Jump to content


Photo

Formula 1


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5484 replies to this topic

#16 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 24 September 2004 - 16:23

Tako je Saša, svinjče nepismeno iz gepeka mog!

#17 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 24 September 2004 - 16:27

IVANE ja se nadam da ces stati u zastitu mladjane (il mozda ne) ZIZU posto je ocigledno da nas drugar FLEGMA ima nesto protiv nje.

JER tako FLEGMA?

:lol:

Ipak cu ostati dosledan... Ona je bre iz Zagreba :lol:

#18 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 24 September 2004 - 17:12

otvaraš temu o F1, na 3 trke do kraja sezone samo da bi mi pročitali kako se ti šatro razumeš!


Pa sad, ako se tebi ne cita, a ti- NEMOJ.
A sto se tice tvoje, ocito s namjerom, cinicne konstatcije, da sam se , eh, kao tek SAD sjetila teme o F1, uopce me ne dira tvoje misljenje, jer upravo u ovom trenutku se dogadjaju najzanimljivije stvari; od takmicenja timova za poredak, sto je uvijek napeto, pa do potpisivanja novih ugovora i prelaska vozaca u druge timove. Dakle, cisto sumnjam da sam "promasila" temu, a jos manje me zanima sta ti mislis o mom toboze "satro" znanju o F1. Mozda te brine da znam vise od tebe? :lol:

A sto se tice onog "mi svinje", ja nisam nikog ovdje prozvala svinjom, upravo si se sam prozvao. :lol:
Ciao....

#19 Djina

Djina
  • Members
  • 2,074 posts

Posted 24 September 2004 - 18:02

P.S. a sto se tice nekolicine kojima se ocito ne svidja sto sam se usudila kao "zensko" pojaviti ovdje, hmmmm, njihov problem! Nigdje ne pise da je zabranjeno! :lol:

Ne brini Ziza, pod mojom si zashtitom... :lol: B)

#20 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 24 September 2004 - 18:36

Ne brini Ziza, pod mojom si zashtitom...


Wow, koji opasan avatar imas!! :lol: :lol: Ak' me ti branis, mirno spavam! :lol:
Ma nije stvar u tome, a niti mene brinu pojedinci koji se pojavljuju tu, nego sto ocito nikog ne zanima ova tema. Mozda zato sto je vec bilo o F1, ali ja to stvarno nisam znala. Nikom-nista!
Pozdrav!

#21 Djina

Djina
  • Members
  • 2,074 posts

Posted 24 September 2004 - 23:34

Ako hocesh da prichash o F1 idi na 4_Weberovu temu '':lol:((((((((''......
Enjoy!

#22 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 24 September 2004 - 23:46

Pa sad, ako se tebi ne cita, a ti- NEMOJ.
A sto se tice tvoje, ocito s namjerom, cinicne konstatcije, da sam se , eh, kao tek SAD sjetila teme o F1, uopce me ne dira tvoje misljenje, jer upravo u ovom trenutku se dogadjaju najzanimljivije stvari; od takmicenja timova za poredak, sto je uvijek napeto, pa do potpisivanja novih ugovora i prelaska vozaca u druge timove. Dakle, cisto sumnjam da sam "promasila" temu, a jos manje me zanima sta ti mislis o mom toboze "satro" znanju o F1. Mozda te brine da znam vise od tebe? :lol:

A sto se tice onog "mi svinje", ja nisam nikog ovdje prozvala svinjom, upravo si se sam prozvao. :lol:
Ciao....

Takmichenje timova?? Koje takmichenje??
Prelasci vozacha su odavno resheni! Bar oni bitniji! AKo je tebi bash toliko interesantno gde ce sledece sezone da voze Klien i Baumgartner, onda u redu, u pravu si! :lol:
Ne brine me da li znash vishe od mene! Nije mi formula toliko bitna stvar u zivotu! Slobodno znaj vishe od mene!
A za svinje, ja priznajem, najmanji problem!

#23 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 25 September 2004 - 10:44

Da, ok, vidim da postoji topic o F1, sad cem ja da trazim da se ovaj ponisti... :lol:

#24 Alecze

Alecze
  • Members
  • 272 posts

Posted 25 September 2004 - 10:55

E ljudi morate da stavljate vishe samjlija ili ce ljudi misliti da smo nedrustveni. Pa kako mislite da udjemo u evropu kada "druge" nacije tretiramo ovako.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Usput DJINA bas i nije neka zastita.

#25 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 25 September 2004 - 11:32

E ljudi morate da stavljate vishe samjlija ili ce ljudi misliti da smo nedrustveni. Pa kako mislite da udjemo u evropu kada "druge" nacije tretiramo ovako.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Usput DJINA bas i nije neka zastita.

Sta se ti javljas?????????????????


:lol: :lol: :lol: :lol: :( :( :( :hail: :hail: :hail: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

#26 Alecze

Alecze
  • Members
  • 272 posts

Posted 25 September 2004 - 16:12

Eto doslo mi!!!!!!!!

#27 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 25 September 2004 - 18:48

Kad bi ti nekad nešto pametno došlo......

#28 Djina

Djina
  • Members
  • 2,074 posts

Posted 25 September 2004 - 19:35

Previshe si ti pocheo da ga pushtash iz tog gepeka...

#29 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 25 September 2004 - 19:56

Pa vidiš da je u London pobegao od mog gepeka! :lol:

#30 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 25 September 2004 - 20:20

Koliko ja vidim, izgleda da je odluchio da emigrira...