Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#4606 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 04 May 2016 - 17:37

The WIre, Breaking Bad, Boardwalk Empire


  • 1

#4607 L0shMi

L0shMi
  • Members
  • 2,062 posts

Posted 04 May 2016 - 18:36

Ja bih dodao i Fargo. Nije završena, ali sezone nisu povezane, a odlična je.
  • 1

#4608 Chodislav

Chodislav
  • Members
  • 4 posts

Posted 04 May 2016 - 23:20

Person of Interest upravo pocela 5. sezona koja ce biti poslednja, po mom skromnom misljenju trenutno najkvalitetnija serija koja se jos uvek prikazuje. :)


  • 0

#4609 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 04 May 2016 - 23:22

Dosadan sam kao Kosta sa Banshee : ) ali The 100 obavezno svi da gledate pregurajte nekako prvih nekoliko epizoda bice vredno ... Ubedljivo mi je najbolja serija koja se trenutno emituje !

 

GOT joj nije ni do kolena :P

 

Pretera ga, Nele. Na kraju druge sezone sam? Kada tačno postaje ozbiljna? :D Dijalozi su i dalje kao sa Diznijevog kanala, gluma je malo bolja u odnosu na početak serije. Ali su zato ubacili gomilu glupih likova. Inače, zašto divljaci sa Zemlje imaju svoj izmišljeni jezik, a pričaju savršeno američki? Jedno od gomilu pitanja, ali ovo me najviše kopka, zato što mrzim te izmišljene jezike u filmovima/serijama.

 

P.S. Octavia je daleeeko najbolja riba. Par praznih mesta, pa Raven. Kakva Lexa, kakve zajebancije...


  • 1

#4610 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 04 May 2016 - 23:39

E jas gledao samo prvu epizodu ali po slikama Lexa je šuri. Octavia je dobra ali je nekako baš obična da se tako izrazim.

 

Uostalom, da je Lexa bila na početku možda bih i nastavio da gledam  -_-


Edited by djolesrb, 04 May 2016 - 23:42.

  • 1

#4611 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 04 May 2016 - 23:48

Ti Mece...Oko jezika-Od svih moguicih pitanja, bas si to nasao :D Zemljani ili ti grounders imaju svoj jezik, kao i sva izdvojena plemena u bilo kojoj drugoj seriji ili filmu koji si do sad gledao :D

 

Hm, ja cu ostati na strani Lexe, mada Octaviu nikako ne bih nazvao obicnom :D

 

Ne bih ja seriju nazvao ozbiljnom, pre jednom od onih koje te zabavljaju kad nemas sta da radis. Ali jedna od boljih u toj kategoriji :D


  • 0

#4612 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 05 May 2016 - 00:00

Octavia me kupila još u prvoj epizodi, onim nerezonskim skidanjem i skokom u jezero (živa bila!) :D Lexa mi izgleda nekako mnogo...detinjasto. No lepa djevojka, svakako.


  • 0

#4613 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 05 May 2016 - 00:08

Octavia je najjaca pogotovo kasnije u seriji postaje jos bolja -_-

 

A serija je najbolja trenutno od svih koje se trenutno emituju i tacka ! ^_^


  • 0

#4614 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 05 May 2016 - 14:01

Veceras krece treca sezona Peaky Blindersa. Jbt, druga kao da je bila prije 10 godina.

 

Po meni najbolja serija koja se trenutno emituje, uz GOT i Daredevil.


  • 2

#4615 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 05 May 2016 - 14:31

Veceras krece treca sezona Peaky Blindersa. Jbt, druga kao da je bila prije 10 godina.

 

Po meni najbolja serija koja se trenutno emituje, uz GOT i Daredevil. Vikinge

Samo mala korekcija. :)

 

 

Zavrsio sam Leftovers-e. Odlicna serija, sjajan odabir muzike, dobra gluma, dobra prica. Svidilo mi se kako Margaret Qualley (Jill) glumi, nisam imao pojma da joj je Andy MacDowell keva.


Edited by Ne sam Safete, 05 May 2016 - 14:33.

  • 0

#4616 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 05 May 2016 - 14:49

Da li bi neko mogao da mi preporuci neku seriju?
Lose je vreme i nista ne moze da se radi, dosadno je, pa bi zena i ja hteli da prekratimo vreme gledajuci neku seriju. Uslov je da je zavrsena, ne bih hteo da se navucem na jos neku pored Vikinga i GOT koju cu morati da cekam po godinu dana. Danas smo upravo odgledali How to get away with murders, dobra serija, napeta krimi drama laka za gledanje. Ako neko ima neki predlog u tom stilu.
U napred zahvalan.

S obzirom da si aktivan politicar na forumu :) preporucujem House of Cards. Problem je sto nije zavrsena. 

Probaj Utopia , pa ces mi biti vjecno zahvalan ili ces me zamrziti :) 


  • 1

#4617 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 05 May 2016 - 14:58

Nije lepo sto izostavljate iz te grupe House of Cards, Fargo, American Crime Story i  Mr. Robot.


  • 0

#4618 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 05 May 2016 - 20:49

House of cards. Ova poslednja sezona mi je fantasticna. A cak i nisam odgledao celu, ostale su mi tri epizode. Mozda i bolja od prve dve. Treca mi je onako...njaaah.

 

American Crime Story, mislim da cu to sledece gledati.

 

Gledao neko The Americans? Ima li slicnosti sa Homeland?


  • 0

#4619 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 05 May 2016 - 21:10

Ja gledao The Americans ali batalio negde u drugoj sezoni. Slabo, pre svega su mi likovi nikakvi, nit smrde nit mirišu. Homeland nisam gledao.


Edited by djolesrb, 05 May 2016 - 21:13.

  • 0

#4620 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 05 May 2016 - 21:38

House of cards. Ova poslednja sezona mi je fantasticna. A cak i nisam odgledao celu, ostale su mi tri epizode. Mozda i bolja od prve dve. Treca mi je onako...njaaah.

 

Ja sprcao prve tri sezone dok sam bio u gipsu, prva me odusevila, druga dobra, treca, iskreno, losa.

Cetvrtu jos nisam poceo, ne mogu da stignem, a kad mogu (pred krevet) uglavnom me mrzi jer cenim da bih zaspao na pola :/

Ali generalno, meni je odlicna. 
Kad vec pricamo o ostalim serijama, Peaky Blinders me je odusevila, odlicna prva sezona, Hardy fenomenalan u drugoj...

Wayward Pines nastavlja 25. aprila, sta znam, u pocetku mi je bilo zanimljivo zbog mistike i sta ti ja znam, svidja mi se generalno "objasnjenje" ali generalno nisam nesto odusevljen. Dosta praznog, po mom misljenju.

Farga hocu da gledam vec duze vreme, nikako da pocnem, a bas sam se naslusao i nacitao pohvala.

Safete, Utopia mi deluje oooodlicno, vrlo moguce da cu danas/sutra da krenem da gledam, iako sam planirao da nastavim sa House of Cards.


  • 0