Jump to content

Photo

Koji program za divx koristite?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#1 zeos

zeos
  • Members
  • 727 posts

Posted 04 October 2004 - 09:33

Ja imam instaliran RadLight Player, ne znam koja tacno verzija vec par godina. U medjuvremenu sam instalirao preko 10 razlicitih playera i ubrzo ih deinstalirao jer svakome je nesto nedostajalo. RadLight ima cak i dodatak za editovanje titlova (znam, imaju i neki drugi) za one koji zele time da se bave. Za RadLight vazi da se uz samu instalaciju plejera instalira jos par programcica kao sto su Save Now, Weather Forecast i mozda jos neki, a koji znatno usporavaju internet konekciju. To jeste tacno, ali svi ti programi mogu jednostavno da se uklone, bar u verziji koju ja imam (znam da ne mogu u svim verzijama).
Stoga me interesuje sta vi koristite za pustanje filmova i da li neko ima bolji predlog od RadLight-a

#2 ceres

ceres
  • Members
  • 566 posts

Posted 04 October 2004 - 11:13

Ja vec godinama koristim RadLight i super mi je. Probaj Dr.Divx, hvale ga.

Da li neko zna neki program za divx za Play Station 2, ja imam neki spanski i zivo je sranje. Ne mogu cak ni da pauziram film a da ga posle ne gledam ispocetka. :lol:

#3 liberty

liberty
  • Members
  • 80 posts

Posted 04 October 2004 - 13:36

Za RadLight vazi da se uz samu instalaciju plejera instalira jos par programcica kao sto su Save Now, Weather Forecast

To ti je SPYWARE,bezi od toga k`o djavo od krsta.

#4 zeos

zeos
  • Members
  • 727 posts

Posted 04 October 2004 - 13:52

To ti je SPYWARE,bezi od toga k`o djavo od krsta.

Pa rekao sam ti da to moze da se ukloni.
A sta ti preporucujes?

#5 Aion

Aion
  • Members
  • 856 posts

Posted 04 October 2004 - 14:31

CrystalFree: http://crystalplayer.com/

Sad videh da ima novija verzija od 1.7 koju koristim.

#6 liberty

liberty
  • Members
  • 80 posts

Posted 04 October 2004 - 14:41

Pa rekao sam ti da to moze da se ukloni.
A sta ti preporucujes?

Nova verzija Bsplayer-a ili mv2 player,evo ti i link sa kog mozes da skines mv2 http://mv2.czweb.org/ ,inace program je besplatan.

#7 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 04 October 2004 - 14:43

Koristim MV2Player (Plus) i URUSoft ViPlay.
Mislim da bolji od njih i ne postoje :lol:

#8 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 05 October 2004 - 00:13

Ја користим ALLPlayer, конкретно верзију 1.8. Дуго ми је времена требало да послушам ћалета :lol: . Стварно сам презадовољна јер могу свашта да радим, а оно што ме је највише обрадовало је уклапање титлова у слику. Скоро сам гледала Man On Fire који је имао уграђен титл на не-знам-ком језику и успела сам да подесим да мој иде преко њега и да се доњи не види јер би иначе било :lol: .

#9 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 05 October 2004 - 01:21

Jos jedan glas za MV2Player - najbolji od svih programčića koje sam do sada probala.

#10 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 05 October 2004 - 08:58

Definitivno MV2Player.

#11 Agent Smith

Agent Smith
  • Members
  • 764 posts

Posted 05 October 2004 - 20:35

Definitivno MV2Player.

Potpisujem. Između ostalog, jedini plejer koji se inteligentno ponaša prema titlovima koji su širi od širine ekrana. Umesto da ih otfikari, on jednostavno smanji veličinu fonta i možeš lepo sve da pročitaš.
Upoređivao sam kvalitet slike u MV2Player-u i u RadLight-u, i kod ovog drugog mi se čini da se slika blago deformiše, odnostno upikseliše. Inače mi se kod RadLight-a sviđa to što može da se ubaci senka na titlove i što je maskimalno kompaktan program, odnosno nema masu podešavanja koja ne služe ničemu.
Inače, imam pitanje za Classic Media Player, kako da namestim da u njemu dobijem titlove kad gledam Div-x? Ovaj plejer je fenomenalan, čita apsolutno sve živo..DivX, Real filmiće, Mov, Avi, čak i flash animacije.
I još jedno pitanje, da li se i kako može namestiti da prilikom gledanja DVD filmova na kompjutoru titlovi ne idu unutar slike, već ispod nje, na crni border koji nije iskorišten. Koji to plejer može i kako se to radi? Kod druga sam gledao Gospodare na klasičnom DVD plejeru uštekanom u TV i tamo titlovi lepo idu ispod slike. :lol:

#12 comanchee

comanchee
  • Members
  • 87 posts

Posted 07 October 2004 - 15:56

MV2 player je super, ja ga koristim vec par meseci unazad. Od programa koje sam koristio za divx mislim da je ovaj najbolji. Lak za koriscenje, sve u svemu odlican program.

Edited by comanchee, 07 October 2004 - 15:56.

#13 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 07 October 2004 - 16:03

U windowsu MV2 definitivno :lol:

Za Linux - mplayer

#14 Faithless

Faithless
  • Members
  • 183 posts

Posted 10 October 2004 - 23:05

Media Player Classic (unicode build)
version 6.4.5.6.

sasvim dovoljno.

#15 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 11 October 2004 - 11:12

MV2 za win i definitivno! Ne moram vise sestru da ucim kako da ukljuci titl. Samo dupli klik na *.avi i to je to! A i ima 'svasta-nesto' opcije!