Jump to content


Photo

Fudbaleri i timovi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
70 replies to this topic

#1 Tronožac

Tronožac
  • Members
  • 966 posts

Posted 27 April 2004 - 13:55

Neko mi poslao mejlom ovu slibu:

Posted Image

I setio sam se tih divnih dana kada je svake sezone izlazio album sa sličicama fudbalera prve i druge savezne lige.

Imao sam nekooliko albuma, najviše se sećam onog iz sezone 80/81, ali su se izgubili u vremenskom džepu.

Šteta.

Ima li neko neke primerke?

#2 Solaar

Solaar
  • Members
  • 1,275 posts

Posted 27 April 2004 - 14:14

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: frizure su im genijalne!!!! :lol: :lol: :lol:

vesele 80-te :lol:

#3 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 27 April 2004 - 19:39

Imam 1974/75 - 1978/79 i 1980-81-1983-84

#4 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 27 April 2004 - 20:57

Imam album sa slike i dan-danas!!! Stoji u kutiji na ormanu.

89/90

Davno je to bilo...

#5 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 28 April 2004 - 01:26

Dok mi se otvarala ova slika uspeo sam da prepoznam recimo Skrbu, Varvodica, Djurdjevica, Matejica, Barnjaka, Stoiljkovica...

#6 Ferkonja

Ferkonja
  • Members
  • 1,027 posts

Posted 28 April 2004 - 07:44

Seca li se neko Radeta Paprice? :lol:

#7 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 01 May 2004 - 22:19

Naravno, Paprica je bio centarfor Zeljeznicara krajem sedamdesetih i u prvoj polovini osamdesetih. Mislim da je dosao iz Sutjeske (Foca).
Ja sam mnogo ocekivao od Milomira Odovica. Sa 19 godina bio je standardan (sa Boskom Jankovicem, Katalinskim, Kojovicima, Braticem, Janjusom i ostalima)

#8 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 02 May 2004 - 00:38

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Rade Paprica je najjaci!!!
Sujica, Berjan, Baljic, Komsic, Cilic, Curic, Bahtic, Odovic, Paprica, Bazdarevic, Nikic (Samardzija).

Omiljeni likovi su mi i Ante Rakela, Ivan Smudla, Dragan Lepinjica, Miomir Meter (Osijek), Janjus, Radeljas, Kapetanovic, Vidovic, Ferhatovic, Jaganjac, Barnjak, Merdanovic (Sarajevo), Matrljan, Nebojsa Malbasa, Adrijano Fegic, Damir Desnica (u revansu protiv Reala dobio crveni zbog protesta iako je gluvonem) (Rijeka), te celokupni tim Pristine (Agim Cana, Avdilj Belopoja, Braca Murici, Sukri Pacarada, Zoran Batrovic (ex-Future Titograd), braca Faruk i Fatim Domi, Mensur Nedzipi (mali kompjutor), Sahit Keljmendi... :lol:

Ko se seti jos, neka postuje. Seticu se jos njih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#9 Solaar

Solaar
  • Members
  • 1,275 posts

Posted 02 May 2004 - 01:00

Imao je neko tog Papricu u avataru :lol:


Posted Image

#10 FIBA

FIBA
  • Members
  • 570 posts

Posted 02 May 2004 - 01:55

te celokupni tim Pristine (Agim Cana, Avdilj Belopoja, Braca Murici, Sukri Pacarada, Zoran Batrovic (ex-Future Titograd), braca Faruk i Fatim Domi, Mensur Nedzipi (mali kompjutor), Sahit Keljmendi... :lol:

Ko se seti jos, neka postuje. Seticu se jos njih  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Zaboravio si legendarnu UCK formaciju FK Partizan:

Isa Sadriu, Fadil Vokri, Kujtim Salja

i pesme navijaca partizana:

"Ajde Vokri i Sadriu, da jebemo Borusiju"(1986, JNA 1:3)
"Kujtime, Kujtime, mi te voljemo, ko ne voli Kujtima, mi ga koljemo"

#11 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 02 May 2004 - 04:18

U nekoj od garaza imam 'ESPANA '82', a za nase prvenstvo nisam siguran..
A slike :lol: :lol: Uvek je moda dolazila preko fudbalera :lol: prvoligaske ekipe preko cele stranice, drugoligaske pamtim grbove-Druga liga Istok i Zapad...

#12 Ferkonja

Ferkonja
  • Members
  • 1,027 posts

Posted 04 May 2004 - 09:37

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Rade Paprica je najjaci!!!
Sujica, Berjan, Baljic, Komsic, Cilic, Curic, Bahtic, Odovic, Paprica, Bazdarevic, Nikic (Samardzija).

Omiljeni likovi su mi i Ante Rakela, Ivan Smudla, Dragan Lepinjica, Miomir Meter (Osijek), Janjus, Radeljas, Kapetanovic, Vidovic, Ferhatovic, Jaganjac, Barnjak, Merdanovic (Sarajevo), Matrljan, Nebojsa Malbasa, Adrijano Fegic, Damir Desnica (u revansu protiv Reala dobio crveni zbog protesta iako je gluvonem) (Rijeka), te celokupni tim Pristine (Agim Cana, Avdilj Belopoja, Braca Murici, Sukri Pacarada, Zoran Batrovic (ex-Future Titograd), braca Faruk i Fatim Domi, Mensur Nedzipi (mali kompjutor), Sahit Keljmendi... :lol:

Ko se seti jos, neka postuje. Seticu se jos njih  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :

Neoprostiva greshka...Nije Shujica nego Shkrba. :lol:
Biogradlija, Novokmet, Orman (Iskra Bugojno) omaleni Repak, zatim i kompletna half linija Velezha: Chicha, Meter, Opshivach :lol: Kuhinja, Meho Burek, Suad Katana, taj mali virtuoz Nedzhipi...Kakvi su to likovi :lol:

#13 Ferkonja

Ferkonja
  • Members
  • 1,027 posts

Posted 04 May 2004 - 09:41

Zdenko Jedvaj i Vlado Kasalo, Shmudla, Drazhenko Prskalo :lol: :lol:

#14 Tronožac

Tronožac
  • Members
  • 966 posts

Posted 04 May 2004 - 15:52

...

Isa Sadriju (Partizan)
Denucij Žurka (Osijek)
Brajan Nenezić (Sutjeska)
Tomislav Štajnbrikner (Osijek)
Vili Ameršek (Olimpija)
Vilson Džoni (Hajduk)
Bernard Barnjak (Sarajevo)

i prištinska ekipa: Pačarada, Kuzeljević, Koljenović

kao i čelik: Bakula, Fileš, Erak

#15 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 04 May 2004 - 17:59

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Rade Paprica je najjaci!!!
Sujica, Berjan, Baljic, Komsic, Cilic, Curic, Bahtic, Odovic, Paprica, Bazdarevic, Nikic (Samardzija).

Omiljeni likovi su mi i Ante Rakela, Ivan Smudla, Dragan Lepinjica, Miomir Meter (Osijek), Janjus, Radeljas, Kapetanovic, Vidovic, Ferhatovic, Jaganjac, Barnjak, Merdanovic (Sarajevo), Matrljan, Nebojsa Malbasa, Adrijano Fegic, Damir Desnica (u revansu protiv Reala dobio crveni zbog protesta iako je gluvonem) (Rijeka), te celokupni tim Pristine (Agim Cana, Avdilj Belopoja, Braca Murici, Sukri Pacarada, Zoran Batrovic (ex-Future Titograd), braca Faruk i Fatim Domi, Mensur Nedzipi (mali kompjutor), Sahit Keljmendi... :lol:

Ko se seti jos, neka postuje. Seticu se jos njih  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :

Neoprostiva greshka...Nije Shujica nego Shkrba. :lol:
Biogradlija, Novokmet, Orman (Iskra Bugojno) omaleni Repak, zatim i kompletna half linija Velezha: Chicha, Meter, Opshivach :lol: Kuhinja, Meho Burek, Suad Katana, taj mali virtuoz Nedzhipi...Kakvi su to likovi :lol:

Neoprostiva greska - Bozidar Sujica je branio par godina pre mladjanog Dragana Skrbe :lol: . 'Se kladimo?

A negde u to doba u Zelji je bio i Sinisa Askraba. Suad Katana je dosao malo kasnije, i stvarno je trcao kao da ima katanu zabijenu u dupe :lol:

A Zoran Milidrag, Darko Nestorovic, Ivan Files i Enes Besic (Celik). Potonja dvojica su presla u Zvezdu. Pa onda cuvena afera Zjajo. Zaboravio sam iz Sarajeva Nermina Vazdu i Vejsila Varupu, pa iz Slobode Secerbegovic, Memisevic, Verlasevic. Ah, lepa vremena...