mi osetiti izuzetno žestoke posledice ovog 11. septembra.

#45 cica

cica
  • Members
  • 772 posts

Posted 11 September 2001 - 16:38

2 intruder: Svaka cast, ja ne uspevam da prodrem do CNN-a vec sat i nesto.
Ovde kolaps svi slusaju radio, ali nisam primetio paniku.