Jump to content


Photo

Ogranizovana antihriscanska akcija


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
270 replies to this topic

#1 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 24 May 2004 - 13:27

Nesto sam razmisljao.

Cini mi se da postoji samo jedan nacin za borbu protiv Srpske Pravoslavne Crkve - gerilski aktivizam.

Crkve bi trebalo sarati grafitima.

Svestenstvo bi trebalo izloziti gradjanskom ostrakizmu - uskracivati im usluge u prodavnicama, i, kao pripadnike kriminalne grupacije koja nazalost ne podleze sankciji drzave, diskriminisati ih na svakom koraku.

Sabotirati bogosluzenja okupljanjima i malim, munjevito organizovanim radikalnim demonstracijama u crkvenim portama.

Knjige u izdanju `Svetigore` i drugih izdavackih kuca koje rade pod okriljem SPC, a koje promovisu fasisticke, nehumane i rigidne stavove - spaljivati.

Vrsiti fizicko nasilje nad pripadnicima Crkve koji preuzimaju ulogu savetodavaca u stvarima u koje ne bi smeli da se mesaju - kao sto je svestenik Vozdovacke crkve koji je rekao zeni da mora roditi dete iako mu je utvrdjen veoma tezak Daunov sindrom, uz druge bolne anomalije.

Sabotirati nastavu veronauke, na svaki dostupan nacin - od demonstracija do pritiska na veroucitelje.

Uz sve to, neprekidna edukacija, neprekidno sirenje svesti o zlu koje je religija, dok sve crkve ne budu srusene, dok Bog ne postane smesna, ruzna rec.

Dosta je, brate, bilo.

#2 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 24 May 2004 - 13:44

Sta da i kazem?


Gorices u paklu i svi ce ti se grohotom smejati. Sutra ce ti izrasti rogovi i rep.

Gotov si brate!

Sto si rekao rekao si!!

P.S.

B d vej. Razmisljas kao pravi demokrata.

#3 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 24 May 2004 - 14:02

Cini mi se da postoji samo jedan nacin za borbu protiv Srpske Pravoslavne Crkve - gerilski aktivizam.

Nesto si zaboravio...

Za gerilu su potrebne noge a vaze su zadnji put upotrebljavane u 9 bjezanija...

A i to je bilo prije 60 godina...

Jos ste zivi?

#4 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 24 May 2004 - 14:04

leele cek samo dok vam kostunjavi uvede "kirchensteuer" iliti porez za crkvu
oman ima da se broj "vjerujucih" prepolovi :lol:

p.s. jel to vama bre crkva drzi pistolj na slepoocnici i uteruje veru,ja mislila to je uvek stvar izbora,verujem ,ne verujem,volim ne volim

prosto tvoja licna s t v a r i z b o r a :lol:

#5 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 24 May 2004 - 14:34

Tiranija patrijarhalnog modela nije `stvar izbora`, nazalost ljudi su ipak podlozni sugestijama, narocito lica nizeg stepena obrazovanja, odrasla u autoritarnoj sredini...a sta da govorimo o zenama koje, uz sankciju SPC zive u pravom ropstvu?
Religija koja za sebe govori da je jedina moguca nije `stvar izbora`...ona je obaveza. Ili je ima previse, ili je nema nimalo. Ja sam za opciju 2.

#6 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 24 May 2004 - 14:37

Tiranija patrijarhalnog modela nije `stvar izbora`, nazalost ljudi su ipak podlozni sugestijama, narocito lica nizeg stepena obrazovanja, odrasla u autoritarnoj sredini...a sta da govorimo o zenama koje, uz sankciju SPC zive u pravom ropstvu?
Religija koja za sebe govori da je jedina moguca nije `stvar izbora`...ona je obaveza. Ili je ima previse, ili je nema nimalo. Ja sam za opciju 2.

Probaj ti da akcijasis...

Al nemoj mnogo da kukas poslije...

#7 Alje

Alje
  • Members
  • 385 posts

Posted 24 May 2004 - 16:16

vasu, vidi ako ti treba ikakva pomoć za akciju, a naročito mi se dojmi ideja sa grafitima za početak mada i ono za bojkot usluga može uz malo spike da se sredi.
bogami, radikalna akcija i upad na neprijateljsku teritoriju su mi specijalnosti

burn, SPC burn!

fizička akcija može, premlaćivanje po pozivu, širenje svesti može...

pa sve u svemu da zaključim...dogovorili smo se :lol:

#8 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 25 May 2004 - 10:15

Nesto sam razmisljao.

Cini mi se da postoji samo jedan nacin za borbu protiv Srpske Pravoslavne Crkve - gerilski aktivizam.

Crkve bi trebalo sarati grafitima.

Одувек сам се питао ко су ти неваспитани и примитивни људи који пишу графите по туђим објектима. Сада видим ко су.

Боже, опрости им јер не знају шта раде.

Искрено се надам да ће вас, приликом писања тих графита или ометања богослужења, неко научити памети.

Узред, ако коментар који позива на насиље, жврљање цркава, малтретирање свештеника, итд. не представља "екстремистичке ставове", како то стоји у Правилнику, ја онда заиста не знам шта још треба да се уради па да неко буде упозорен.

#9 stargatenow

stargatenow
  • Members
  • 442 posts

Posted 25 May 2004 - 10:23

A da za pocetak napravimo jednu web stranicu na kojoj ce ljudi moci da se informisu kako sve SPC laze i obmanjuje narod? Gde ce biti raskrinkane sve njihove dogme i ostala sranja, nesto poput srpske varijante www.atheists.org (ima mnogo kvalitetnih tekstova).
Pa onda se boriti za izbacivanje sarlatana, pardon - veronauke, iz skola.
Najefikasniji vid borbe protiv njih je edukacija stanovnistva, nasiljem samo mozemo dobiti negativni publicitet. Prevarante najvise i plase edukovani ljudi; sta mislite, koji je prosecan IQ i obrazovanje vernika?
Postoji li u Srbiji neka ozbiljna organizacija koja se bori protiv religije i crkve?

Edited by stargatenow, 25 May 2004 - 10:24.


#10 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 25 May 2004 - 10:49

Postoji li u Srbiji neka ozbiljna organizacija koja se bori protiv religije i crkve?

Педесет година је то радила Комунистичка партија.

Српска црква је преживела и Турке, и Арбанасе, и Немце, па и комунисте на крају. Е преживеће и ове модерне сатанисте који се крију иза разноразних невладиних организација и политичких партија.

#11 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 May 2004 - 12:49


Postoji li u Srbiji neka ozbiljna organizacija koja se bori protiv religije i crkve?

Педесет година је то радила Комунистичка партија.

Српска црква је преживела и Турке, и Арбанасе, и Немце, па и комунисте на крају. Е преживеће и ове модерне сатанисте који се крију иза разноразних невладиних организација и политичких партија.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ::lol: :lol: :lol: :lol:

Kao sto pise u Hellinom signatureu:HAIL SATAN! :lol: :lol:

#12 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 25 May 2004 - 12:50

Postoji ekipa koja stoji iza casopisa `Bezboznik`, i oni, nazalost, u nedovoljnoj meri pismenost (sa casnim izuzecima) kompenzuju entuzijazmom.

#13 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 25 May 2004 - 12:52

Za Pobunjenika: poziv na radikalnu borbu protiv fasizma nije i ne moze biti `ekstremizam`. Ne priznajem relativno vrednovanje - ONI su ekstremisti, mi samo zelimo da zivimo normalno. ONI nisu u pravu, a mi jesmo. To je vrlo jednostavno.

#14 Hal 9000

Hal 9000
  • Members
  • 488 posts

Posted 25 May 2004 - 14:37

Za Pobunjenika: poziv na radikalnu borbu protiv fasizma nije i ne moze biti `ekstremizam`. Ne priznajem relativno vrednovanje - ONI su ekstremisti, mi samo zelimo da zivimo normalno. ONI nisu u pravu, a mi jesmo. To je vrlo jednostavno.

Jednostavnije receno

NEMA TOLERANCIJE PREMA NETOLERANTNIMA!

#15 Alje

Alje
  • Members
  • 385 posts

Posted 25 May 2004 - 14:56

da podvučem

NEMA TOLERANCIJE PREMA NETOLERANTNIMA!

:lol: