Jump to content


Photo

Koncertna sezona 2004


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
260 replies to this topic

#1 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 12 January 2004 - 03:20

Ajd da ne zagadjujemo vise Now playing, uz nadu da ce ovaj topik biti par podjednako dugovecan :lol:

Hvala, prijatelju, sad mi je srce na mestu.
...
UBR> Kakve veze ima sastav Vlade i koncert Metalike? Da nece mozda Monetarni Udar da bude predgrupa


Nema na cemu, brate, samo ti nama onako dobro brani vocap pa cemo da organizujemo da dovedu koga treba :lol:

E, a ovo za Vladu Srbije, bio A. pre neki dan na radiju: Derikoza je tako odrao Maksu Catovica i njega da su se Deep Purple i Blondie koji su inace bili finansijski veoma uspesni pretvorili u gubitke. Ako se takva politika oporezivanja deviznih honorara (sto je besmisleno i nigde se ne radi u normalno svetu, posto strani izvodjaci ionako placaju porez na taj prihod u svojoj zemlji) nastavi mozemo da se oprostimo od velikih koncerata, a i od festivala, tj. Exita. Mozda je Derikozi samo trebalo da popunjava budzet zbog izbora ali u svakom slucaju - :lol:.

Naravno, uvek postoji opasnost da ako Dinkic bude ministar finansija zaista ne bude tog poreza, al' recimo Monetarni udar svira ispred Metalike ili na Exitu. :lol:

sad je ovo polu off topika samog o trenutnim zvucima sto se tu negde okolo vrte, nego cuh negde da Friends Of Dean Martinez dolaze negde na prolece u bliski nam Zagreb, pa nagovorite te dobre ljude koji dovlace sva ta joj-ne mogu-da-verujem-sjajno-imena da ih dovuku...ipak smo bar geografski blizu...(eh, njima ce i Lambchop da dodju...)


Bili su i Lambchop u nekoj kombinaciji, ali ne mogu da se setim da li je ista od toga bilo. A molbu cemo proslediti na adekvatno mesto :lol:

#2 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 12 January 2004 - 03:46

kakav selyo + kreten.
nishta nije skont'o ot kapitalizma, maymoon natripovani.
a izistih razloga ni u nashem selu ne mogu da Gostuju bendovi from abroad = svi gladni tudji' novaca.
lepo je pokojni sandrin techa govorio: znam ja ko je ta jami!
jami jami jami (uzmi uzmi uzmi)

#3 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 12 January 2004 - 03:58

Ako pogledamo Bozzin sistem "podrske" ekonomiji Srbije, sta te cudi sto je zatukao prihod od Blondie i DP? Gledacemo kako je krenulo samo Platterse i 100 Ruskih Kozaka :lol:

Hajde sada malo vedrije teme,
sta imamo za sada:

Mart:
Willard Grant Conspiracy

April:
Chris Cacavas

Maj:
Victoria Williams i Mark Olson

Mozda:
Metallica ako Bozza Derikozza ne nastavi da "stimulishe" srpsku privredu
Living Color

BM4BP?

#4 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 12 January 2004 - 03:58

kakav selyo + kreten.
nishta nije skont'o ot kapitalizma, maymoon natripovani.
a izistih razloga ni u nashem selu ne mogu da Gostuju bendovi from abroad = svi gladni tudji' novaca.
lepo je pokojni sandrin techa govorio: znam ja ko je ta jami!
jami jami jami (uzmi uzmi uzmi)

:lol: :lol: :lol: yami!

Kaze spori vepar da ce 4 benda iz ceske na putu za CRO - Mocvaru da svirayu u nase selo
za velentajns dej info ~b.francuski~, no jos uvek je problem taj yamiyamiyami... kanibalski
trip local monkeys u posedu prostora! :lol:

#5 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 12 January 2004 - 04:15

10. marta - Fun Lovin' Criminals.

#6 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 12 January 2004 - 04:49

Living Colour 31.03 SKC a ha haaa...pa gde su njih iskopali, mogu slobodno Mali klub SKC-a da uzmu.

A u Zagrebu krajem januara Mogwai. :lol:

#7 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 12 January 2004 - 05:01

10. marta - Fun Lovin' Criminals.




:lol:

#8 Mocker

Mocker
  • Members
  • 302 posts

Posted 12 January 2004 - 06:26

Evo provereno

The Strokes
Blur
Oasis
Johny Marr and The Healers
REM

svi u BG ove godine

#9 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 12 January 2004 - 10:57

Strenglersi u februaru...ako sve bude u redu...
Otkud price za Stroukse... Kako bi to bilo lepo.... :lol:
A hoce li nam Tinderstiksi ponovo svracati? Ja bi ih slusala again?

#10 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 12 January 2004 - 14:05

Dobio sam na mail tip da ce mozda Violent Femmes ici u Hali Sportova? :lol:
Anyone?

#11 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 12 January 2004 - 14:17

SPEEDBUGGY 23. januara - BG, dom omladine i 24. januara - Senta, Mojo.
HIC ET NUNC kraj februara, 3 koncerta u SCG
LITTLE KILLERS 03. aprila - BG, dom omladine
D.R.I. 30. aprila - BG, dom omladine
DEAD MOON 08. maja - BG, dom omladine
THE EGOS 12., 13. i 14. maja - SCG
BOB LOG III 16., 17. I 18. maja - SCG

ovo jos nije potvrdjeno, ali nije na odmet da znate:
PW LONG mozda u aprilu
SUPERSUCKERS april ili maj
LEG HOUNDS maj ili jun

#12 SAMURAJ

SAMURAJ
  • Members
  • 1,469 posts

Posted 12 January 2004 - 15:15

Da nam nema BM4BP mi bi stvarno gledali samo "infuzione" bendove a la Bay City Rollers ili shto reche Reini, Platters, a o nashem selu ne vredi ni troshiti rechi, buraniya

#13 inkal

inkal
  • Members
  • 270 posts

Posted 12 January 2004 - 16:21

Sa molim zakašnjenjem odgovaram na prozivku Lube i dajem malu dopunu onoga što su napisali reini dej i bonzo...

Potvrdjeni datumi za koncerte:

30.03.04. Willard Grant Conspiracy (DO Pogon - skoro sigurno)
17.04.04. Chris Cacavas & band (u kome je zaista Jason Victor, gitarista Steve Wynnovog benda) DO
06.05.04. Mark Olson & Victoria Williams & The Creekdippers (DO ili ?) Prošle godine nisu svirali kod nas zahvaljujući dosta glupoj situaciji za koju nisam bio odgovoran ja, a ovoga puta verujem da nece biti problema.

Ovo su koncerti koje bih mogao da nazovem "pop depresija predstavlja" (ali necu) jer kao i neki drugi promoteri koji postuju na forum, sva tri događaja organizujem sa koncertnom agencijom B92. Ovo je u isto vreme nastavak saradnje sa zagrebačkim KSET-om i ljudima koji tamo organizuju koncerte i o kojima zaista mislim sve najbolje i bez kojih ne bi bilo nekoliko odličnih koncerata u nasoj zemlji.

U prošloj godini "pop depresija" je u Bgd dovela sledeće izvođače:
Cul De Sac i Dama Suzukija, Stevea Wynna & The Miracle 3, St. Thomasa i 2002. Ninu Nastasiu. Nije lose ako se uzme u obzir da se pocelo sa 150e. B)

Sto se tice gostovanja sastava Lambchop - ako zelimo da ih vidimo Zagreb je najbliži. Postoje jos neki planovi (bar sto se mene tice), ali ne volim da o njima pricam dok se ne potpise ugovor.

Hvala svima koji su bili na "mojim" koncertima, kao i onima koji ce tek doci.
Ivan
pop depresija, Radio Politika 105.2 i 91.5FM, petak 20:00 do 21:30

Edited by inkal, 12 January 2004 - 17:05.


#14 sunset rubdown

sunset rubdown
  • Members
  • 1,473 posts

Posted 12 January 2004 - 16:24

Evo provereno

The Strokes
Blur
Oasis
Johny Marr and The Healers
REM

svi u BG ove godine

Suvise lepo da bi bilo istinito. :lol:
A jel' dolaze i u Nish mozda!?? :lol:

Edited by Carlitos, 12 January 2004 - 16:26.


#15 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 12 January 2004 - 16:53

Ovo je u isto vreme nastavak saradnje sa zagrebačkim KSET-om i ljudima koji tamo organizuju koncerte i o kojima zaista mislim sve najbolje i bez kojih ne bi bilo bar 50% koncerata koje organizujemo BM4BP ili ja.

nemam nista protiv ljudi iz KSETa, ali niti jedan koncert koji sam organizovao u 2003. nije zavisio od njih. dobro je da bilo koji bend najpre svira u zagrebu ili u ljubljani, pa potom u bg (ili gdegod po srbiji) jer je onda i jeftinije, i lakse dobiti datum(e) od agencija, ali nije presudno, a kako si napisao ispada da smo zavisili od KSETa, sto nije tacno. jedini bend koji je pre bg bio u KSETu (a da ima veze sa BMFBP) su Speedball Baby, a njih sam dogovorio direktno sa agencijom. stavise, pokusao sam nekoliko bendova koji su dolazili kod nas da bukiram u KSETu pod povoljnijim uslovima za klub nego bilo gde u scg (The Devastations, Midnight Thunder Express, Deadly Snakes, Speedbuggy, Sonny Vincent), ali nije bilo sanse.
no, ako sve ispadne kako planiram tamo ce 02. aprila da sviraju Little Killers. nadam se da ce to da bude samo pocetak kakve takve saradnje, jer prosto ne mogu da razumem da u zagrebu nema interesovanja za npr. The Devastations ili bilo koji gore pomenut sastav.