Jump to content


Photo

Kad porastem...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#1 snoopy

snoopy
  • Members
  • 159 posts

Posted 26 March 2004 - 10:59

Konacno jedan sarmantni domaci ("Vozdovacki") film!

Dobar text, dobra glumacka podela... sve dobro!

:lol:

Sergej :lol:

#2 SlatkaMalaIzvrnutaTorta

SlatkaMalaIzvrnutaTorta
  • Members
  • 932 posts

Posted 27 March 2004 - 00:16

Za nas preko bare, jel bi mogao da napises ukratko o filmu, glumackoj podeli i sl.?

Hvala unapred!

#3 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 27 March 2004 - 05:08

Za nas preko bare, jel bi mogao da napises ukratko o filmu, glumackoj podeli i sl.?

Hvala unapred!

jes vala ....mada unapred imam odbojnost prema filmu samo zbog Sergeja ...ako mislis na Sergeja Trifunovica ....ono, uopste ga ne varim kao glumca ..cini mi se, bas u svim ulogama mi je delovao totalno antipatican i iritantan ..

#4 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 29 March 2004 - 02:13

Odaaaaavno se nisam bolje osecao nakon filma. Molim vas, kumim Bogom i preklinjem da ga pogledate da vam ga ja ne bih ovde hvalio. Nakon svih "Pljacki treceg rajha" i njemu slicnih remek-dela, konacno domaci film koji se moze podiciti namerom. Namera je bila da nasmeje, rastuzi i zamisli. Kod mene je uspelo.

Rezija - Rasa Andric, maestro detalja.
Gluma - izvanredni: Glogovac, mladjahni Nikola Vujovic i dva lika koji citav film presede na krovu. Svi ostali - krajnje dobri.
Produkcija - iznad ocekivane
Ton - u Domu sindikata - ocajan. Gledati u Akademiji 28, Tuckwood-u i sl.
Ocena - cista petica.

#5 mikkor

mikkor
  • Members
  • 2,524 posts

Posted 29 March 2004 - 14:41

film je zamisljen kao munje II a sergej je ponovo, u sred produkcije, overio glumicu. svaka cast, kretenu.

#6 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 29 March 2004 - 14:45

Za nas preko bare, jel bi mogao da napises ukratko o filmu, glumackoj podeli i sl.?

Hvala unapred!

Film je odlican, meni najbolji od svih Rasinih do sada...
tako si okrugla...o slatka mala izvrnuta torto...idi na
www.kengur.b92.net
Uzivaj!

#7 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 29 March 2004 - 15:18

Nisam vjerovao da ce biti ovoliko dobar.Za Rashu Andrica(koji mi je uvijek bio neka trecerazredna kopija majstora Dragojevica)je ovo limit.Mislim da vise nece moci da snima filmove o twenty-somethinzima...sljedeci njegov film bi trebao da bude neki ozbiljan,jer ce inace upasti u zamku ponavljanja...
Sto se samog filma tice...
Svjetlosnim godinama je ispred MUNJA.Sergej Trifunovic je savrsen(pogotovo u off-ovima),Nebojsa Glogovac takodjer(jos mi je odavno postalo jasno da on(i da hoce)ne moze lose da glumi,cak mi je i Gordan Kicic natjerao osmijeh na lice.Aleksandar Sapic glumi sebe(!!!) :lol: Malo mi je samo slabasnija ona pricica sa ona dva naduvanka na krovu,ali i to se popravi na kraju kada im se pridruzi Kicic.
Antologijske scene(a kad to kazem stvarno mislim ANTOLOGIJSKE):
-kad Kicic glumi za TV da je vidio NLO(maestralno)
-kad Trifke govori o sebi i svome zivotu gledajuci se u ogledalu
-onda opet Trifke sa monologom o manekenkama
-the whole situation in theater(meni se nesto slicno desilo)
-svaka u kojoj se pojavljuje Glogovac koji psuje

Sve u svemu 8,5/10

#8 bujdossminipitikovski

bujdossminipitikovski
  • Members
  • 128 posts

Posted 29 March 2004 - 16:03

jes vala, siNpatičan.
samo se ja uvek nadr... kad gledam domaći film u kinu, pa kad se nacrtaju one tetke i čike koji ne propuštaju nijedan domaći-od ''sekula se Jopet ženi'', preko ''trećeg rajha'', blatruć, pa onda dođu i ovo da gledaju i smeju se samo i isljučivo na glogovčevo psovanje i sl. pi! ja bi' onda nji' sve ra-ta-ta-ta, pa sebe ra(ta) jer se nađoh u takvoj skupini.
ako izuzmemo okruženje u kojem ga gledah, film je ok. i stvarno taj glogovac šuta bulju. mada su svi dobri, čak i aca poštar (nikad ne znam kao se zove taj glumac, andrejević, mladenović...ma- aca poštar!)

#9 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 29 March 2004 - 16:39

sacekacu da se pojavi na tv
razlog:
gordan kicic (ne podnosim)
trifunovic (bljujem)
medijski blic b92 (ona mala sto je, kako ovde pise, overio trifunovic, bukvalno je iskakala iz radija i tv i radijatora jedno 10 dana)
kadrovi iz kladionice, moram da priznam, delovali su autenticno

konacno: moze li neki film da se pojavi bez sergeja, cvije i djuricka?
tako su se koja i bjela razvlacili u svakom filmu citavih 90-ih...

#10 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 29 March 2004 - 17:39

film je zamisljen kao munje II a sergej je ponovo, u sred produkcije, overio glumicu. svaka cast, kretenu.

Ma,bas me briga jel ju overio al ona ne zna da glumi...i pun mi je ***ac nje vise u novinama.... :lol:

#11 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 30 March 2004 - 00:42

Mladen Andrejevic, valjda...

Velika faca i mnogo dobar glumac, mene je odusevio u 'Nagonu', a Acu postara nisam nikad gledala :lol:

#12 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 30 March 2004 - 13:20

ACA POSTAR pa to je jedna od najboljih decijih emisija
ti si malo mladja a, posto se to davalo pre nekih 11-12 godina

#13 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 30 March 2004 - 13:32

Aca postar i postarcici... lepo!
Marija Karan uopste nije losa koliko je pljujete... dobila je ulogu u kojoj nema mnogo glume... i dobro je odradila... Lepa i ygodna...
Pitala sam svojevremeno Rasu koji mu je bio pa uye Kicica, a on je rekao da je potcenjen... Stoji! Mada ga ni ja ne podnosim.
da li neke glumce volis ili ne, stvar licnog iybora, ali Sergeju se ne moye osporiti da je dobar glumac.
Sve u svemu, podela uloga yadovoljavajuca.... mada na pocetku snimanja nije obecavala...
Kengur / Rasin no 1!

#14 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 30 March 2004 - 14:19

Konacno jedan sarmantni domaci ("Vozdovacki") film!

Dobar text, dobra glumacka podela... sve dobro!

:lol:

Sergej :lol:

Sta ja znam, jeste da je film simpatican i da su napokon posle munja napravili neki urbani film ali je malo prazan. Mogao je opusteno biti kraci za 20min. Sergej mi je uvek isti i od njega nemam sta da ocekujem.
Ali hvala Bogu da se pojavljuju bolji filmovi. Ne zelim da spominjem onog sto pravi najodvratniju komercijalu tipa Zone i Pljacke.

Sto se tice "Vozdovackog" filma, dobro je sto je u filmu bas bio "Vozdovacki" bioskop, a ne bioskop Slavica na Karaburmi B)

#15 bujdossminipitikovski

bujdossminipitikovski
  • Members
  • 128 posts

Posted 30 March 2004 - 14:59

[QUOTE]--------------------------------------------------------------------------------
Mladen Andrejevic, valjda...

Velika faca i mnogo dobar glumac, mene je odusevio u 'Nagonu', a Acu postara nisam nikad gledala

jes, mladen andrejević...
nisi gledala acu postmena? ''njegova velika torba primiće tebe i meenneee...''
nevrmajnd. pa da ti pravo kažem, ja ne mogu da ga se setim ni po jednoj drugoj ulozi, u pozorištu ga nikad ne videh, pa tako...
a š'a fali kičiću, meni on baš ok.- ne briljira, ali ni ne skrnavi.