Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

O serijama

• Please log in to reply
6065 replies to this topic

#6061 uncletima

uncletima
  • Members
  • 6,455 posts

Posted 22 July 2017 - 23:43

a Nora... :wub:

Pedalaj, BRE!

• 0

#6062 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 3,023 posts

Posted 23 July 2017 - 22:32

Rick and Morty krece kroz secam dana.Emitovace se preostalih devet epizoda trece sezone. #fuckyeah

• 0

#6063 T Mac

T Mac
  • Members
  • 7,754 posts

Posted 23 July 2017 - 23:14

Pretpostavljam da se jedino meni ne sviđa Rick & Morty.

• 0

#6064 Popokatapetl

Popokatapetl
  • Members
  • 53,626 posts

Posted 24 July 2017 - 12:52

Druga sezona je jos bolja, makar meni.

Iskreno, meni lično nije ni "približno isti sport" koliko mi je prva sezona bolja bazirano na ovih nekoliko epizoda druge koje sam gledao...ali mogu da razumem ako se nekom više dopada druga.

Prva sezona ima gomilu zanimljivih osobitih likova kojih jednostavno nema u drugoj. Vilson Fisk, zatim ona njegova ženska koju je pokupio u umetničkoj galeriji ( fenomenalna gluma  Izraelske glumice Ayelet Zurer ), zatim onaj lik računovođa za Fiska sa svojim cinizmom na svakom koraku,  zatim matora Kineskinja šefica Trijada, i na kraju sveštenik s kojim Mat Murdok vodi izuzetno duboke konverzacije na teme morala, religioznosti, dobra i zla, pravde, zločina i kazne itd...Jednostavno, svi su oni na ovaj ili onaj način ispali iz priče i tu prazninu koja je ostala ne može popuniti Punisher niti Elektra.

Obaška što je meni u stvari sjajno što prva sezona nije povezana sa Marvelov CInematic Universe-om ( osim u par ekstremno nebitnih sitnica kao što je uramljen novinski naslov koji u rukama drži Ben Urih dok prazni svoju kancelariju ). U drugoj se pojavljuju već ti heroji koji i zasebno postoje u stripu i verovatno serijama ( Punisher i Elektra )

Edited by Popokatapetl, 24 July 2017 - 12:53.

• 0

#6065 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 25,056 posts

Posted 24 July 2017 - 12:55

908KPCw.jpg

The Five

Pristojna kriminalisticka serija. (Sky 1)

Na mjestu zlocina se pojavljuje DNK djecaka Jesse-a koji je nestao prije 20 god. ...

Rade Serbedzija se pojavljuje u par epizoda

Spoiler

• 0

#6066 Glitter

Glitter
  • Members
  • 5 posts

Posted Yesterday, 19:56

Glow

• 0