Jump to content


Photo

za sve pare ?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
52 replies to this topic

#1 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 23 June 2004 - 10:28

mhm gledam kill bill sinoc i cure mi bale na one katane (narocito onu od crnke, gde se ostrica i drska perfektno spajaju u jedno) i mislim se, to bih bre kupio i za 100 eura da mi stoji neka falserica ali i za miliion eura da mi ne trebaju - onu drevnu, neumorivu, pravu i voljenu vekovima... Zivu, perfektnu, ostru kao zilet, cvrstu kao dijamant, samo moooju ...

its mine its mine its mine ... mozda bih njom seckao lukac i shnitzle, though i trcao kroz sumu :lol: 'al voleo bih da je IMAM i da se probudim s pogledom na nju (kad vec nemam umu turman u vecnoj mladosti ) !!

:lol: njam
---------------

ima li slicnih fetisherskih alavljenja na predmete?
kola, motori, kuce, bazeni, daske za jedrenje, bajsevi, munje i gromovi, sta bi vi zavili u dijamante i optocili platinom ? vash ljubimac za svaki dan, u milion dolara ? u sto miliona dolara?

dijamant velicine pesnice?

-----
npr jedan stavljao dijamante u svoj 357, kapiram da je to - to..

good morning sunshine :lol:
sta lezi na vasem jastuku ?

Posted Image

Edited by mikkor, 23 June 2004 - 10:56.


#2 Tsunami

Tsunami
  • Members
  • 279 posts

Posted 23 June 2004 - 10:39

Blentava tema, ali ajde sad...

Voleo bih da imam u posedu jednog ovakvog oldtimera.
Ubio bih za njega

Attached Files



#3 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 23 June 2004 - 10:40

to je to, mister no :lol: edit: ne da ti se mesam u fantazije, ali ja bih mu stavio i po koji mitraljez za jos toliko para

Edited by mikkor, 23 June 2004 - 10:56.


#4 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 23 June 2004 - 11:15

Gotivna tema, jel sme da se troluje?

#5 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 23 June 2004 - 11:30

:lol: hebe mi se, zakopaj je ako ti se ne svidja. bice dobro za moj EGO trip :lol: :lol:

hit me with your best trol :lol:

:lol:

#6 Tsunami

Tsunami
  • Members
  • 279 posts

Posted 23 June 2004 - 12:14

Mikkore, imas isti trip kao i moj prijatelj koji je zabedio za wakizashi. Mislim da ga je napokon nasao negde ali i da je lova bila ogromna.


A sad:
Čaše lomim, ruke mi krvave...
Posted Image

#7 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 23 June 2004 - 12:24

ne razumem
uopshte
shta radi
ona macheta
pored onog
duvachkog instrumenta
koji god da je :lol: :lol:

#8 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 23 June 2004 - 12:27

ne razumem
uopshte
shta radi
ona macheta
pored onog
duvachkog instrumenta
koji god da je  :lol:  :lol:

neiskazana želja novog srpskog urbanog muškarca...

#9 Tsunami

Tsunami
  • Members
  • 279 posts

Posted 23 June 2004 - 12:28

ne razumem
uopshte
shta radi
ona macheta
pored onog
duvachkog instrumenta
koji god da je  :lol:  :lol:

2 Mikkor
Vidiš ti kako se nazivaju japanska umetnička dela... MAČETAMA :lol: :lol:

#10 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 23 June 2004 - 12:44

ne razumem
uopshte
shta radi
ona macheta
pored onog
duvachkog instrumenta
koji god da je  :lol:  :lol:

Sta zna seljak kako trubu derat.

#11 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 23 June 2004 - 13:18

Ovaj topik mi je odmah dočarao atmosferu lagodnog ćaskanja dvojice tajkuna zavaljenih u hladu palube privatne prekookeanske jahte, koji nikako ne mogu da se odluče na šta više da troše pare, pa utucavaju vreme raznoraznim kontemplacijama na temu "object of desire".

U obzir, podrazumeva se, dolaze samo predmeti koji se i ne mogu kupiti, jer sve ostalo se već poseduje - ima se, moze se... Na kraju znalački zaključuju kako je ipak najveće blago drhtaj lepe mlade žene posle romantične večere sa tartufima oblozenim zlatom, momenat pre nego što ćeš je ogrnuti svojim sakoom šivenim po meri kod najprestižnijeg milanskog krojača i povesti je ka Rolls Royceu u kome čeka verni Godfrey, na usluzi.

#12 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 23 June 2004 - 13:36

ne razumem
uopshte
shta radi
ona macheta
pored onog
duvachkog instrumenta
koji god da je  :lol:  :lol:

tema je metal - blue steel & brass

#13 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 23 June 2004 - 13:38

ne razumem
uopshte
shta radi
ona macheta
pored onog
duvachkog instrumenta
koji god da je  :lol:  :lol:

2 Mikkor
Vidiš ti kako se nazivaju japanska umetnička dela... MAČETAMA :lol: :lol:

vedra osoba !

#14 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 23 June 2004 - 13:45

Ovaj topik mi je odmah dočarao atmosferu lagodnog ćaskanja dvojice tajkuna zavaljenih u hladu palube privatne prekookeanske jahte, koji nikako ne mogu da se odluče na šta više da troše pare, pa utucavaju vreme raznoraznim kontemplacijama na temu "object of desire".

U obzir, podrazumeva se, dolaze samo predmeti koji se i ne mogu kupiti, jer sve ostalo se već poseduje - ima se, moze se... Na kraju znalački zaključuju kako je ipak najveće blago drhtaj lepe mlade žene posle romantične večere sa tartufima oblozenim zlatom, momenat pre nego što ćeš je ogrnuti svojim sakoom šivenim po meri kod najprestižnijeg milanskog krojača i povesti je ka Rolls Royceu u kome čeka verni Godfrey, na usluzi.

krampa - :lol:

@ mvida - :lol: muska posla :lol: ne vidim da bi se bilo koja devojka rado provozala katanom :lol: - bolelo bi ? :lol:) mozda ovakvom ? Suzuki Katana

Posted Image

BTW - nije poenta sta bi kupili da vam je sve dostupno, vec naprotiv, sta biste JEDINO kupili kada bi SAMO NESTO (ali u full-u), mogli sebi da priustite. Znaci, vise znacenje.

Maxivida missed the point, of course.

Edited by mikkor, 23 June 2004 - 15:07.


#15 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 23 June 2004 - 19:02

mhm gledam kill bill sinoc i cure mi bale na one katane (narocito onu od crnke, gde se ostrica i drska perfektno spajaju u jedno) i mislim se, to bih bre kupio i za 100 eura da mi stoji neka falserica ali i za miliion eura da mi ne trebaju - onu drevnu, neumorivu, pravu i voljenu vekovima... Zivu, perfektnu, ostru kao zilet, cvrstu kao dijamant, samo moooju ...

its mine its mine its mine ... mozda bih njom seckao lukac i shnitzle, though i trcao kroz sumu  :lol: 'al voleo bih da je IMAM i da se probudim s pogledom na nju (kad vec nemam umu turman u vecnoj mladosti ) !!

:lol: njam

e pa ne moze oba... da napravimo deal: ja katanu Hattori Hanzoa, a ti Umu :lol: :lol:

elem, i ja sam se navukla na te katane... ima ovde jedna radnja gde se prodaju, nikad je ne zaobidjem, i nikad ne zapamtim cene, jer ih i ne gledam :lol: zaista su preskupe... ima jedna crna koja mi se ultra dopala, kad sam je prvi put videla, same ruke su mi krenule da je uzmem :lol:

btw, ako ti se Kill Bill tako dopao, moras da overis i Zatôichija :lol:

Edited by Hippie, 23 June 2004 - 19:09.