Jump to content


Photo
- - - - -

Evropski (vs. američki) film


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
167 replies to this topic

#166 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 10 December 2008 - 19:07

Posted Image

#167 MaRkOMaN

MaRkOMaN
  • Members
  • 2,021 posts

Posted 10 December 2008 - 22:49

sta je to, fin primjerak evrope? :)
Spoiler! --Click here to view--
a za ostale, i one ciji postovi fale: polemika lisena uvreda je zavrsila u krilu ovog topika, a vi ne budite lenji pa resto iscitajte (isto vazi i za drug[ar]e koji u to vreme nisu bili na casu); dosta toga je receno (pa i/spec. od strane ljudi kojih na zalos' vise nema), pa cete lako da nadjete nesto za sta se mozete uhvatiti & nastaviti, a da to bude pravac koji obuhvata nesto "evropskije" od in brudges-a (metafora je u pitanju, te bilo koji poslednji pomenuti-pase!)

i, opet dobronamerno-mojne dozvolite sebi da mesto rodjenja rezisera bude presudno za svrstavanje ovog tipa, ne daj boze-za prepucavanje sta je bolje; isprepletano je to, sto stilom, sto tako bukvalno kako se obicno gleda-poreklom rezisera (sta sa rodjen/ziveo u, al zivi/radi u, cii je?) = greota je zanemariti taj.. uticaj

+ pitanje, a pod uticajem poslednjih koji se vrte na pf-u (a u stvari-zarad "neustrasivih") - koreja jebe keve, u kontekstu azijske (ratne? akcione??) scene: what happened to hong-kong? nekako mi taj primat bi vezan za nji', a sad nis, pojo kineski smog?
& prijedlog, zarad informiranja i promidzbe dobrosusjedstva (koje nam nesto ne ide, nako-drustveno) - kanim se reanimirati/otvoriti topik o (filme u) njima, pa cisto- save the region! /il me preduhitrite, dragovoljno cu posjetit

Edited by MaRkOMaN, 10 December 2008 - 23:12.


#168 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 11 December 2008 - 19:47

sta je to, fin primjerak evrope? :ph34r:


Pa prvi dio mi se svidio, urnebesan, a nastavci kao i uvijek nisu dostojni originala, ali ako neki film doživi nastavak to znači da je bio veoma dobar(u većini slučajeva).