Jump to content

Photo

Zvezdane staze na B92

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
388 replies to this topic

#346 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 13 February 2006 - 22:14

pa, trudimo se koliko je u nasoj moci  B)

<{POST_SNAPBACK}>

Jel svracate i na rts? Ja da...

Mada je smorio zesce onaj Nemecek. Pojavio se na forumu tamo negde u oktobru i opici on, kako je zapravo samo TOS jedini pravi i da su ostalo space soaps, a onda je rece da se ne isplati TOS zbog slabe gledanosti (sto bi znacilo - ajde onda TNG ili nesto, ali neee: ne ne ne, to je pa space soap). :) :wub:

Rece nesto tada, da bi bila drugacija situacija da je tv pretplate.
Eto uvodose i taj danak u krvavom novcu, a koliko vidim od toga kupuju parfeme u vrednosti 40.000e. How cute! Posted Image

#347 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 13 February 2006 - 23:05

ma, ccc, na bilo sta rts-ovo ne bih privirila ni skroz luda, bilo da je program, forum, sta god - bljak!
kaze nemecek, ne isplati se, a....
pa isitna je, ne isplati se onima koji komanduju rts-om; progresivna je serija, ideje koje propagira su kontradiktorne politici koju propagira rts/vlada :wub:

blah!

#348 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 14 February 2006 - 09:24

Na žalost, ja sam svojevremeno bio dosadan kako samo umem na tom RTS-ovom sajtu. Ali se i nisu baš konsekventno pokazali. Obećanja, opijum za mase :huh: :s_w: Ali se ja više niz to uže ne spuštam :s_w: B)

Nesto zazive tema? 

Dobro sam inspirisan :) :s_w:

ako se ne varam, na redu mi je TNG: s04e18: Identity Crisis

Moraću malo da se updateujem i osvežim sećanje. Ne sećam se dotične epizode 0:)
I da, dole Borgovi :( Ili makar njihova Kraljica B) :wub:

#349 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 14 February 2006 - 21:18

Moraću malo da se updateujem i osvežim sećanje. Ne sećam se dotične epizode :)
I da, dole Borgovi  0:) Ili makar njihova Kraljica  B)  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

pa i nije neka za pamcenje, ima mnogo boljih, al` stigla na red :huh:
a da su Borgovi pobedivi, jesu, a to mozemo da vidimo u epizodama "The Best of Both Worlds" ( 3-26 & 4-01 )
:(

#350 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 15 February 2006 - 00:35

Da li je neko gledao hiddenfrontier ili new voyages ? (skinuo svih 6 sezona hiddena i 'in the harms way' od voyages-a)

A u ovom drugom fan serijalu, je i SULU najavio gostovanje !

Posted Image

#351 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 15 February 2006 - 18:08

Da li je neko gledao hiddenfrontier ili new voyages ? (skinuo svih 6 sezona hiddena i 'in the harms way' od voyages-a)

A u ovom drugom fan serijalu, je i SULU najavio gostovanje !

<{POST_SNAPBACK}>

hm :wub:

#352 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 15 February 2006 - 18:11

hm  :)

<{POST_SNAPBACK}>

hiddenfrontier

new voyages

new voyages news <<< :wub:

0:) :huh: :(

Edited by st.maurice, 15 February 2006 - 18:13.

#353 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 16 February 2006 - 07:40

@ st. maurice: da iniciramo neku razmenu ako je taj materijal u nekom gledljivom formatu :wub:

@ Cruella_De_Ville: E, tih se sećam B) 0:) . Voleo bih da ih ponovo odgledam (treba samo malo kopati po disku, onako rudarski :huh: ), a još kad bih imao neko društvo... :)

#354 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 16 February 2006 - 17:51

na redu je jedna ljubavna epizoda (4-23: The Host )

Posted Image

bolje da gledam TNG, nego da naricem na hate topicu kakav mi je dan bio :) :(
mada, ja zapravo stalno volim da gledam ST :huh:

@Eladan:
ja kad gledam ST, ne sme niko da me ometa, razjarim se :wub:
ozbiljno. veoma se uzivim :s_w:

0:)

#355 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 16 February 2006 - 21:59

@ st. maurice: da iniciramo neku razmenu ako je taj materijal u nekom gledljivom formatu :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

hidden frontier je u ocajnoj rezoluciji 320-220 px (osim jedne epizode u nesto vecoj, kao ovaj drugi serijal)

a new voyages je u 480-320 px

Mislim, nije uopste frka da ti posaljem dvd sa tih 6 sezona hiddena i ovom jednom epizodom voyagesa, zauzima nekih 2.7 gb. A i potpuno je legalno (irs bite me :huh: ).

E sad, bacite pogled malo na njihove sajtove, skinite mozda po jedan delic cisto za probu, pa ako vam se svidja ( :) ), moze na pm.

Ali stvarno treba biti drogiran na star trek, da bi se imalo strpljenja i ljubavi prema nekom fan serijalu. Tu je pre svega akcenat na scenariju - dakle ono, sta bi bilo da se star trek jos vise snimao, a ne da su ga prekidali i prekidali recimo - new voyages nastavlja recimo novu petogodisnju misiju tamo gde je zavrsen TOS, a hiddenfrontier obradjuje vreme nakon rata sa dominionom tj. posle DS9 i Voyagera (The U.S.S. Excelsior is assigned to a new starbase, Deep Space 12, which serves to protect the healing planet Ba'ku and the hidden frontier of the mysterious Briar Patch), kasnije pocinje i sukob sa Tolijancima 0:)

Mada ja i smaram sa ovim fan filmovima (mada nije zgoreg cuti o njima, informacije radi, pogotovu ako je gostovanje najavio jedan George Takei)...

#356 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 16 February 2006 - 22:15

Btw, da ne editujem. William Shatner obradjuje Paramount da zapocu novi star trek serijal, zasnovan na liku James T. Kirka u mladim danima, dok je jos na Starfleet academy ! :wub:

Naravno on nece glumiti (osim ako se ne sete, a trebalo bi jer je timetravel redovna tema St-a, mogao bi da se pojavi u kojoj epizodi/ama!), ali covek je genije kad se setio tako necega

#357 Xenon

Xenon
  • Members
  • 92 posts

Posted 17 February 2006 - 00:41

Genije? Ne znam, ja nisam baš oduševljen idejom...

#358 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 17 February 2006 - 01:11

Genije? Ne znam, ja nisam baš oduševljen idejom...

<{POST_SNAPBACK}>

Ali samo zamisli... njegove dogodovstine koje su se prepricavale, recimo kako je Kirk resio Kobayashi Maru no win scenario na akademiji ! (i slicno) 0:) :wub: :huh:

Ima tu dosta prostora za neku kvalitetnu pricu (a TOS je u principu najbolje od ST-a, jedino pravo, prica, filozofija maltene (a i jeste)) :s_w:

A to bi i bio neki uvod u TOS pricu, ma ne znam... ja sam zagrizen Treki, a to mi zvuci kao vrlo dobra ideja. Recimo, mnogo bolja nego sto je ispao serijal Enterprajza, koji se zavrsio sa takvom pricom, da jednostavno ne moze posle toga vremenski da dodje TOS :) (Romulanci sa high tech daljinskim brodovima, fotonska torpeda na sve strane, a ovamo prvi ratovi zemljana i Romulanaca su se vodili atomskim oruzjem! Bljaks)

(btw, setio sam se onog pm-a, nabavio sam dvd-ove, ali hvala anyway :( )

Edited by st.maurice, 17 February 2006 - 01:12.

#359 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 17 February 2006 - 07:13

@Eladan:
ja kad gledam ST, ne sme niko da me ometa, razjarim se :wub:
ozbiljno. veoma se uzivim  :(
:)

<{POST_SNAPBACK}>

Sasvim legitimna opcija. Svako ima pravo na svoju privatnost kad gleda omiljenu seriju. Samo... :s_w: :s_w: :s_w:

Ali stvarno treba biti drogiran na star trek, da bi se imalo strpljenja i ljubavi prema nekom fan serijalu.

Kako da ti kažem... Takav sam po celom telu 0:) :huh:

#360 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 17 February 2006 - 07:27

:wub:

btw. skida se `hiddenfrontier`...