Jump to content


Photo

Panika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
454 replies to this topic

#16 sailor

sailor
  • Banned
  • 977 posts

Posted 17 May 2004 - 19:34

Nik(a)čeviću - a ne reaguješ na činjenicu da Mila Đinđić odbija da daje izjave bilo kojim povodom, te je sasvim sigurno da ne bi to pravilo prekršila kada je u pitanju DSS-ov pamflet koji uređuje čovek koji je neskriveno mrzeo i više puta najavio ubistvo njenog sina. To znači da je sasvim jasno da je taj intervju izmišljen, izlažiran, falsifikovan i zato ga niko normalan niti prenosi niti komentariše.

Edited by sailor, 17 May 2004 - 19:49.


#17 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 17 May 2004 - 19:36

Daj bre, Ministre, nemo' braniti ovo sr.... koje se braniti ne moze!
Ako nije panika u dSSu, onda je negde na drugom mestu - u narodu.
Cilj je da se narod toliko sludi, da ne zna vise ni gde mu je dupe a gde glava.

Kad vidim ovog buldoga na TV-u, odmah znam, bice neki blam.
Jos kad cita tudjom rukom napisane reci (Tija?), pa ne dozvoli novinarima ni da ga pitaju (a sta bi im odgovorio, pitam se), prospe gomilu gluposti i valjda ceka gazdu da ga pomiluje po glavi.

Ako je i za predizborni marketing, mnogo je. Fuj bagro!

#18 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 17 May 2004 - 19:39

btw, definitivno dobijamo Grobara za predsednika :lol:

#19 Ana Denic

Ana Denic
  • Sleepers
  • 2,756 posts

Posted 17 May 2004 - 19:47

Posted Image

#20 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 17 May 2004 - 19:48

A koliko je ljigavo saopstenje DSS-a najbolje govori to sto su 'prozvali' i Tadica, kao on ce da im saopsti sta se desavalo u Vladi Srbije pre godinu dana... i nema to veze sa predizbornom kampanjom. :lol:
Bruka.

#21 Ministar E

Ministar E
  • Members
  • 908 posts

Posted 17 May 2004 - 19:49

ne reaguješ na činjenicu da Mila Đinđić odbija da daje izjave bilo kojim povodom, te je sasvim sigurno da ne bi to pravilo prekršila kada je u pitanju DSS-ov pamflet

Ne znam o kakvoj to cinjenici govoris. Sve sto imao do sada su dve izjave majke Zorana Djindjica, jedna Evropi i druga Blicu. Ovu drugu je demantovao advokat ali izjavu Evropi nije niko demantovao iako je objavljena jos 13. maja.

#22 Ana Denic

Ana Denic
  • Sleepers
  • 2,756 posts

Posted 17 May 2004 - 19:53

Ne znam o kakvoj to cinjenici govoris. Sve sto imao do sada su dve izjave majke Zorana Djindjica, jedna Evropi i druga Blicu. Ovu drugu je demantovao advokat ali izjavu Evropi nije niko demantovao iako je objavljena jos 13. maja.

A ovo "saopstenje"? Hoces li pod njega da se potpises ili autorstvo "ostavljas" Tijanicu? Ministre, e?

#23 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 17 May 2004 - 19:55

Ne znam o kakvoj to cinjenici govoris. Sve sto imao do sada su dve izjave majke Zorana Djindjica, jedna Evropi i druga Blicu. Ovu drugu je demantovao advokat ali izjavu Evropi nije niko demantovao iako je objavljena jos 13. maja.

Pa sve da je i tacno rekla Mila Djindjic za Evropu - kakav je cilj ovog saopstenja??? Gde je postovanje institucija, valjda ce sud da utvrdi sta je od toga istina? I otkud Mihajlov vodi istragu i proziva 'svedoke'? Je l' on neki privatni detektiv? (mora da vam je Boza Spasic neki savetnik :lol: )

#24 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 17 May 2004 - 20:00

btw, definitivno dobijamo Grobara za predsednika  :lol:

Bio mi je problem koga da stavim u 'OUOTE' da potkrepi moj komentar...
Resih se za ovo gore, kao prognozu neizbeznog epiloga... :lol:

p.s. Henry se, na zalost, jos nije oglasio - da jeste verovatno bi' njega citirala...
Posto ga nema probacu sama:
Trebalo bi im zavrnuti jaja, do ispadanja ociju buljavih - govna "legalisticka" (legijalisticka) - neka pocrkaju, dabogda!

:lol:


p.p.s. ikare, sorry... :lol:

#25 Ministar E

Ministar E
  • Members
  • 908 posts

Posted 17 May 2004 - 20:01

Gde je postovanje institucija, valjda ce sud da utvrdi sta je od toga istina?

Tvoje pitanje niju ni u kakvoj vezi sa onim sto sam ja napisao, ali neka. O, kakvom to postovanju institucija se radi, bolje reci postovanju suda, kada se vec dve nedelje redjaju politicari (Korac, Svilanovic ili Jovanovic) plus njihovi causi (Vuco) i najavljuju sta ce Ulemek da govori prilikom svedocenja.

#26 Tinca tinca

Tinca tinca
  • Members
  • 262 posts

Posted 17 May 2004 - 20:03

Ne smes ti to, ti si jedan od onih kome su svi lupali cvrge na odmoru.

Mini starE,

vidis kod nas su takvi, ulubljenih lobanja od cvegera, zavrsili uglavnom u dSS-u, i to dok vam je u NS-u radila ona kafanica, pa su se tamo prvo "osokoljavali" u prvoj sobi, a zatim u drugu prostiriju na uclanjavanje kod Qrjackog&co. :lol:
Mrka kapa od takvih. :lol:

PS. Dajem 500 dindzi na Reinija...kvota moze 1.5 ! :lol:

#27 Ana Denic

Ana Denic
  • Sleepers
  • 2,756 posts

Posted 17 May 2004 - 20:09

p.s. Henry se, na zalost, jos nije oglasio - da jeste verovatno bi' njega citirala...
Posto ga nema probacu sama:
Trebalo bi im zavrnuti jaja, do ispadanja ociju buljavih - govna "legalisticka" (legijalisticka) - neka pocrkaju, dabogda!

:lol:


p.p.s. ikare, sorry... :lol:

Dubravka!!! :lol:
:lol:

evo, potpisujem se :lol:

#28 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 17 May 2004 - 20:12

Tvoje pitanje niju ni u kakvoj vezi sa onim sto sam ja napisao, ali neka. O, kakvom to postovanju institucija se radi, bolje reci postovanju suda, kada se vec dve nedelje  redjaju politicari (Korac, Svilanovic ili Jovanovic) plus njihovi causi (Vuco) i najavljuju sta ce Ulemek da govori prilikom svedocenja.

Opet ista prica... pa i ako su Korac, Svilanovic (trenutno samo predsednici opozicionih stranaka) iznosili takve teorije... zasto predsednik izbornog staba kandidata vladajuce koalicije, na konferenciji iznosi najteze optuzbe na racun suparnickog kandidata, njegove stranke, bivseg premijera - bez ikakvih dokaza, i to u toku sudskog postupka?????

#29 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 17 May 2004 - 20:20

dakle, brod kojim kormilari nesposobna mrcina se ocito ozbiljno nakrivio, samo sto se ne prevrne...

Izgleda da je Svileni gadno pogodio sa imenovanjem Bivseg narkomana kao izvora glasina. :lol:


edit: glasina

Edited by Artur Dent, 17 May 2004 - 20:28.


#30 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 17 May 2004 - 20:24

Videcemo sta ce Blic sutra da kaze, mada to i nije toliko bitno.

Lepo je to, nego da li se promenio cenovnik u DSS-u? I koliko se deca kotiraju, ostao si duzan odgovor. :lol: :lol: :lol: