Jump to content


Photo

ZURKA FORUMA B92 !


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
249 replies to this topic

#46 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 09 April 2004 - 11:42

Inace predlozi su divni...mogli bi da postanemo pandan Olimpijskim igrama...:lol:))

#47 dobri-lo

dobri-lo
  • Members
  • 141 posts

Posted 09 April 2004 - 16:51

mozemo da napravimo mokru zurku,
mokrimo gde stignemo,
a posle otvorimo pool za sve koji mokre ili su mokri :lol:

#48 Mesplède

Mesplède
  • Members
  • 682 posts

Posted 09 April 2004 - 20:03

eh, Creed, ne vidish shumu od drveca.
pa zar nisi na izvesnoj rodjendanskoj sedeljci-whatever bio sa josh 4 forumasha?

Udari sama sebe aperktakom u bradu i kaži "TDžf!" Nije isto rodjendanska sedeljka sa do 10 ljudi i žurka sa djuskanjem i nepoznatim ljudima.

A aperkat si popila zbog "bio". Ja stalno pitam tadašnjeg slavljnika kada ćemo opet da se družimo, ajde, ajde, a on, "pa dogovorićemo se" i slično vrdanje. Neki dan mi je pod prisilom priznao da mu je dužnost da svoje drugarice i druge značajne ženske osobe štiti od psiho-manijaka.

Eto.

Pretpostavljam da bi žurka bila u Bg u nekom klubu, jel da?

#49 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 10 April 2004 - 02:39

eh, Creed, ne vidish shumu od drveca.
pa zar nisi na izvesnoj rodjendanskoj sedeljci-whatever bio sa josh 4 forumasha?

Udari sama sebe aperktakom u bradu i kaži "TDžf!" Nije isto rodjendanska sedeljka sa do 10 ljudi i žurka sa djuskanjem i nepoznatim ljudima.

dzizs, odakle ti to da bi ljudi actually djuskali?

#50 dobri-lo

dobri-lo
  • Members
  • 141 posts

Posted 10 April 2004 - 07:46

DZuskanje je sustina zurke

#51 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 10 April 2004 - 19:17

aw ...ja ne mogu da zamislim zurku bez djuskanja ....to mi je ustvari [u mixu] i najgotivnije na zurci ...

Edited by Hippie, 10 April 2004 - 19:19.


#52 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 10 April 2004 - 19:23

za početak - popičkarajte se oko toga ko će da didžejiše...

#53 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 10 April 2004 - 19:40

dobra ideja, ali tesko da bi bilo ko sa b92 to organizovao. hehe, jos kad bi to bilo u onoj njihovoj novoj zgradi koja je sterilnija od bilo koje zapadne bolnice. jebote, kada bi smo zapusili (a ima nas ovde hrpa pljugera) Vevan i onaj drugi bi doziveli nervni slom! pa se neko usvinji od pica i baci peglu ovde-onde. uh, to bi' voleo da vidim. jako!

mislim da bi mnogo jednostavnije bilo da se pokupi nekoliko nas (nek' pokretac topika bude editor in chief i preuzme inicijativu), pa da se dogovorimo, ucipimo svi neku kintu, nadjemo prostor u gradu i eto zurke. jebes moderatore i b92! mozda bi mogli da pozovemo i ove guske iz go bleja i sl. emisija sa drugih tv stanica, pa da pravimo incidente pred 'budnim okom kamere'.

#54 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 10 April 2004 - 19:57

ja bi stavila pod obavezno karaoke za zurku b92 :lol: :lol:

#55 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 10 April 2004 - 20:47

koji bi to skandal bio kad bi se okupila b92 masa.
ajde shto bi se oni sa politike poklali, to je josh nekako za ochekivati, ali shto bi bilo x slomljenih em razocaranih srdashaca jer bi se ispostavilo da on/ona nije ni priblizno slichan avataru/slici/opisu/mirisu/ukusu

#56 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 10 April 2004 - 20:56

koji bi to skandal bio kad bi se okupila b92 masa.
ajde shto bi se oni sa politike poklali, to je josh nekako za ochekivati, ali shto bi bilo x slomljenih em razocaranih srdashaca jer bi se ispostavilo da on/ona nije ni priblizno slichan avataru/slici/opisu/mirisu/ukusu

To definitivno...
Veruj mi jos veci skandal bi bio kad bih se ja docepala mikrofona i pocela da pevam!
:lol: :lol:

#57 Kampokei

Kampokei
  • Members
  • 424 posts

Posted 10 April 2004 - 22:49

Ali ima i nas koji izgledamo mnogo gotivnije nego nasi avatari B)

#58 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 11 April 2004 - 00:46

Ja 'ocu da dodjem!Ako dodje Kamichak,bice jos bolje!Btw,sto mrzite nas sa Politike?Pa nismo mi toliko losi......Doduse,cast izuzecima!

#59 Tsunami

Tsunami
  • Members
  • 279 posts

Posted 11 April 2004 - 01:21

Ja 'ocu da dodjem!Ako dodje Kamichak,bice jos bolje!Btw,sto mrzite nas sa Politike?Pa nismo mi toliko losi......Doduse,cast izuzecima!

A bre Uroše pa ti dolaziš i na ove veselije teme. Svaka čast :lol:

PARTY= GREAT IDEA :lol:
Ne slažem se sa Dunom, naprotiv, bilo bi super videti da li neko izgleda onako kako smo ga zamišljali.
Voleo bih da dodje do realizacije. :lol:

Evo otvorila se tema na Politici o našem raygovoru o žurci :lol: :lol: :lol:

Edited by Tsunami, 11 April 2004 - 01:27.


#60 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 11 April 2004 - 01:33

koji bi to skandal bio kad bi se okupila b92 masa.
ajde shto bi se oni sa politike poklali, to je josh nekako za ochekivati, ali shto bi bilo x slomljenih em razocaranih srdashaca jer bi se ispostavilo da on/ona nije ni priblizno slichan avataru/slici/opisu/mirisu/ukusu


1) U vezi X slomnjenih srcadi - pa valjda se ljudi zaljubljuju u dusu a ne tijelo? Ovo je sjajan naucni experiment za provjeru te teze...
2) Znam makar jednu osobu sa politike kojoj ce trebati Veeeeliiiikoooo razocarenje u neke da bi politika uopste dosla na nocni red.