Jump to content


Photo
- - - - -

r.e.k.l.a.m.e.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2574 replies to this topic

#16 Herr

Herr
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 25 March 2004 - 12:30

ne znam sta imate protiv reklama. vrijeme taman zgodno za smazavanje cetvrt kile keksa.

Sta nisam ti pricao da preferiram full size zene? :lol:

#17 Shoe Gal

Shoe Gal
  • Members
  • 56 posts

Posted 25 March 2004 - 15:04

ne znam sta je vama ljudi. ja sam razradio citav sistem da dok traju reklame radim nesto drustveno korisno. :lol:  od kucnih poslova, spremanja klope, do brijanja tusiranja i sl... sve zavisi koji program gledam, svi imaju razlicito trajanje reklama, :lol:  da li je u pitanju film ili nesto drugo. to je otislo toliko daleko da neke poslove namerno ostavljam da bi ih sa apetitom obavio za vreme reklama. :lol:

ako nista, uvek ostaje ona igra; ko ce prvi da pogodi koja je reklama... neki put je tolko zabavno da mi prosto krivo kad se vrate na film. :lol:

:lol:
isti princip
:lol:

#18 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 25 March 2004 - 15:21

Kapiram ja da su reklame nuzno zlo, ali stvarno preterase... Od "Pinka" se to i moze ocekivati, ali cini mi se da na B92 ranije nije bilo tako? Kad bi se svi reklamni blokovi sabrali, sigurno bi izaslo preko 3 sata! Ma da su makar neke dobre reklame... "Sta se to sija?" "Kako je ves onako beo?" To vredjaaaa!
PS Kad sam bila klinka, pre dnevnika sam gledala WB crtace. Eventualno MGM. Sada toga vise nema. Ostalo je samo klince koje hoce da prospe kevin fenserski parfem u klonju. Katastrofa.  :lol:

A od cega mislis da zivi B92 i da kupuje sve te slatke serije ili BBC emisije? Zato se i zove "komercijalna TV". Pink je postao (odvratni) gigant, upravo zbog reklama.

Nego, meni samo presecanje reklamama ne smeta previse. Ali, zato, glupe reklame me izludjuju! Covece, neko za to uzima pare!

Najgore su globalne, one kod kojih samo nasinhronizuju glas. Trenutno mi je hit "e, vidi sta ono sija?" sa debilusom koja stoji na terasi i pokazuje vrecicu praska zgranutim sugradjanima. :lol:

Pa Marija i njen debilni muz koji ne moze da zapamti koji prasak da uzme! :lol: Pa za sampon koja pocinje sa "Obizirom da sam model" umesto "S obzirom na to da sam model" (zivo me interesuje da li su im smanjili zaradu zbog nepismenosti"...

Tu je i legendarna "nikada ne znas kada ce ti zatrebati svez dah" :lol: :lol: Covece!!! Nikada ne znas... AAAAH! :lol:

Ima i pozitivnih... pomenuta coca-cola lite je hit! Meni se svidja i blentava "c puding", ali samo zbog manekenke koja je ono sjajno odradila. I za kecap iste firme je OK.

#19 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 25 March 2004 - 16:00

Mrzim reklame! :lol:
Iz dna duse!!!

Da budem malo preciznija:
- strasno mrzim reklame koje traju po 15 minuta i prekidaju seriju koja traje 20 minuta
- strasno mrzim reklame koje traju po 15 minuta i pustaju se na svakih 20 minuta u toku filma
- strasno mrzim glupe i debilne reklame a pogotovo kad traju po 15 minuta i pustaju se na svakih 20 minuta

A secam se reklama kada sam bila mala, pre i posle crtanog filma, pre i posle filma, po 5-10 minuta, tada sam ih bas volela ...

#20 Veliki Gedzbi

Veliki Gedzbi
  • Members
  • 323 posts

Posted 25 March 2004 - 16:24

A secam se reklama kada sam bila mala, pre i posle crtanog filma, pre i posle filma, po 5-10 minuta, tada sam ih bas volela ...

da, kaladont se zvao kolinos...zuti sok sa mehuricima je bio juupi...ostalog se ne secam...

edit: mama ja bih breskvu FRUCTAL

Edited by Veliki Gedzbi, 25 March 2004 - 16:27.


#21 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 25 March 2004 - 18:51

Dobro,bar vise ne vrte reklamu za PROBAVITU... :lol: "Ooooooo,kako smrdi!Imam ideju!" :lol: :lol:
Videh juce reklamu za RAMA margarin...Meni je totalno bolesna... :lol:
Najduze trajanje reklama sto sam izmerila:17 minuta!Nisam prokleto mogla da verujem!Jeste da je to bilo na PINK-u za vreme nekog filma,ali ipak...
NAJiritantnija reklama ikad:PRONTO sredstvo za ciscenje! :lol: ONA sinhronizacija... :lol: :lol:

#22 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 26 March 2004 - 09:20

U ostroj konkurenciji debilnih reklama, najnovija za Tofita meke karamele je za tri koplja ispred svih. :lol: :lol: :lol:

#23 Veliki Gedzbi

Veliki Gedzbi
  • Members
  • 323 posts

Posted 26 March 2004 - 09:49

U ostroj konkurenciji debilnih reklama, najnovija za Tofita meke karamele je za tri koplja ispred svih. :lol:  :lol:  :lol:

...necemo da se svadjamo :lol:
...u toj kategoriji, ubedljivo na prvom mestu, je ona "shta to sija - belina & henkel kvalitet"

...ne bih da se ogranicimo samo na tv reklame...ni kreativci sa radio talasa uopshte ne zaostaju...na b92 sam skoro cuo neku ljigu za prodavnice avangardija, tipa - riba izlazi na terasu, tu je prate novinarske ekipe u direktnom prenosu i ona porucuje (glasom ruzice sokic - cico lezi), "obucite se"...

#24 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 26 March 2004 - 10:27

Ma, meni je gotivna ona za neznamkoje pivo:
-Tip dolazi kući i zatiče ženske cipele, veš, pobacane po podu..pa poruku "Ja sam u krevetu, šampanjac je u frižideru.."
Uzima dve čaše, otvara frižider, hvata se za šampanjac...razmišlja..Uzima pivo i seda da gleda utakmicu na TV. :lol:

..Uvek se oraspoložim kad je vidim (a, ne pijem pivo)...

Edited by ion, 26 March 2004 - 10:28.


#25 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 26 March 2004 - 13:51

Jedna od najboljih: Klinac i tata setaju supermarketom. Klinac skida sa rafa cokoladu, ubacuje je u kolica - otac je mirno uzima i vraca nazad. Klinac uzima keks i baca u kolica - otac ga ponovo vraca. Klinac sve nervozniji natrpava kolica gomilom bombona - otac ih mirno kesicu po kesicu vraca. Klinac krece da urla i vristi, histericno ubacuje lizalice - otac ih vraca. Klinac se basa na pod, vrti se u krug i urla... Ljudi zastaju, izviruju iza rafova, otac ne zna gde da gleda...

Izlazi napis: Koristite kondom!
:lol:

#26 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 26 March 2004 - 14:34

...ne bih da se ogranicimo samo na tv reklame...ni kreativci sa radio talasa uopshte ne zaostaju...na b92 sam skoro cuo neku ljigu za prodavnice avangardija, tipa - riba izlazi na terasu, tu je prate novinarske ekipe u direktnom prenosu i ona porucuje (glasom ruzice sokic - cico lezi), "obucite se"...

Joooooooooj, tu gadost sam potisnuo duboko u podsvest, ne izvlaci je na povrsinu, ne imenuj "onoga koji se ne imenuje". :lol:

#27 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 26 March 2004 - 15:13

Konstantno mi se to desava! Krenem da menjam kanale i obavezno stignem na kraj onoga sto sam poceo da gledam!

I meni se to dešava malo više od "par puta" kad bolje razmislim. :lol:

Meni je vala dobra ona "nije svejedno" reklama, ona sa stadiona, kad lik sa crno belim šalom vikne "i gooool", a posle još bolje "eeeeeee". Šteta što odavno ne puštaju poslednju scenu gde leži u bolnici jerbo je nastradao od Zvezdinih navijača. Dobra mi je i reklama za Jaffa Cakes sa onim mumlanjem.

#28 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 26 March 2004 - 22:55

stanovnici fuckin vilja rive.
fuckin "tuna" fuckin "rio" fuckin "mare", sve sa onom nesrecnicom koja se nesto savija da bi usla u kadar, i onim hrvatskim sinhrom srpskog teksta, e da bi bili blizi fuckin "najboljim tuna lovistima" ili sta god...
osvrnimo se, zatim, na bezdusne i sterilne NIVEA reklame...
pa, na onu luzerku sto je uzalud oprala kosu, a japi-liftboj je ne konstatuje.
ljupka dama koje je odradila sinhro zakopala je poslodavca.
i jos- onaj hot-line sex shampon koji penom nagoni na uzdisanje!!!
a, o spiritualnim miomirisima svih mogucih kafa i poboznim pozama s kojima se pristupa ispijanju fuckin kafe... ali, bar jedan da opece jezik na vrelu kafu, pa da se vratim turkish kofiju!

i da ne ispadnem totalni hejter, coca cola lights reklama sa tipom u izlogu i onim slatkishem ispred je zakon. totalni feelgood!

i neko je spomenuo da komercijalne stanice na zalost zive od reklama. so fuckin what?!!! PA IMA NAS KOJI ZIVE OD TELEVIZIJSKOG PROGRAMA!!!! sta je sa nasim pravima?

(i tu negde ukljucuje se kandic natasha da nas sve zastiti...)

#29 pridoslica

pridoslica
  • Members
  • 157 posts

Posted 26 March 2004 - 23:55

Sto je najgore, cak i kad je neka reklama dobra i svidja mi se, obavezno mi se smuci posle 1000000000000000000000000 ponavljanja iste. :lol:

#30 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 27 March 2004 - 00:19

meni su najgotivnije one sa decom debilima

mali dolazi kuci ruke mu prljave od cokolade gde da ih obrise gleda levo desno pa naravno o belu duksericu koju ima na sebi :lol:
ili keva obuce klinca (opet neka bela dukserica) mali istrci napolje i baci se u neko blatiste :lol: :lol: