Jump to content


Photo

TV Pink


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#1 Prolaznik

Prolaznik
  • Members
  • 177 posts

Posted 11 April 2001 - 20:52

Šta mislite o uvođenju informativnog programa na televiziji "Pink"? I bez informativnog programa do 24. septembra se vrlo dobro znalo na čijoj je strani ružičasta televizija. 27. septembra Željko Mitrović daje ostavku na članstvo u JUL želeći da spere ljagu sa sebe. No,to članstvo mu je pomoglo za njegovo bogaćenje i bogaćenje njegove televizije.

Pozdrav!

#2 monster

monster
  • Members
  • 13 posts

Posted 15 April 2001 - 03:44

TV PINK SUCKS osim Simpsons

#3 Dzowo

Dzowo
  • Members
  • 13 posts

Posted 16 April 2001 - 03:48

Prolaznik:
Šta mislite o uvođenju informativnog programa na televiziji "Pink"?

Moje mišljenje je da je informativni program "Pinka" veoma loš. Prećutkuju se neke vesti, a neke se previše potenciraju.
Sve u svemu, loše i na niskom nivou. Jedino su me prijatno iznenadili u noći hapšenja SM.
Ali iznenađenje i nije potrajalo dugo, jer su im vesti o hapšenju kasnile i po 15 minuta, što je u odnosu na ostale TV stanice poražavajuće.
Sve u svemu loše organizovano. Koliko ja vidim jedina svrha postojanja InfoTOP-a je da ostale emisije još više kasne. Tako na primer The Simpsons umesto u 12.00AM uvek počinju u 12.30AM ili još kasnije...

P.S. Jedino što mi je bilo zanimljivo je onesvešćivanje one devojke.

#4 zonel

zonel
  • Members
  • 170 posts

Posted 17 May 2001 - 01:09

Pocinjem da se pitam zasto taj TV Pink (to djubre od TV stanice) ne spale vec jednom.

#5 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 18 May 2001 - 23:15

zonel:
Pocinjem da se pitam zasto taj TV Pink (to djubre od TV stanice) ne spale vec jednom.  

Mislim da bi to pitanje trebala da uputis Predsedniku vlade Srbije posto je on taj koji je zastitio Zeljka Mitrovica. I nista mu nece faliti osim sto ce ostati bez znacajnog dela ustedjevine.

[ Izmena poruke: Jovana na dan 2001-05-19 00:26 ]

#6 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 18 May 2001 - 23:19

Koliko ja vidim jedina svrha postojanja InfoTOP-a je da ostale emisije još više kasne. Tako na primer The Simpsons umesto u 12.00AM uvek počinju u 12.30AM ili još kasnije...

Tu si se prevario. Kada emisije Pinka kasne to je znak da su Zeljku potrebne pare. A kada su mu potrebne pare onda on krene da pusta blokove reklama (jeftinije su od sece emisija). I onda imas proporciju: sto vise kasnjenja to vise para. kasnjenje nema nikakve veze sa vestima.

#7 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 11 July 2001 - 17:14

Jovana potpuno se slazem sa tobom...videli smo sta premijer misli o nezavisnim medijima...jos da dodam da je na pinku najogavnije gledati oliveru kovacevic koja je do juce vodila predizbornu kampanju JUL-a a sada ismeva svakoga ko nije na najtvrdjoj liniji DS...strasno, ali vec vidjeno...Srbija bez kameleona ne moze...

#8 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 06 August 2001 - 03:08

Klosarska TV.Treba je spaliti ko skupstinu

#9 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 30 March 2002 - 18:06

kakva ljigava TV za tako pinkastu boju!

#10 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 30 March 2002 - 18:24

Pink televizija, "majstori" marketinga za nase gastarbajtere i sve baustelce sirom svijeta. Prvo su svima uvalili najskuplje kartice za pracenje njihove TV preko satelita pa su onda promijenili sistem i sada ponovo poskupili. Narod kao narod, kupuje, a oni opet deru i njih i ove novokomponovane tezgarose za reklamiranje.

Ma banda jedna obicna.

#11 Badguy

Badguy
  • Members
  • 529 posts

Posted 30 March 2002 - 18:29

Pink televizija, "majstori" marketinga za nase gastarbajtere i sve baustelce sirom svijeta. Prvo su svima uvalili najskuplje kartice za pracenje njihove TV preko satelita pa su onda promijenili sistem i sada ponovo poskupili. Narod kao narod, kupuje, a oni opet deru i njih i ove novokomponovane tezgarose za reklamiranje. 


He, za ovo moram da im kazem: bravo! :wink: Ovce i jesu za striganje :wink:

#12 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 30 March 2002 - 18:44

Badguy:
He, za ovo moram da im kazem: bravo! :wink: Ovce i jesu za striganje :wink:


I ne samo jos to nego recimo bar polovina ovih novijih "estradnih umjetnika" nema blage veze koliko kosta jedna reklama na bilo kojoj TV stanici sirom svijeta vec ih deru kao Musa jarca.Cak i desetostruko skuplje im naplacuju "pink marketing". Njih mi i nije zao, ali ove baustelce jeste i zbog toga bi tu mafijasko-lopovsku kucu trebalo zatvoriti :mad:

#13 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 30 March 2002 - 19:35

Kad ja spomenuh da treba oduzeti u humanitarne svrhe,ovde na jednom forumu,veliki beoj forumasa me je proglasio za totalnog nedemokratu i recidiva SM rezima.Ponavljam ODUZETI u humanit.svrhe.

#14 luka

luka
  • Members
  • 219 posts

Posted 10 April 2002 - 01:00

tv pink je samo jedan od stubova ovog rezima.
a i proslog.

#15 patriot

patriot
  • Members
  • 158 posts

Posted 28 April 2002 - 21:22

Treba je pretvoriti u muzej i sačuvati za budućnost, da neki pametniji Srbi obavezno, a svi ostali ako žele, vide čime, kako i zašto su ljudima ispirani mozgovi.