Jump to content


Photo

AUTOMOBILI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#46 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 12 January 2005 - 10:52

Odustah od bilo kakvog farbanja, one komore kostaju sam bog djavo, plus bih morala da pravim sablon, pa jos da gledam da bude u jednoj boji, pa registracija, ma nanu im naninu, kad ce vec jednom da izmene taj zakon????
Bolje da pitam kako se izvodi ono struganje-gitovanje-prskanje u kucnoj varijanti...

#47 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 12 January 2005 - 11:04

letos kupio fiat bravo 1400, godiste 1997/1999, presao 80.000.

jos uvek haubu nisam otvorio. nameravam u sledecim mesecima da pogledam da li treba ulje.

mrzelo me da proveravam sta je, ali za 1000 dinara bezolovnog predjem 80-100 kilometara, sto mu dodje da trosim ko boing. ne curi.

ako neko voli da zamara mozak, moze jedan brainstorming zasto se mali propio toliko. fali mu ljubavi?

#48 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 12 January 2005 - 11:15

Mozda, zato sto vozis u 2. sve vreme? laugh.gif
Bar ne sedi kod mehanicara 2 meseca cekajuci na kljesta za kocnicu (sta god to bilo, ja jedino prepoznajem akumulator kad se otvori hauba, ali ce naucim)

#49 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 12 January 2005 - 11:19



#50 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 12 January 2005 - 11:21

ipak, sumnjam da je od glasne muzike.

ali mu tolerisem, ipak loche manje od mene.. simpaticno mi, nekakko.

#51 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 15 January 2005 - 18:12

myLastOldTimer?



#52 m_nikod

m_nikod
  • Members
  • 260 posts

Posted 15 January 2005 - 18:48

QUOTE(m @ 12 Jan 2005, 10:52)
Odustah od bilo kakvog farbanja, one komore kostaju sam bog djavo, plus bih morala da pravim sablon, pa jos da gledam da bude u jednoj boji, pa registracija, ma nanu im naninu, kad ce vec jednom da izmene taj zakon????
Bolje da pitam kako se izvodi ono struganje-gitovanje-prskanje u kucnoj varijanti...

Znam da beogradski taksisti (ne svi naravno), umesto farbanja svojih automobila u zuto, pribegavaju postavljanju folije te boje preko cele karoserije. Mislim da ta folija moze naknadno da se ukloni bez ostecenja boje. Ne znam ko to radi, ali probaj da se raspitas. Moj skromni predlog je da se npr. ta vatra iskonstruise na kompu u nekoj stampariji i kasnije uz pomoc odredjene masine (ne znam kako se zove, vecina stamparija ih ima u posedu) po tom komp. projektu, folija precizno isece. Vatru ili whatever, lepo posle zalepis na kolica and there you go!
Ne znam koliko je sve ovo izvodljivo i sta kaze drug "zakon" za sve ovo, ali... ako nadjem nesto u vezi ovoga, post-ovacu!
You can't beat the open road! wink.gif

#53 myLastNickName

myLastNickName
  • Members
  • 336 posts

Posted 15 January 2005 - 19:37

edit poslednji : slika ti je iz my lost old time tongue.gif

QUOTE(voja i @ 15 Jan 2005, 18:12)
myLastOldTimer?

[/IMG]http://trashcabinet.free.fr/102.jpg copie[IMG]

ahahaahahahahaaa tongue.gif

taman sam htela da pocnem da cvilim u onomatopeji da mi opises oldTimerSsliku jer je ne vidim, kad ja na quote a ono ja laugh.gif
[edit : uff, dobro je, vec sam se prepala da je nesto iz sex&grad tongue.gif ]

jao vojo i
ti mozda ne znas ali ja zaista imam dva velika i stvarna bola u mom zivotu
nema te grize savesti koja bi me mogla iskupiti

jedan je violeta - old timer moje godiste koji je zavrsio najpre na starom sajmistu a posle ko zna gde
u paklu cu goreti zbog toga

edit : jeste malo sam out of my time, ali to je zato sto trosim vise nego sto punim sad.gif

Edited by myLastNickName, 15 January 2005 - 21:28.


#54 dahija

dahija
  • Members
  • 618 posts

Posted 15 January 2005 - 19:40

QUOTE(voja i @ 15 Jan 2005, 18:12)
myLastOldTimer?

Zakuni se da si ga tapnuo za 5.300?

#55 myLastNickName

myLastNickName
  • Members
  • 336 posts

Posted 15 January 2005 - 19:44

molim da mi neko opise sta mi je na avataru jer ne vidim
ozbiljna sam
laugh.gif

#56 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 07 June 2005 - 12:56

Rech je o automobilima koji su jako shiroki i imaju gotovo ravne linije. Chini mi se da je u takvom ubijen kenedi(ali ne bez krova).
Prava asocijacija koja mi se javlja u vezi ovoga je automobil koji se mozhe kupiti u igrici folaut dva(mozhda i u kecu, nisam igrao) Chrysalis Motors Highwayman a mozhda takav vozi i ,,pobenaveli maks``..
Kako se zovu ti autitji(klasa auta, kako vetj) i koliki je red velichine cena zhivo mene zanima.

#57 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 07 June 2005 - 14:48

QUOTE (m @ 7 Jan 2005, 14:49)
Citroen GS, prvi model posle 'ajkule', cini mi se, auto godine '74. Kuku lele.

Nije frka, nemas previse kubika, ajkule su ovde luksuz.

evo ti dva sajta sa komplet informacijama o registracijama... drugi ima i neke cene, mada nisu najnovije, ali okvirno moze da ti da ideju...
ili predlazem malu setnju do lokalnog OUP-a :lol:

btw, citroen GS 74.god. je izmedju 1000 i 1220 ccm..

link 1

link 2