Jump to content

Photo

Zezanje preko telefona

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
54 replies to this topic

#1 halohalo

halohalo
  • Members
  • 14 posts

Posted 22 September 2004 - 23:16

Mnogo zezanja na ovom sajtu www.halohalo.tk posetite :lol:

#2 Predrag Pesic

Predrag Pesic
  • Members
  • 643 posts

Posted 23 September 2004 - 09:46

Jel to ono: "Ali, mene treba grashak"? :lol:

#3 Toplomer

Toplomer
  • Members
  • 195 posts

Posted 23 September 2004 - 10:04

Ima svega na tom sajtu,ali preporucujem da skinete stole-vole i zaguljujes (to je po meni najjaca zajebancija-znaci bude coveka u neko doba noci i govore mu kako treba da savija cevi u zgradi :lol: )

#4 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 23 September 2004 - 11:34

Пих, у чему је фора безвезе псовати људе као овог несретног Хасана Пурића. Бандо мишја. :lol:

Рецимо "Али, мене треба грашак" је супер, лик понавља једно те исто док жртва не крене са псовкама 200 km/h. :lol:

#5 zeos

zeos
  • Members
  • 727 posts

Posted 23 September 2004 - 11:52

Odvratno!

Edited by zeos, 23 September 2004 - 11:52.

#6 tamburix

tamburix
  • Members
  • 333 posts

Posted 23 September 2004 - 12:50

Bezveze :lol:
Nikako ne mogu da razumem kako ljudima mogu biti zanimljivi takvi dečiji fazoni.....

#7 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 23 September 2004 - 13:23

Ako na tom sajtu ima neki razgovor sa jednom Romkinjom, ako je to to, onda je sve to uzasno jadno, mozda i za sudsku tuzbu

#8 Toplomer

Toplomer
  • Members
  • 195 posts

Posted 23 September 2004 - 13:39

Mogu ako hoce da ih tuze,samo moraju prvo da nadju broj :lol:
Preporucujem vam da skinete to sto sam naveo gore jer je stvarno sprdnja maximalna :lol:

#9 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 23 September 2004 - 13:56

Pricam sa drugaricom pre jedno pola godine i vec privodimo razgovor kraju, ono ubaci se covek i pita kad ide za bus za Subotica, drugarica lupi termin i covek se uredno zahvali i spusti slusalicu, potom slusamo razgovor u vezi kafica i ubacujemo se sa dahtanjem kao hot line ljudi ne znaju sta ih je snaslo, potom upada zena i pita jel to Milan ja prihvatam razgovor , a kaze ona meni kako nisam ja Milan, ja je ubedjujem da jesam samo da mi glas mutira, a ona kaze kako njen Milan ima 60 godina , pa smo jos trpali jednu baku koja
je trazila taksi i jednu zenu koja je pricala sa poznanicom pricajuci gadosti. Bas je bilo zabavno sat vremena sam se cepao kao blesav i to jos u WC-u.

#10 Melyanna

Melyanna
  • Members
  • 208 posts

Posted 23 September 2004 - 14:00

E, da. Stole vole, je najbolji. Znate, svako iole pametan se ne bi osvrtao na cimanje posle nekog vremena, ali ovaj Stojan koga Bradilko stalno zove, se toliko primio da je to strasno! Pa normalno je da ce ovaj da nastavi da ga zeza do kraja, iako je zbog toga zaglavio zatvor. Sta mislite, na koga je potrosio onaj jedan poziv iz zatvora??? B)

#11 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 23 September 2004 - 15:00

Da li neko želi Stoletov broj telefona? :lol: :lol:

#12 dobri-lo

dobri-lo
  • Members
  • 141 posts

Posted 23 September 2004 - 16:46

ja sam skinuo neku babu Hrvaticu, psuje najstrasnije, ali nista nije bolje od selja-velja

#13 Curtis Jackson a.k.a 50 Cent

Curtis Jackson a.k.a 50 Cent
  • Members
  • 319 posts

Posted 23 September 2004 - 20:05

Ko je od vas slussao Stla jer je to najbolja fora-koliko vam je verzija bila dugacka jer je moja 52 minuta? :lol:

#14 halohalo

halohalo
  • Members
  • 14 posts

Posted 24 September 2004 - 01:34

svi fajlovi na sajtu su stvarno fenomenalni !

Ako ima neko jos nesto zanimljivo neka posalje administratoru :lol:

pozdrav

http://www.halohalo.tk

Edited by halohalo, 24 September 2004 - 01:36.

#15 Toplomer

Toplomer
  • Members
  • 195 posts

Posted 24 September 2004 - 13:13

Stole vole je nezajebiva fora,a nisam znao da je covek zavrsio u zatvoru zbog toga :lol:
Ta fora sa babom nije nesto (po meni),rekao sam pre najjaci fajl je zaguljujes...ima i ono kad zove coveka i kaze : "komsija kradu ti kola" :lol: i cuje se kako ovaj baca slusalicu i trci :lol:
Stojane - molim - majmuneeeeeeeeeee
:lol: :lol: :lol: