Jump to content


Photo

Forumi SPC


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#91 Mica i Acim

Mica i Acim
  • Members
  • 188 posts

Posted 19 August 2004 - 21:38

Сама та крстача доводи у сумњу његову веру, јер прави верник тако нешто неће носити око врата. Сам ћеш већ знати коју врлину то негира. :lol:

#92 BlueSoniq

BlueSoniq
  • Members
  • 893 posts

Posted 20 August 2004 - 13:29

Istu onu vrlinu koju koriste popovi da se voze u besnim dzipovima i audijima. Istu onu vrlinu koju brani neki glupi lik koji kaze:
jer bi vam bilo bolje da jasu magarce? - eto tu vrlinu - slabovidni diskutantu.

#93 Rooney

Rooney
  • Members
  • 1,420 posts

Posted 20 August 2004 - 13:33

Ali nesto sto je najapsurdnije: "muslimani smrde", kaze!!!

Pa da li je on lud ili nema nikakvo culo. Kako moze neko ko bi trebao da se zalaze za toleranciju i ljubav prema coveku tako nesto da izjavi.

Nek umre za mene, zajedno sa onim svojim slucajevima majku li mu...

#94 Mica i Acim

Mica i Acim
  • Members
  • 188 posts

Posted 20 August 2004 - 13:42

Да си читао Горски Вијенац, знао би како и зашто они смрде. :lol:

Edited by Mica i Acim, 20 August 2004 - 13:42.


#95 Quelqu'un

Quelqu'un
  • Members
  • 362 posts

Posted 20 August 2004 - 15:16

Muslimani smrde? :lol:
Ovo je najveća odvala koju sam pročitao... Njima religija nalaže visok stepen higijene pre svega zbog 5 dnevnih molitvi za koje se moraju pošteno oprati da bi izašli čisti pred Boga..... 5 puta dnevno. Koliko se vi puta kupate dnevno?

#96 Rooney

Rooney
  • Members
  • 1,420 posts

Posted 20 August 2004 - 15:16

A da si ti ziveo sa muslimanima (mislim na Albance kojima i ja pripadam) video bi da ne smrde.
I plus, kad bi osetio neki smrad u njihovom drustvu taj smrad bi te pratio i posle bi video da ti smrdis a ne muslimani. Ali sta ces naviko si na svoj smrad bre bagro necista i neokupana.

Mars sad..

#97 Mica i Acim

Mica i Acim
  • Members
  • 188 posts

Posted 20 August 2004 - 15:28

Из Горског Вијенца: "... од некрсти овде заудара..." :lol:

#98 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 20 August 2004 - 15:37

Muslimani se ne `peru posteno` pet puta dnevno, nego ovlas plaknu lice, ruke i noge, pa Quel`qune, nemojte lagati ljude, nije lepo. Mico i Acime, jos nesto, da parafraziram Njegosa - `ko tek u jednu knjigu vjeruje, tragovi mu smrde neznalastvom`...ako je Vladika Rade rekao da nekrsti smrde, mozda bi trebalo razmisliti o tome kako li su tek smrdele serdarske `toke i ilike`.

I jos nesto, Quel`qune, posto vidim da je ovde na delu apologija islama, zanima me Vas eticki kredibilitet: da li biste bili ljubazni da kazete sta mislite o teroristickim napadima na Madrid i Njujork? Ovo je cisto da bih proverio da li se sa Vama moze razgovarati, ili ne.

Edited by vasudeva418, 20 August 2004 - 15:37.


#99 Rooney

Rooney
  • Members
  • 1,420 posts

Posted 20 August 2004 - 15:48

Najjace ih osudjujem, ali ne mogu na svacije ime samo na moje licno i moje porodice.

#100 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 20 August 2004 - 15:54

Joooj, ne Vi, Rooney...nekako Vas ne bih mesao u to, Vasi postovi nemaju taj licemerni apologetski zadah koji mrzim, pa bio on hriscanski, islamski ili satanisticki, nebitno.

#101 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 21 August 2004 - 13:19

Muslimani smrde?  :lol:
Ovo je najveća odvala koju sam pročitao... Njima religija nalaže visok stepen higijene pre svega zbog 5 dnevnih molitvi za koje se moraju pošteno oprati da bi izašli čisti pred Boga..... 5 puta dnevno. Koliko se vi puta kupate dnevno?

Pusti ih da seru!Tako nesto moze da izjavi samo osoba koja ne poznaje islam!

#102 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 21 August 2004 - 13:35

Eh, koliko puta videh rasprave o tome da li muslimani smrde ili ne... Ako se covek ne kupa, smrdece ma koje vere bio.

Jadni su oni kojima treba knjiga (ili zakon) da kaze elementarne stvari poput odrzavanja higijene i kulture...

#103 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 21 August 2004 - 14:24

Из Горског Вијенца: "... од некрсти овде заудара..."  :lol:

jes vala, baš ko i na forumu.

pa, kako bilo na binarnom golotoku, maranato, jel bre? vidim preživeo si alfanumeričko pošćenje. neka, neka, dobro je to za liniju i organizam u celosti.

samo nemoj jope da se podgojiš, možda te opet zamandale u matriksov limbo. :lol:

#104 Quelqu'un

Quelqu'un
  • Members
  • 362 posts

Posted 22 August 2004 - 23:12

vaseduva418,
odgovor u vezi sa terorizmom sam dao na temi islam. Post od 22.avgusta 19h 47min.
OK što se tog pranja tiče u pravu si ali svejedno je smešno govoriti kako smrde... ono u G.vijencu je nešto drugo, nećemo više o tome.

#105 Aion

Aion
  • Members
  • 856 posts

Posted 23 August 2004 - 08:37

Jako je zanimljivo kako je tema sa Forumi SPC, bilo bi smesno da nije tuzno skrenula na to da li muslimani smrede, ili ne!