Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#3226 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 28 January 2015 - 00:26

e jbg sad :D ne znam kako ti se vise svidja prva od druge sezone.U drugoj sezoni je mnogo zanimljivija prica,mnogo bolji likovi,a tu je i bolja atmosfera.Ne znam,mozda si previse ocekivao pa sad nisi zadovoljan.
Sve u svemu,svako ima neko svoje misljenje ;)

 

Ti si kriv! :P

 

Sta znam, mislim da su mogli to malo i bolje da izvedu.. Ili mi je mozda bila zanimljivija cela prica oko Raylana na pocetku, vratio se u grad, pa ga to pegla itd..


Edited by nemanjaol, 28 January 2015 - 00:28.

  • 0

#3227 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 29 January 2015 - 10:50

Poceo sam pocetkom prosle nedelje da gledam Blinderse i da sumiram utiske posto sam malocas zavrsio sa prve dve sezone.Vec planiram od oktobra da je pogledam i konacno je dosla na red.Ne znam odakle da pocnem, poredio bih je najvise sa Boardwalk Empire posto imaju dosta dodirnih tacaka.Svidja mi se sto je malo dinamicnija i ''brza'' od BE.Odlican odabir muzike za seriju.Finale zbog svih desavanja za klasu bolja epizoda od ostatka sezone.Koja je navlakusa poster za drugu sezonu na kom je Hardi, covek da pomisli da ce biti jedna od bitnijih uloga kad ono skroz marginalan lik.Samo ne mogu da se odlucim koja mi je bolja sezona prva ili druga, tu su mi obe negde.Marfi je odglumio vrhunski, imao sam osecaj ko da je covek propao u zemlju nakon Inception-a..Doduse imao je malu ulogu u DKR nakon toga.Generalno je dobro odradjen casting, tu nemam nikakvih zamerki.Kada sam preziveo cliffhanger Sherlock-a, bez problema  cu sacekati kraj septembra i pocetak trece sezone.


  • 1

#3228 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 29 January 2015 - 12:24

Black Mirror mi je sledeci na listi :) sa Happy Valley sam odusevljen, pokidali britanci, gluma perfektna.

Ja odgledao prvu ep Happy Valley-a odlicno otvaranje.


  • 0

#3229 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 29 January 2015 - 14:29

Nastavili su The 100 (jeste, shame on me) i Black Sails (meni gotivna serija)


Počeo sam da gledam Justified, prvo sam mislio da Josh Duhamel tumači glavnog lika. No, posle video da postoji neki drugi, malo stariji Josh Duhamel, ili je pak Josh Duhamel malo mladji Timothy Olyphant. Svejedno, isti su. :D

Gotivna serija za sada, nakon 3 epizoda. Kad god su američke selendre u centru zbivanja, moju pažnju su kupili.


  • 1

#3230 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 29 January 2015 - 16:01

Usudjujem se reci da je Banshee najbolja tv serija jos tamo od pojave prve sezone Friday Night Lights-a. Treba gledati da bi se vjerovalo :krsta:

Pritom, veliki broj tv zaludjenika je seriju otpisao kao jeftini pulp sto je totalna nebuloza jer seriju ipak prave ozbiljni igraci. Nikada u zivotu nisam gledao akcijski film ili seriju u kojoj je ama bas svaki lik sjajno napisan. Cista desetka,a tek su na epizodi 3x03 :hail: :hail: :hail: :hail: :hail:


  • 1

#3231 Billy Mahony

Billy Mahony
  • Members
  • 1,712 posts

Posted 30 January 2015 - 07:06

BB, što da te je sramota, "The 100" je pristojna serija i temu lepo razradjuju u drugoj sezoni. Stvaranje više civilizacijskih modela je dobra ideja, mogla je da se malo bolje razradi, ali nije loše, kakvo se djubre u toj sferi valja ekranima.

 

Kod " Black Sails " mi se svidja jezik kojim govore, nisam siguran ko je od scenarističkog dvojca odgovoran za to. Lepo je i videti prave brodove na moru  :lala:


  • 0

#3232 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 01 February 2015 - 08:25

Gazim drugu sezonu Justified-a i moje odusevljenje raste iz epizode u epizodu. Sad sam se vec propisno navukla na atmosferu, juznjacki govor i naravno Timotija  :heart:

Odlicna je, odlicna. Tako ima neki dobar smek, likovi su sjajni.


  • 3

#3233 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 02 February 2015 - 00:13

BB, što da te je sramota, "The 100" je pristojna serija i temu lepo razradjuju u drugoj sezoni. Stvaranje više civilizacijskih modela je dobra ideja, mogla je da se malo bolje razradi, ali nije loše, kakvo se djubre u toj sferi valja ekranima.

 

Kod " Black Sails " mi se svidja jezik kojim govore, nisam siguran ko je od scenarističkog dvojca odgovoran za to. Lepo je i videti prave brodove na moru  :lala:

Tema je super, samo što je CW-ovski odradjena.

Udji-izadji, mrzimo se, volimo se... naivno.
Naivno, al ajd' drži mi pažnju, iako je serija shit, realno.



Black Sails je meni prelepo odradjena serija, lepe plaže, lepi brodovi, egzotične žene, zanimljiva tema.


  • 0

#3234 *Alias*

*Alias*
  • Members
  • 470 posts

Posted 02 February 2015 - 14:23

Gazim drugu sezonu Justified-a i moje odusevljenje raste iz epizode u epizodu. Sad sam se vec propisno navukla na atmosferu, juznjacki govor i naravno Timotija  :heart:

Odlicna je, odlicna. Tako ima neki dobar smek, likovi su sjajni.

 

I meni se mnogo sviđa taj južnjački govor, posebno intonacija na kraju rečenice, kao da na kraju onako malo "zapevaju" i sve rečenice završavaju upitnim tonom. Super mi je to :)


  • 2

#3235 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 02 February 2015 - 16:02

južnjački :heart:

Timothy je baš faca, još pod utiskom super bowl-a, ali on, Josh Duhamel i Tim Brady, to je taj trio, svaka im dala :)


  • 0

#3236 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 03 February 2015 - 13:50

Ja sam ranije bio ubeđen da u Justified glumi Duhamel. Da nisu Timothy i on neka braća, davno izgubljena? :D


  • 0

#3237 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 03 February 2015 - 15:32

Meni vec 2 godine ringtone na tel ova pjesma samo drugi izvodjac

 

 


Edited by MrTwister, 03 February 2015 - 15:33.

  • 0

#3238 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 03 February 2015 - 15:33

Timothy je rodjen za ove uloge.I u Deadwood-u je odlican u ulozi Buloka,iako je to skroz drugaciji lik.

edit:ne moze bez sesira kao Indijana Dzons :D

Edited by sasha arsenal, 03 February 2015 - 15:34.

  • 0

#3239 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 03 February 2015 - 19:12

Nego, kad vec pricamo o ovoj seriji  :D  Odgledah drugu sezonu. Nesto mi Vinona ide na zivce, nekako sam navijala da zavrsi sa Avom :) Nije valjda sa Vinonom do kraja serijala?


Edited by Mrs. Nobody, 03 February 2015 - 19:13.

  • 0

#3240 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 03 February 2015 - 19:53

Black Sails je meni prelepo odradjena serija, lepe plaže, lepi brodovi, egzotične žene, zanimljiva tema.

 

BS je odlicna serija, scenski i vizualno vrhunski odradjena, samo sam u prvoj sezoni stekao utisak da je gluma bila malo tanja; sad nakon odgledane ove dve epizode druge sezone deluje kao da se to malo popravilo.


  • 0