Jump to content


Photo

PODIGNIMO STUPOVE !


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 09 July 2004 - 09:01

Pozivom na broj 064 737, uplacujete 25 dinara na racun manastira, a vas novac ce biti upotrebljen u obnovi istog.

#2 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 09 July 2004 - 10:50

Moze li kako preko interneta?

Pa da se uplati vise?

#3 kokoshkov

kokoshkov
  • Banned
  • 114 posts

Posted 10 July 2004 - 18:15

To je sve cool ali mislim da se Stupovi ne mogu obnoviti dokle god tamo obitava otac Gerasim. Nasao covek kvaku kako da u potpunosti ne raskine sa prethodnim zivotom, pa to ti je. Genijalac!

#4 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 11 July 2004 - 00:28

Upoznao sam oca Gerasima pre par dana kada sam boravio na Stupovima...reci mi nesto vise, ako znas o njemu. I da, zasto mislis to sto mislis...

Jeste malo "ovozemaljski" sto bi se reklo...meni je bitno da li je korumpiran li nije...

#5 kokoshkov

kokoshkov
  • Banned
  • 114 posts

Posted 11 July 2004 - 18:43

Upoznao sam oca Gerasima pre par dana kada sam boravio na Stupovima...reci mi nesto vise, ako znas o njemu. I da, zasto mislis to sto mislis...

Jeste malo "ovozemaljski" sto bi se reklo...meni je bitno da li je korumpiran li nije...

Nije korumpiran. Sa te strane je sasvim OK, ali ja govorim o njegovoj monaskoj pozi. On je cesto u Beogradu, vidja se sa istim svetom koji je navodno napustio i to skoro u redovnim i ne bas tako retkim intervalima. Drugim recima, ponasa se kao svestenik a ne kao isposnik, bas kao otac Sava Janjic, s tim sto je o.Sava povrh toga jos i PR, politicar, internet surfer, a o.Pahomije DJ. Mislim... U redu je biti u sluzbi nacije i Crkve, ali za tu vrstu delovanja nije neophodna crna odara, pa jos monaska.

#6 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 12 July 2004 - 22:40

Ok, hvala na odgovoru. Sad mogu na miru da delam...

#7 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 17 July 2004 - 20:12

Moze da se uplati preko ziro racuna pomoc..inace manastir ima i svoj sajt...i cini mi se da ide podignimostupove.com....ali nisam siguran...

Pokusavam da ubacim spotove vezane za Stupove na jednu lokalnu tv, ali me setaju od jednog do drugog...kreteni...