Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#3886 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 30 July 2015 - 10:09

Probao da gledam SHAMELESS,ali nemrem,script mi je preslab,a bukvalno svi likovi degutantni.


  • 0

#3887 *Alias*

*Alias*
  • Members
  • 470 posts

Posted 30 July 2015 - 10:12

Mene lično Ryan Cranston nije toliko uvukao u svoj lik 

 

Ma, da, taj Ryan Cranston je totalno bzvz, a nije ono ama baš ništa ni uradio od lika Voltera Vajta  ;)

 

Meni je cudno da Utopiju niko ne preporucuje, meni definitivno u gornjem domu.

 

Ja bila krenula da gledam Britansku verziju, mislim da sam odgledala dve epizode, ali me totalno smorila.


  • 0

#3888 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 30 July 2015 - 10:36

Mislim da americka tek treba da se snima.
Bilo je govora da ce je Fincer raditi.

Edited by Ne sam Safete, 30 July 2015 - 10:38.

  • 0

#3889 The Seventh Seal

The Seventh Seal
  • Members
  • 3,991 posts

Posted 30 July 2015 - 10:44

Ma, da, taj Ryan Cranston je totalno bzvz, a nije ono ama baš ništa ni uradio od lika Voltera Vajta  ;)

 

:D Još da sam napisao ovo.


  • 0

#3890 *Alias*

*Alias*
  • Members
  • 470 posts

Posted 30 July 2015 - 11:51

Zezam te što si mu pogrešno napisao ime, mislim da zbog načina na koji je i više nego maestralno (ne volEm ovakve izraze, al' sada stvarno ne mogu da pronađem ništa adekvatnije) odradio lik Voltera Vajta čovek zaslužuje ako ništa drugo, da mu se bar ime ispravno napiše.


  • 0

#3891 The Seventh Seal

The Seventh Seal
  • Members
  • 3,991 posts

Posted 30 July 2015 - 12:10

Aha, ok. Znam da je Cranston, mrzelo me da guglam, bio sam ubeđen da je Ryan. Ispričavam se :D Ipak nisam fan serije, imam opravdanje. :P


  • 0

#3892 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 30 July 2015 - 12:15

Aha, ok. Znam da je Cranston, mrzelo me da guglam, bio sam ubeđen da je Ryan. Ispričavam se :D Ipak nisam fan serije, imam opravdanje. :P

 

Pusti ti BB, ne znas kako se zove Hal iz Malcolma... sramota ;D


  • 2

#3893 The Seventh Seal

The Seventh Seal
  • Members
  • 3,991 posts

Posted 30 July 2015 - 12:20

Nisam ni to gledao. Zapravo čoveka nigde nisam ni gledao osim u BB, dobro sam i prezime zapamtio. :D Gledam na imdb profil sada, u stvarima koje sam gledao, a naveden je, svuda je neki sporedni lik, tako da ga se ni ne sećam kao nekog upečatljivog lika.


  • 0

#3894 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 30 July 2015 - 12:29

Nisam ni to gledao. Zapravo čoveka nigde nisam ni gledao osim u BB, dobro sam i prezime zapamtio. :D Gledam na imdb profil sada, u stvarima koje sam gledao, a naveden je, svuda je neki sporedni lik, tako da ga se ni ne sećam kao nekog upečatljivog lika.

 

:o

E to je vec ozbiljan propust... ovog trenutka da si stavio na watchlist ;D


  • 0

#3895 The Seventh Seal

The Seventh Seal
  • Members
  • 3,991 posts

Posted 30 July 2015 - 12:32

A gifted young teen tries to survive with his dimwitted, dysfunctional family. Genre: Comedy

 

Hjoooj, mrzi me maike mi. :D


  • 0

#3896 Goca_64

Goca_64
  • Members
  • 312 posts

Posted 31 July 2015 - 17:10

BB jeste epic, hate it or love it.

 

Potpisujem 1000 puta :D
 

Nego da se ja opet obratim obozavateljima The wire-a...

Iskreno da vas pitam, ocekuje li se porast interesovanja za serijom sa porastom broja odgledanih epizoda  :lol+: ?

Neverovatno za mene, ali ja sam tek kod osme episode sezone 1. Sta da vam kazem, ali kad ja u toku jedne epizode uspem da zadremam pa i da zahrcem (vrlo verovatno, nisam sebe nikad cula), onda nekako mi to nije to...

Obaska sto ima jako puno likova, mnogo imena, pa malo-malo moram na IMDB da obnavljam gradivo ko bese ko...

Zato vas i najozbiljnije pitam, da li se ocekuje da mi raste interesovanje sa napretkom serije?

Za sada nisam specijalno odusevljena. A, i glavni glumac mi nekako ne lezi.

 

Ako se moje interesovanje za serijom nastavi ovim tempom, verovatno cu je kombinovati sa SF preporukama Bokija i Schodingera.

Usput, moj ukus se ocigledno vrlo poklapa s T mac-ovim, Sashe arsenala i ukusom Ridjijevog brata :), tako da cu vise paznje obratiti na njihove preporuke.

Kad smo vec kod njega, koji mu je sada nick i gde je on?


Edited by Goca_64, 31 July 2015 - 17:17.

  • 1

#3897 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 July 2015 - 17:32

Pa šta znam. Jeste prvih nekoliko epizoda bilo malo teže za pohvatati, ali opet, ako do osme nisi sve pohvatala i naložila se ko šiparica, onda kontam da i nećeš. Meni je serija apsolutno najbolja TV serija ikad i puno ljudi to kaže. Sve što sam pokušao gledati posle nje, smara me ko Simon-Monfils na slemu u pet setova.

 

I ko je glavni glumac. Teško je definisati glavnog glumca. Meni su Andre Rojo, Idris Elba i Michael Kenneth Williams fenomenalni. Pretpostavljam da misliš na Dominica Westa u ulozi McNulty-ja. Nemam pojma, lik je više nego korektno odradio svoj posao, kao i apsolutno svi u toj seriji.

 

Šta znam. Odgledaj prvu do kraja. Druga je verovatno za nijansu bolja od prve, treće i četvrte, mada je to uglavnom stvar ukusa. Jedino je peta sezona dosta lošija od ostalih.

 

Probaj da ne spavaš dok gledaš. Pomaže da shvatiš radnju i povežeš stvari :D :P


Edited by škafiškafnjak, 31 July 2015 - 17:32.

  • 3

#3898 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 31 July 2015 - 17:34

Potpisujem 1000 puta :D
 

Nego da se ja opet obratim obozavateljima The wire-a...

Iskreno da vas pitam, ocekuje li se porast interesovanja za serijom sa porastom broja odgledanih epizoda  :lol+: ?

Neverovatno za mene, ali ja sam tek kod osme episode sezone 1. Sta da vam kazem, ali kad ja u toku jedne epizode uspem da zadremam pa i da zahrcem (vrlo verovatno, nisam sebe nikad cula), onda nekako mi to nije to...

Obaska sto ima jako puno likova, mnogo imena, pa malo-malo moram na IMDB da obnavljam gradivo ko bese ko...

Zato vas i najozbiljnije pitam, da li se ocekuje da mi raste interesovanje sa napretkom serije?

Za sada nisam specijalno odusevljena. A, i glavni glumac mi nekako ne lezi.

 

Ako se moje interesovanje za serijom nastavi ovim tempom, verovatno cu je kombinovati sa SF preporukama Bokija i Schodingera.

Usput, moj ukus se ocigledno vrlo poklapa s T mac-ovim, Sashe arsenala i ukusom Ridjijevog brata :), tako da cu vise paznje obratiti na njihove preporuke.

Kad smo vec kod njega, koji mu je sada nick i gde je on?

Meni bi Zica verovatno bolje legla da sam samo jedno 15 godina mladji  :rolleyes:

 

Odgledao sam je pazljivo i sve to, ali mislim da je pravljena za ciljnu grupu u ranim dvadesetim godinama.


  • 1

#3899 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 July 2015 - 17:38

Ja sam je odgledao pre jedno pola godine kad sam napunio samo četiri banke i nije mi smetalo da formiram mišljenje koje imam. Doduše, jesam ono "forever young" :D  ali ne mislim da je presudno. 


  • 0

#3900 Goca_64

Goca_64
  • Members
  • 312 posts

Posted 31 July 2015 - 17:39

Pa šta znam. Jeste prvih nekoliko epizoda bilo malo teže za pohvatati, ali opet, ako do osme nisi sve pohvatala i naložila se ko šiparica, onda kontam da i nećeš. Meni je serija apsolutno najbolja TV serija ikad i puno ljudi to kaže. Sve što sam pokušao gledati posle nje, smara me ko Simon-Monfils na slemu u pet setova.

 

I ko je glavni glumac. Teško je definisati glavnog glumca. Meni su Andre Rojo, Idris Elba i Michael Kenneth Williams fenomenalni. Pretpostavljam da misliš na Dominica Westa u ulozi McNulty-ja. Nemam pojma, lik je više nego korektno odradio svoj posao, kao i apsolutno svi u toj seriji.

 

Šta znam. Odgledaj prvu do kraja. Druga je verovatno za nijansu bolja od prve, treće i četvrte, mada je to uglavnom stvar ukusa. Jedino je peta sezona dosta lošija od ostalih.

 

Probaj da ne spavaš dok gledaš. Pomaže da shvatiš radnju i povežeš stvari :D :P

 

B1:  :lol+:

B2: Da, na Westa mislim... nije mi dovoljno ubedljiv, nesto mi tu fali, ne znam sta.

B3: Poenta i jeste u tome da me nedovoljno zanimljive serije uspavljuju :D

Pitaj me da li sam zaspivala na Ozu, na primer...

 

Pokusacu nocas opet da se "debelo" udubim, ali bojim se slaba vajda. U svakom slucaju javljacu utiske. Svakako nije losa da bih je batalila.


  • 0