Jump to content


Photo

Mrzimo islam!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
37 replies to this topic

#16 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 31 August 2004 - 14:10

Ja mrzim islam. I hriscanstvo. Bas onako svojski, zabranio bi ih da mogu.

#17 Dream

Dream
  • Members
  • 551 posts

Posted 31 August 2004 - 14:23

Ja mrzim islam. I hriscanstvo. Bas onako svojski, zabranio bi ih da mogu.

ja nemrzim nikoga jer sam djete iz epruvete.


Hodje i popovi najveci Lopovi.
posto nijednoj vjeri nepripadam a u boga samo vjerujem.


j...m i islam,i krscanstvo,i budiste,i zidove i device i pedere,i fratre i popove.

#18 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 31 August 2004 - 14:35

jebo ti tu veru od koje moraš da zentaš, odnosno sve i jednu.
Budallah.

mada ono za 40 devica, hm...

Мен' се чини да је реч о 72... :lol:

možda turban i brada nisu tako loši modni detalji.

#19 Dream

Dream
  • Members
  • 551 posts

Posted 31 August 2004 - 15:32

jebote koja glupost na ovoj zemaljskoj Kugli.


Jednoj relegiji obecavaju kojekakve Device na nebu ako se ubijes .

u Drugoj ma sta god zgresio i uradio samo se ispovjedi i oprosteno ti je pod uslovom da te sveti otac nezguzi.

a kod trece umivaju se skojekakvim vodama i piju svetu krv i okrecu pogace,iskopavajuci mrtve noseci im kosti tamo amo hahahahhaha


eto vam vjerovanja jebla vas ona
Vjeruj sa srcem svojim a ne Budalama postuj relegiju i sam prouci bibliju,kuran,stari zavjet,i sam vjeruj a ne da verujes lazovima i pederima,kurvama i lopovima koji se cesu po picicu ili cuni dok vam propovjedaju neko sranje koje i vi sami mozete da ga procitate.

danas nemozes uci u crkvu ili djamiju ako nisi clan i ako nisi dao koji $$$

#20 Mica i Acim

Mica i Acim
  • Members
  • 188 posts

Posted 31 August 2004 - 17:48

a kod trece umivaju se skojekakvim vodama i piju svetu krv i okrecu pogace,iskopavajuci mrtve noseci im kosti tamo amo hahahahhaha

1. Умивање је оно што је мама и тебе требала да научи као део личне хигијене. B)

2. Не само свету крв, него и свето тело... а о чему је заправо реч, нико сем Православних ни не може знати. :lol:

3. Ти мртви које спомињеш су само биолошки мртви, али су итекако духовно живи. А то је оно што је битно. :lol:

#21 vowel

vowel
  • Members
  • 1,320 posts

Posted 31 August 2004 - 19:07

buduci da vas se ismailovaca (sin robinje) nakupilo, poslao sam pm, strucnjaku za materiju, pa dok se javi...
inace, ko je lud da trosi energiju na mrznju, od mrznje nema koristi, ni materijalne, a kamoli duhovne;
PRASTAJTE, VOLITE NEPRIJATELJE SVOJE.
sto se tice islama, sad cu da pretrazim malo pc, pa da kopnem neki koncizan sastav;
ne mrzim ja islam, samo drzim da je teoloski nistavan, a orient kultoroloski nije tema;
p.s. koliko ja znam, bradatih nas nema ovde, mozda gresim

Edited by vowel, 31 August 2004 - 19:08.


#22 TBPTKO

TBPTKO
  • Members
  • 454 posts

Posted 31 August 2004 - 19:58

Навике из комунизма не изумиру, грде ислам, али и хришћанство да им неко не би пребацио да су српски националисти.
Као да те неко пита волиш ли да једеш јабуке, ти му кажеш не волим јести ни крушке.

#23 stargatenow

stargatenow
  • Members
  • 442 posts

Posted 31 August 2004 - 22:00

1. Умивање је оно што је мама и тебе требала да научи као део личне хигијене. B)

Ima u mom kraju jedna ekipa podmladka SPC koja valja njihove knjige na ulici. Ne zna se ko od njih vise smrdi. Jedan je cak mesecima hodao bos, valjda da bi preko asfalta bolje upio boga ili tako nesto... Kakav je bio, mislim da ga ni bakterije nisu htele...
A i brade koje popovi furaju su bas prakticne & higijenske: kao po godovima u vezi starosti drveta, tako se i po njihovim bradama moze hronoloski pratiti sta su jeli u poslednjih par godina.
Ima toga jos; zbog cega ti peres ruke ako ionako samo od boga zavisi da li ces se razboleti ili ne? Zar si toliko los vernik da moras da se stitis od bozije kazne? Ccc...

2. Не само свету крв, него и свето тело... а о чему је заправо реч, нико сем Православних ни не може знати.  :lol:

Brate...vampiri i kanibali su medju nama...

3. Ти мртви које спомињеш су само биолошки мртви, али су итекако духовно живи. А то је оно што је битно.  :lol:

Jedino ako su par crva i kolonija bakterija taj "duh".

#24 stargatenow

stargatenow
  • Members
  • 442 posts

Posted 31 August 2004 - 22:12

Ja ne mrzim, samo ne podnosim NI JEDNU organizovanu komercijalnu religiju jer je sasvim jasno zasto iste postoje - da gomila lezilebovica zivi na grbaci podvodljivog naroda, da upravlja njihovim zivotima i zivi u svom malom egocentricnom powertripu...

Islam, kao ni izvorno hriscanstvo, se ne mogu opisati rijecima koje si ti upotrijebio.

Tacno. Ono sto je najstrasnije je da to nije gomila lezilebovica (iako ih dosta ima) vec gomila ludaka koji stvarno veruju u bogove, andjele, ljude koji hodaju po vodi, plamene jezike sa neba, Žbun Koji Govori™ i ostale nebuloze kojima se plase trogodisnja deca.

#25 Mica i Acim

Mica i Acim
  • Members
  • 188 posts

Posted 31 August 2004 - 22:17

Ima u mom kraju jedna ekipa podmladka SPC koja valja njihove knjige na ulici. Ne zna se ko od njih vise smrdi. Jedan je cak mesecima hodao bos, valjda da bi preko asfalta bolje upio boga ili tako nesto... Kakav je bio, mislim da ga ni bakterije nisu htele...
A i brade koje popovi furaju su bas prakticne & higijenske: kao po godovima u vezi starosti drveta, tako se i po njihovim bradama moze hronoloski pratiti sta su jeli u poslednjih par godina.
Ima toga jos; zbog cega ti peres ruke ako ionako samo od boga zavisi da li ces se razboleti ili ne? Zar si toliko los vernik da moras da se stitis od bozije kazne? Ccc...


Не треба мешати скромност са кућним неваспитањем. Прљаво лице и прљаве ноге нису исто. Не једеш ногама, нити ходаш на глави. Све има своју намену... сем... ако ниси некакав мутант. :lol:

Brate...vampiri i kanibali su medju nama...


То су говорили и пагани Рима и користили као изговор за прогоњење и убијање Хришћана. Када би смели, ни ови данашњи пагани не би били ништа другачији од оних од пре 2000 година. Само сте доказ да еволуција не постоји. :lol:

Jedino ako su par crva i kolonija bakterija taj "duh".


(1 Кор. 2,14) А тјелесни човјек не прима што је од Духа Божијега, јер му је лудост, и не може да разумије, јер се то испитује духовно. :lol:

#26 stargatenow

stargatenow
  • Members
  • 442 posts

Posted 31 August 2004 - 22:41

То су говорили и пагани Рима и користили као изговор за прогоњење и убијање Хришћана. Када би смели, ни ови данашњи пагани не би били ништа другачији од оних од пре 2000 година.

Tako je! Oni jadni lavovi gladuju u zoloskom vrtu (koji treba zabraniti, btw) pa da spojimo lepo sa korisnim i da im bacimo par hriscana. Najbolje bi bilo da pocnemo sa glavesinama SPC ali sve su to matore i zilave mumije, od njih moze da se napravi jedino neka Gargamel corba za rucak hijenama i lesinarima.

Само сте доказ да еволуција не постоји.  :lol:

Kada bih zeleo da dokazem da se evolucija nije odigrala, verovatno bih izlozio religiozne fanatike kao krunski dokaz da covek nije napredovao intelektualno ni pedalj dalje od amebe.

Edited by stargatenow, 31 August 2004 - 22:44.


#27 Dream

Dream
  • Members
  • 551 posts

Posted 31 August 2004 - 23:08

Навике из комунизма не изумиру, грде ислам, али и хришћанство да им неко не би пребацио да су српски националисти.
Као да те неко пита волиш ли да једеш јабуке, ти му кажеш не волим јести ни крушке.

mislis pitas me da li volis janjetinu a ja kazem NE nevolim ni jedno meso
ja sam vegeterijanac :lol:

#28 Dream

Dream
  • Members
  • 551 posts

Posted 31 August 2004 - 23:24

1. Умивање је оно што је мама и тебе требала да научи као део личне хигијене. B)

2. Не само свету крв, него и свето тело... а о чему је заправо реч, нико сем Православних ни не може знати.  :lol:

3. Ти мртви које спомињеш су само биолошки мртви, али су итекако духовно живи. А то је оно што је битно.  :lol:

toliko sam naucen da se ja inace umijam sa cesme a ne iz lavora sto svako zamace svoje prste a mozda ni nokte nije odrezao.


sveta krv i sveto telo je isto sto je rakija i mleko isto

a oni koji su bioloski mrtvi daj mi dokaz da su duhovno zivi.
jedino ako cemo se lagati pa da stampamo svake godine po par svetaca.

#29 Mica i Acim

Mica i Acim
  • Members
  • 188 posts

Posted 01 September 2004 - 01:51

Вернику никакви докази нису потребни, а скептику никакви докази нису довољни. Тако је Христос пред очима скептика васкрсавао и мртве, па опет не повероваше да је Он - Син Божји. :lol:

#30 Dream

Dream
  • Members
  • 551 posts

Posted 01 September 2004 - 02:08

Вернику никакви докази нису потребни, а скептику никакви докази нису довољни. Тако је Христос пред очима скептика васкрсавао и мртве, па опет не повероваше да је Он - Син Божји.  :lol:

jedno je vjerovati u boga ili allaha
a drugo u janka,marka,muju,hasu

za mene samo bog postoji i samo se njemu pokoravam
a svetci i te zajebancije mislim suvisno je pricati o tome.


logicna stvar

isus sin boziji

marija majka bozija

i bog


pa kome sada vjerujes i koliko bogova ima?

Edited by Dream, 01 September 2004 - 02:09.