Jump to content


Photo

Gde je Kinder Lada?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#46 Buum

Buum
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 28 September 2004 - 16:15

Ni blizu kinder lade... ni blizu!

DAMN!

Sve vreme sam iz prikrajka posmatrao ovu temu nadajući se nekoj vrsti pozitivnog ishoda, kad ono - mućak! :lol:

Mi bismo trebali da napravimo fan klub ljubitelja Kinder lade i da pokrenemo peticiju da se obnovi proizvodnja ovog, nama omiljenog, krema. Nutela jeste ok, ali Kinder lada je zakon! :lol:

#47 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 28 September 2004 - 16:37

Pa ne znam, ja sam bas zbog ovog topica otisla jucer u trgovinu i kupila "Lino-ladu", (bilo je i "Nutele" i "Eurocrema", al' to cu mozda drugi put) i meni je-fina! :lol: Bas mi je fina, isitna ne sjecam se kakav je okus imala "Kinder-lada", ali "Lino-lada" je apsolutno ok. Mis'im, mozda neki od vas imaju predrasude?? :lol:

#48 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 28 September 2004 - 18:45

Wau! Kakav topic :lol:
I ja se secam Kinder-lade i onih specificnih teglica (mislm da cak imam jednu sa crvenim poklopcem negde u kevinom spajzu...)

Elem, najpribliznija zamena od domacih varijanti (koliko se uopste secam) je Milki Krem (crno-beli, Vekic Chocolate). A Eurokrem vec godinama ne podnosim na prazno, samo uz palacinke... :lol:

Edit: Zaboravih, ako niste probali Wunder-Duo, obavezno probajte. Mislim da je prilicno fin krem, i ona je slican KinderLadi, ali ne bih mogao 100% da tvrdim da su isti. :lol:

Edited by FRY, 28 September 2004 - 18:52.


#49 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 29 September 2004 - 09:03

Pa ne znam, ja sam bas zbog ovog topica otisla jucer u trgovinu i kupila "Lino-ladu", (bilo je i "Nutele" i "Eurocrema", al' to cu mozda drugi put) i meni je-fina! :lol:  Bas mi je fina, isitna ne sjecam se kakav je okus imala "Kinder-lada", ali "Lino-lada" je apsolutno ok. Mis'im, mozda neki od vas imaju predrasude?? :lol:

:lol:
Predrasude???
Ovde se razgovaralo o kinder ladi! Lino lada je pomenuta samo zato sto je trebala da bude hrvatska kopija kinder lade!
Ne da nije kopija nego ne moze da se poredi uopste! Cista marketinska glupost!
Sto se mene tice, ostajem pri eurokremu, apsolutno!
Lino lada je ok... nista vise sem ok krem, za razliku od drugih cudesa nemam osjecaj margarina kad je jedem, ali za moj ukus preslatka... s tim sto mi onaj beli krem jedva ima ukus mleka a crni iskljucivo kakaa... ako i ima lesnika to je u tragovima!

#50 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 29 September 2004 - 09:34

Mi bismo trebali da napravimo fan klub ljubitelja Kinder lade i da pokrenemo peticiju da se obnovi proizvodnja ovog, nama omiljenog, krema. Nutela jeste ok, ali Kinder lada je zakon! :lol:

Ja sam ZA :lol:

Edit: Zaboravih, ako niste probali Wunder-Duo, obavezno probajte. Mislim da je prilicno fin krem, i ona je slican KinderLadi, ali ne bih mogao 100% da tvrdim da su isti.

Daleko je to od Kinder Lade :lol: , ali meni za sada najbolji krem na tržištu. Šokirala sam se kada sam videla da je to domaći proizvod, iz Niš :lol:

Edited by veki, 29 September 2004 - 09:35.


#51 zeos

zeos
  • Members
  • 727 posts

Posted 29 September 2004 - 10:39

Wau! Kakav topic  :lol:
I ja se secam Kinder-lade i onih specificnih teglica (mislm da cak imam jednu sa crvenim poklopcem negde u kevinom spajzu...)

Elem, najpribliznija zamena od domacih varijanti (koliko se uopste secam) je Milki Krem (crno-beli, Vekic Chocolate). A Eurokrem vec godinama ne podnosim na prazno, samo uz palacinke...  :lol:

Edit: Zaboravih, ako niste probali Wunder-Duo, obavezno probajte. Mislim da je prilicno fin krem, i ona je slican KinderLadi, ali ne bih mogao 100% da tvrdim da su isti.  :lol:

Milki krem zaista podseca na KL, ali nije to to.

Sto se Wonder Duo krema tice, nema veze sa KL-om, ali je odlican i to je u ovom trenutku nestasice prave ponude MOJ IZBOR.

Edited by zeos, 29 September 2004 - 10:41.