Jump to content


Photo

Formula 1


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5484 replies to this topic

#1 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 23 September 2004 - 17:24

Hm, daklem, trazila sam, al' nema, pa me cudi, da ama bas nikog ne zanima Formula 1. :lol:
U svakom slucaju, ako ima ljubitelja, nadam se da ce vam biti zanimljiv i ovaj topic! :lol:
Ja sam se totalno "navukla" na utrke, ne znam ni sama zasto, i sad obavezno odgledam svaku!
Par prethodnih utrka je bilo prilicno interesantno, a uskoro ce i sljedeca, po prvi put u Sangaju, kazu da je staza izuzetno moderna!

Od teamova, navijam za "Renault", iako im u zadnje vrijeme stalno ide lose, cak su pali na trece mjesto u borbi za ekipni naslov, ali se nadam da ce do kraja sezone ipak ostati drugi.
Zao mi je i sto je otisao Trulli, mislim da je Briatore napravio gresku sto ga je pustio. Toliko od mene za pocetak, nadam se da vas ima jos koji volite F!!

Edited by Ziza, 23 September 2004 - 17:26.


#2 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 23 September 2004 - 20:38

Svi su izgleda izgubili volju za komentarisanjem prvenstva formule 1...

Shto se mene tiche, ukratko, omiljeni vozach mi je Ricardo Zonta, naravno, izuzetno cenim Michaela...

#3 Alecze

Alecze
  • Members
  • 272 posts

Posted 23 September 2004 - 22:00

kako se neko zensko pojavi na nekom topicu eto ivana na top topicu#

:)

P.S.
ivane raspitaj se mozda oce da nam bude zapisnicar ili navijacica pa da nas zabavlja izmecu cetvrtina

Edited by Alecze, 23 September 2004 - 22:01.


#4 nedjo

nedjo
  • Members
  • 77 posts

Posted 23 September 2004 - 22:30

Hahahahahahahahaha svasta....

#5 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 23 September 2004 - 22:38

kako se neko zensko pojavi na nekom topicu eto ivana na top topicu#

:lol:

P.S.
ivane raspitaj se mozda oce da nam bude zapisnicar ili navijacica pa da nas zabavlja izmecu cetvrtina

Uzasno smarash...

Bolje se dovuci ovamo iz te Engleske nego shto troshish vreme u Londonu da meni kenjash ovde :lol:

#6 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 24 September 2004 - 11:22

Sarma je u pravu, ali mu gepek ne gine u svakom slučaju!

#7 Alecze

Alecze
  • Members
  • 272 posts

Posted 24 September 2004 - 12:16

Evo konacno ja i FLEGMA da se slozimo oko necega
a sto se tice gepeka jos cemo da vidimo( jer si nabavio gramatiku)

P.S. ivane jer si se ti to malo iznervirao

:lol:

#8 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 24 September 2004 - 12:25

Ja volim F1 ali dok je Schumija, prvenstvo je dosadno :lol:
Alonso je vredan potencijal i bilo bi šteta ako uskoro ne predje u neki jači tim

#9 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 24 September 2004 - 12:38

Ja volim F1 ali dok je Schumija, prvenstvo je dosadno

I jeste, ali i ne mora da znači. Ja njega volim u F1, zato što je toliko arogantan i pokvaren da ne mogu da ga smislim, pa mi je dosta zanimljivo s njim. Kad on ode, jeste da će drugi vozači isplivati na površinu, ali ne znam hoće li mi nedostajati on na nekom nivou...

Nije on ipak kriv na kraju krajeva koliko je kriv Ferrari, i njihova politika da imaju vozača broj 1 i vozača broj 2. Kad bi barem angažovali još nekog ko zna da vozi, pa da budu ravnopravni, kao Prost i Sena (kralj) nekada, pa nek se trkaju jedan s drugim u istom timu, bez ikakvog preimućstva i povlađivanja drugom, pa ko živ, ko mrtav... e to bi bila vredna sezona!...

#10 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 24 September 2004 - 15:21

Evo konacno ja i FLEGMA da se slozimo oko necega
a sto se tice gepeka jos cemo da vidimo( jer si nabavio gramatiku)

P.S. ivane jer si se ti to malo iznervirao

:lol:

Konjino nepismena!

#11 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 24 September 2004 - 15:27

Pa vec je bio topic za F1. :lol:

#12 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 24 September 2004 - 16:06

Bio? E to ne znam, u tom slucaju se ispricavam. :lol:

Sto se tice Shumija, ja ga isto ne volim, ali ga cijenim, jer nakon sto sam odgledala nekoliko utrka, shvatila sam da nije u pitanju samo Ferarijeva nadmoc sto se tice samog auta i tehnickih karakteristika, vec i izuzetno Shumijevo vozacko znanje. Sad nedavno je stvarno lose krenuo, u jednom trenutku je bio cak i zadnji, ali on uvijek nekako "ispliva", i to je fascinantno. Zao mi je Baricela sto je jedno vrijeme stalno bio u Shumijevoj sjeni, ali mi se cini da se i to polako mijenja, sad u zadnjoj utrci je Baricelo pobijedio! On je isto dobar vozac.

Alonso? Da, moj "renault" :lol: On je mlad i agresivan i pred njim je sigurno sjajna karijera, a sto se tice tima, ne znam bas tko je bolji od Renaulta (osim Ferarija).

P.S. a sto se tice nekolicine kojima se ocito ne svidja sto sam se usudila kao "zensko" pojaviti ovdje, hmmmm, njihov problem! Nigdje ne pise da je zabranjeno! :lol:

#13 Alecze

Alecze
  • Members
  • 272 posts

Posted 24 September 2004 - 16:17

Sad ce jos da nas proglase za sovinisticke svinje. Strasno.

#14 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 24 September 2004 - 16:19

Ti jesi svinja, ali ne šovinistička, nego nepismena! A tebi Ziza nismo mi svinje krive što otvaraš temu o F1, na 3 trke do kraja sezone samo da bi mi pročitali kako se ti šatro razumeš!

#15 Alecze

Alecze
  • Members
  • 272 posts

Posted 24 September 2004 - 16:21

IVANE ja se nadam da ces stati u zastitu mladjane (il mozda ne) ZIZU posto je ocigledno da nas drugar FLEGMA ima nesto protiv nje.

JER tako FLEGMA?

:lol: