Jump to content


Photo

Omiljeni golovi protiv grobara


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#1 mermaidavenue

mermaidavenue
  • Members
  • 62 posts

Posted 12 April 2001 - 23:06

1) svi golovi protiv grobara

2) gol piksija iz direktno iz kornera, cini mi se da je bio septembar 1987. uz fantasticnu asistenciju narodnog poslanika (ispravite me ako gresim) dragise binica koji je dok je lopta letela kroz vazduh, pljuvao jadnog golmana grobara u facu.

3) gol vladana lukica u 90.min nakon izuzetnog sudjenja blagoja sipke i velike terenske ofanzive i niza propustenih sansi grobara....

4) gol milosa sestica petru boroti, uz drugarski savet - izvedi faul....genijalno, ko bi rekao da je sele imao gram mozga u glavi a kamoli da takva pokvarenost moze da mu padne na pamet....

5) i van konkurencije najbolji gol svih vremena na jednoj fudbalskoj utakmici, ponisteni gol piksija sa pola terena koji ni smrdljiva pedercina od sudije (colic) nije uspela da izbaci iz istorije svojim apsolutnim nepoznavanjem pojma pasivan ofsajd. i vaske koji utrcava u teren da bi sudiji rekao: gospodine sudija, vi ste lopov!
car, zar ne?

#2 Led

Led
  • Members
  • 1,214 posts

Posted 18 April 2001 - 18:51

:roll:
Pod 5) definitivno.
Mada se secam i gola Prosineckog na JNA u Kupu, kada je u '45-om smanjio na 2:1 (na kraju je bilo 3:2 za nas).

#3 ziru

ziru
  • Members
  • 7 posts

Posted 06 May 2001 - 23:23

3) gol vladana lukica u 90.min nakon izuzetnog sudjenja blagoja sipke i velike terenske ofanzive i niza propustenih sansi grobara....

ee cigani cime se vi ponosite!?

#4 Misa Krstic

Misa Krstic
  • Members
  • 10 posts

Posted 15 June 2001 - 23:14

pod 1 svi su omiljeni.

#5 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 16 June 2001 - 14:06

ima jedan u 90. minutu mislim da je bilo 2-1 za nas a dao ga je naravno mateja kezman JEDAN JE MATEJA KEZMAN

#6 pedjoni

pedjoni
  • Members
  • 3 posts

Posted 16 June 2001 - 21:22

Nemogu da verujem da se niko ne seca Krupnikovicevog gola iz 99. derbija

#7 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 17 June 2001 - 02:45

Uf secam se tog gola koji je dao Krupnikovic.
Posto sam naravno, bio na Jugu (i to na onom delu koji je sada Zekin-istok), lepo sam video "makazice". Secam se da je taj gol bio na CNN.

Meni su najdrazi svi golovi koje je primio nas dugogodisnji "usrecitelj", a vash golman Miloje. Takvih golova ima barem deset. Ne zna se koji je pogodniji za rubriku "verovali ili ne!"

#8 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 17 June 2001 - 08:05

Onaj kad je Brnovic pretrcao pola terena i glavom dao gol,dok je Miloje cekao da mu lopta padne u ruke...

#9 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 17 June 2001 - 20:30

brnovic im dao gol hheee a mogo bi miloje da im se vrati cisto za ligu sampiona heheeeee

#10 delija ue

delija ue
  • Members
  • 1,139 posts

Posted 24 June 2001 - 21:25

1) Gol Nebojse Krupnikovica makazicama!!!!
hahahahaahaah...

#11 Agat

Agat
  • Members
  • 77 posts

Posted 21 July 2001 - 00:36

secam se i ja golova ali
secam se i svake akcije na grobare posebno ove poslednje za kup
beze ko misevi

#12 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 21 July 2001 - 16:27

Agat:
secam se i ja golova ali  
secam se i svake akcije na grobare posebno ove poslednje za kup
beze ko misevi

jeli a sta to bi na zadnjem kupu secas se svoje brzine ili cega nerazumem daj zar se junacis preko neta idi na serbian cafe pa prosipaj te price kako ste jaki tamo to prolazi

#13 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 22 July 2001 - 02:30

A da li se neko seca kad je Zavisa jebavao pola sata onog vaseg Radovica, da bi na kraju, Diki turio kroz noge ?

Ili onog kad Sani rece "Moja ! " :grin:

Maaateeejaaa Keeezman !!!!

Leeeverkuuuzen !!!

#14 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 22 July 2001 - 22:07

Uf, Lune gde me nadje sa Zavishom.
A jel se secas prolecnog derbija u istoj sezoni(1977/7:cool:, dobili smo 3:2 i obezbedili titulu, a Borota je primio gol kroz noge "s autokomande" od Filipovica.
Zvezda u Ligi sampiona? Neka hvala. Pa da mi
cigoshi sede na glavi, mi ovo, mi ono i slicne price... A i ne mogu da navijam za Zvezdu, to je jache od mene. Volim i radujem se, kada CZ gubi i u kuglanju, a kamoli u fudbalu!

#15 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 23 July 2001 - 00:17

Tako je Mario ! To je pravi grobar !