Jump to content


Photo

Defoe leads England to victory


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 09 September 2004 - 09:13

Jermain Defoe repaid Sven-Goran Eriksson's faith with a goal as England sealed a crucial World Cup victory.
He turned brilliantly to put England ahead after 36 minutes, but Maciej Zurawski levelled with a powerful finish two minutes after half-time.
Naravno asistent je bio, ko drugi nego Becks.

Dobro se setio Svedjanin da malo forsira malog Defoe-a.

Posted Image

Na golu nam je bio NAPOKON Robinson, a po levom boku je igrao Bridge.

Izgleda da je Svenu doslo malo iz dupeta u glavu. Tako je trebao da igra i na Evropskom prvenstvu.

Jos ako izbaci iz prvog tima Terry-a i zemeni ga Campbellom (kad se oporavi), Ferdinandom (kad se vrati sa kazne) ili Woodgateom onda ce to po meni biti idealna postava. Po meni bi dvojca centralnih trebali biti Ferdinand i Campbell, a sa klupe da vrebaju sansu King i Woodgate. Terry mi se nikako ne svidja.
Jedino ne znam ko bi nam bio dobar na desnom beku. Izgleda da je Nevill zaista najbolji. Ko bi ga zamenio, Mills? Koji Englez uopste igra tu poziciju?

Sha vi mislite?

England: Robinson, Neville (Carragher 32), Terry, King, Ashley Cole, Beckham (Hargreaves 90), Lampard, Gerrard, Bridge, Defoe (Dyer 87), Owen.
Subs Not Used: James, Wright-Phillips, Smith, Vassell.

#2 YNWA

YNWA
  • Members
  • 1,188 posts

Posted 09 September 2004 - 10:30

Ja stvarno ne znam zasto Erikson stavlja Beckhama u ekipu gledajuci njegove nastupe u proslim utakmicama za reprezentaciju, pogotovo sto nam neko kao sto je Wright-Phillips sedi na klupi. Po meni je SWP mnogo bolji izbor ali znam da to nema sanse da se desi. :lol:

Zatim Owen i Defoe po meni ne mogu igrati zajedno. Ili jedan ili drugi. Trenutno Defoe jel je u boljoj formi u napadu za Smithom ili Rooney.

Mnogi kriutikuju Cole/Bridge po levoj strani ali po meni to sasvim lepo funkcionise.

Mislim da ce Rio zameniti Terry-a.

#3 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 09 September 2004 - 13:07

Ja stvarno ne znam zasto Erikson stavlja Beckhama u ekipu gledajuci njegove nastupe u proslim utakmicama za reprezentaciju, pogotovo sto nam neko kao sto je Wright-Phillips sedi na klupi. Po meni je SWP  mnogo bolji izbor ali znam da to nema sanse da se desi.  :lol:

Zatim Owen i Defoe po meni ne mogu igrati zajedno. Ili jedan ili drugi. Trenutno Defoe jel je u boljoj formi u napadu za Smithom ili Rooney.

Mnogi kriutikuju Cole/Bridge po levoj strani ali po meni to sasvim lepo funkcionise.

Mislim da ce Rio zameniti Terry-a.

Rooney ima zagarantovano mesto u startnoj postavi. Zadnje dve nije igrao zbog povrede.

Becks igra zato sto ima najbolji centarsut koji je (po meni) ikada vidjen u fudbalu. Ovu utakmicu je odigrao prilicno lose ali opet je namestio gol!

Mislim da je SWP mnogo bolji i da mu mnogo vise odgovara pozicija centralnog veznog, ali tu nema mesta pored Gerrarda i Lapard-a.

Ko kritikuje Cole-a i Bridge-a po levoj strani??? Engleska stampa ih posle ove utakmice dize u nebo.

#4 YNWA

YNWA
  • Members
  • 1,188 posts

Posted 09 September 2004 - 13:42

>Rooney ima zagarantovano mesto u startnoj postavi. Zadnje dve nije igrao zbog povrede.


Znam ja to ali kazem da bi ga ja stvio sa Defoem napred.



>Becks igra zato sto ima najbolji centarsut koji je (po meni) ikada vidjen u fudbalu. Ovu utakmicu je odigrao prilicno lose ali opet je namestio gol!



Ja se bas ne slazem sa tobom. I nije samo ovu utakmicu odigrao lose.


>Ko kritikuje Cole-a i Bridge-a po levoj strani??? Engleska stampa ih posle ove utakmice dize u nebo.


Ja sam procitao suprotno. I zato mi je bilo cudno.

Edited by YNWA, 09 September 2004 - 13:44.


#5 Kosmarac

Kosmarac
  • Members
  • 3,055 posts

Posted 09 September 2004 - 17:29

Hehe,pa tu su dva leva beka. Zato ste dobili. :lol:

#6 Cvija

Cvija
  • Members
  • 2,488 posts

Posted 09 September 2004 - 18:09

Jedino ne znam ko bi nam bio dobar na desnom beku. Izgleda da je Nevill zaista najbolji. Ko bi ga zamenio, Mills? Koji Englez uopste igra tu poziciju?

nevil jeste najbolje sto englezi imaju trenutno..

mozda glen dzonson... kad jos malo poraste!

#7 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 09 September 2004 - 19:26

Ne razumem, zasto nisu hteli da daju izjave posle meca?

Ili je to novinarska patka...

#8 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 10 September 2004 - 00:43

Joe Cole na lijevo krilo.Odmah.Ako od njega ne naprave najboljeg ofenzivnog veznog neka prestanu igrati nogomet.

#9 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 10 September 2004 - 08:47

>Becks igra zato sto ima najbolji centarsut koji je (po meni) ikada vidjen u fudbalu. Ovu utakmicu je odigrao prilicno lose ali opet je namestio gol!

Ja se bas ne slazem sa tobom. I nije samo ovu utakmicu odigrao lose.


>Ko kritikuje Cole-a i Bridge-a po levoj strani??? Engleska stampa ih posle ove utakmice dize u nebo.


Ja sam procitao suprotno. I zato mi je bilo cudno.

Cekaj, ti se ne slazes da Becks ima najbolju desnu nogu sveta, odnosno najbolji centarsut? Po meni on u ovoj eri fudbala ima najbolji centarsut, a u celoj istoriji nisam siguran, morao bih da odgledam jos mnogo arhivskih snimaka. Njega najvise unistava to sto u Realu igra totalno pogresnu poziciju DMC umesto svoju MR. Nego nek on na svakoj utakmici dobije ocenu 5-6 ali nek namesti po jedan gol kao na ovoj i meni dosta.

Evo sta kaze BBC: Wayne Bridge and Cole combined brilliantly to set up Defoe, but he sliced a volley well wide.
Ashley Cole - 7: Given a tough time by Kamil Kosowski but still showed willingness to get forward at every available opportunity - and one of his crosses led to England's winner.
Wayne Bridge - 8: After a clumsy start went from strength to strength and delivered a string of enticing crosses. His burgeoning partnership with Cole on the left bodes well for the future.
Jamie Carragher (replaced Gary Neville, 32 mins) - 6: Took over where Neville left off and ensured there was no Polish threat down his flank, although he and Beckham were far less effective going forward than Cole and Bridge on the left.



A ovo kaze Sky Sports:
England deserved their victory, despite long spells of Polish pressure, with Ashley Cole and Wayne Bridge showing some real quality down the left, and solid play from both midfield and defence.
The combination of Cole and Bridge down the left is looking increasingly impressive, and they combined beautifully to carve out an early opportunity for Defoe.
But it takes fortitude and quality to qualify for major tournaments, and England showed both in the course of the game, with Defoe, Cole and Bridge all showing that the future could well be bright.





To KOSMARAC:

Bridge-ova pozicija je D/ML, sto znaci da igra i levog beka i levo krilo. Znaci po potrebi.
Cole igra samo levog beka.

Edited by Nikola21, 10 September 2004 - 09:04.


#10 Shomi

Shomi
  • Members
  • 29 posts

Posted 10 September 2004 - 16:21

Bridge-ova pozicija je D/ML[QUOTE]



Smogi igras managera a? :lol:


bekama mozes da ne volis kao licnost(kao i ja) ali da ima centarsut ima...to ne mozes osporiti

#11 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 10 September 2004 - 20:01

[quote name='Shomi' date='10 Sep 2004, 15:21'] Bridge-ova pozicija je D/ML[QUOTE]



Smogi igras managera a? :lol:


bekama mozes da ne volis kao licnost(kao i ja) ali da ima centarsut ima...to ne mozes osporiti [/quote]
Da, od video igara igram samo CM i to od kada se pojavio na Amigi. Ali to nema veze sa oznakom za poziciju igraca koja je uobicajena u Engleskoj.

#12 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 14 September 2004 - 08:47

Veoma ozboljno potanje:

Zasto Beattie ne me ulazi u Englesku prepku kad već 3 sezone odlično igra? Ako je odigrao par prijateljskih za 3 lava i to je to...

Posted Image