Jump to content


Photo

ALBANSKI RATNI KRIMINALCI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
198 replies to this topic

#1 sundjer

sundjer
  • Members
  • 653 posts

Posted 28 October 2003 - 21:03

Ex-rebels arrested on war crimes charges | 12:53 | AFP

PRISTINA -- Tuesday - United Nations police have confirmed the arrest of five Kosovo Albanians suspected of war crimes during the province’s 1998-99 war.

“Five Kosovo Albanian men have been arrested under warrants relating to war crimes,” UN police spokesman Dimitri Priakhin told AFP.

Local media said the five, who were arrested in southern Kosovo on Monday, were suspected of kidnapping, serious bodily harm and the murder of four fellow Albanians in early 1999. They are believed to have been members of the Kosovo Liberation Army.

This is the second case of war crimes charges by a local court against former rebel members.

In July a Kosovo district court found four former ethnic Albanian rebels guilty of war crimes and sentenced them to between five and 17 years in prison

#2 Kosovarja

Kosovarja
  • Members
  • 97 posts

Posted 31 October 2003 - 09:52

Ex-rebels arrested on war crimes charges | 12:53 | AFP

PRISTINA -- Tuesday - United Nations police have confirmed the arrest of five Kosovo Albanians suspected of war crimes during the province’s 1998-99 war.

“Five Kosovo Albanian men have been arrested under warrants relating to war crimes,” UN police spokesman Dimitri Priakhin told AFP.

Local media said the five, who were arrested in southern Kosovo on Monday, were suspected of kidnapping, serious bodily harm and the murder of four fellow Albanians in early 1999. They are believed to have been members of the Kosovo Liberation Army.

This is the second case of war crimes charges by a local court against former rebel members.

In July a Kosovo district court found four former ethnic Albanian rebels guilty of war crimes and sentenced them to between five and 17 years in prison

Pa sto onda, mi u albanskom imamo jednu recenicu " Burgu eshte per burra" a to znaci Zatvor je za muskarce. Svi su oni heroji.

#3 Stefan

Stefan
  • Banned
  • 1,022 posts

Posted 31 October 2003 - 09:57

Пошто и Срби имају сличне "мудрости" није ни чудо што је Балкан септичка јама Европе. Затвор је за криминалце.
Сви криминалци и зликовци морају у затвор без обзира на националну припадност. Злочинац нема националност.
Тек када их све позатварамо можемо напред.

#4 steva.

steva.
  • Members
  • 114 posts

Posted 31 October 2003 - 10:08

[QUOTE]
Pa sto onda, mi u albanskom imamo jednu recenicu " Burgu eshte per burra" a to znaci Zatvor je za muskarce. Svi su oni heroji.





Kako da ne. Sve sami heroji.
Srbi su pooolako poceli da se ogradjuju od svojih kriminalaca i ratnih zlocinaca. To je proces koji ce jednog dana zapoceti i kod Albanskog naroda. Nadam se sto pre. Tako ce i Balkan mozda postati deo Evrope...

#5 Kosovarja

Kosovarja
  • Members
  • 97 posts

Posted 31 October 2003 - 11:21

Kako da ne. Sve sami heroji.
Srbi su pooolako poceli da se ogradjuju od svojih kriminalaca i ratnih zlocinaca. To je proces koji ce jednog dana zapoceti i kod Albanskog naroda. Nadam se sto pre. Tako ce i Balkan mozda postati deo Evrope...

ako oni koji se bore za slobodu su za vas kriminalci, vi onda ste ludi. Pa ja ne mislim kao vi momci. Ako je zatvor za kriminalce zasto onda vasi oni cetnici, policajci, paramilitarci i drugi se jos setaju po Beogradu i Srbiji???
Nasim momcima su dali po 5 godine ili vise, a koliko ja znam zlocinci idu na dozivotnu robiju(!),a oni ce biti slobodni, ko zna, mozda sutra... :lol:
A za to sto su srbi poceli ono il ovo to reci nekome drugom ( ko vas ne zna il nije nikad cuo o vas) ne meni...niti ijednom albancu. Kad bi bio tako, vise od polovine Srbije bi trebao biti u zatvorima.

Ciao momci :lol:

#6 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 31 October 2003 - 11:37

Ciao momci :lol:

Da li si ikad prošla pored "Ciao" B)

#7 Kosovarja

Kosovarja
  • Members
  • 97 posts

Posted 31 October 2003 - 11:43

Da li si ikad prošla pored "Ciao" B)

ne nisam nikada :lol:

#8 steva.

steva.
  • Members
  • 114 posts

Posted 31 October 2003 - 13:28

[QUOTE]
A za to sto su srbi poceli ono il ovo to reci nekome drugom ( ko vas ne zna il nije nikad cuo o vas) ne meni...niti ijednom albancu. Kad bi bio tako, vise od polovine Srbije bi trebao biti u zatvorima.






Kako da ne: Srbi su krivi za sve a Albanci su vecito bili zrtve...
Stvarno vise nije zanimljivo da svoj nacionalni identitet gradite na tome sto cete vecito sebe predstavljati kao necije zrtve. Ceo svet ce poceti da misli da ste inferiorni.

Nije fer prema stvarnim zrtvama (kojih je bilo na svim stranama).

I jos nesto: Primetio sam da najvecu mrznju prema Srbima ispoljavaju oni Albanci koji represiju srpske policije (vojske) nisu osetili ni videli nego su samo culi o tome. Ta mrznja bi trebalo da im ispuni neke praznine iznutra.

Zato, peace Kosovarja.

#9 Kosovarja

Kosovarja
  • Members
  • 97 posts

Posted 31 October 2003 - 13:42

[quote name='steva.' date='31 Oct 2003, 14:28'] [QUOTE]
A za to sto su srbi poceli ono il ovo to reci nekome drugom ( ko vas ne zna il nije nikad cuo o vas) ne meni...niti ijednom albancu. Kad bi bio tako, vise od polovine Srbije bi trebao biti u zatvorima.


[QUOTE]
Kako da ne: Srbi su krivi za sve a Albanci su vecito bili zrtve...
Stvarno vise nije zanimljivo da svoj nacionalni identitet gradite na tome sto cete vecito sebe predstavljati kao necije zrtve. Ceo svet ce poceti da misli da ste inferiorni.

Nije fer prema stvarnim zrtvama (kojih je bilo na svim stranama).

I jos nesto: Primetio sam da najvecu mrznju prema Srbima ispoljavaju oni Albanci koji represiju srpske policije (vojske) nisu osetili ni videli nego su samo culi o tome. Ta mrznja bi trebalo da im ispuni neke praznine iznutra.

Zato, peace Kosovarja. [/QUOTE]

:lol:
Peace Stevo, nismo mi ovde da ratujemo jel tako. Ja sam ponosna sto sam Albanka. Mi nikad ni nismo znali sto je mrznja, to smo naucili kasno, tek kad su nasu iskrenost drugi zloupotrebili.
Mi nismo zrtve, i posle svega mi smo junaci. Iako ja imam 3 ubijenih u porodici.
Ti ne znas kakav je to osjecaj, dabogda nikada ne razumijes i ne osecas to, zato mozes pricati sto ti je volja.
Ne krivim te nizasta, nije tvoja krivica, sto ne znas mnogo stvari. Sigurno si gledao samo RTS.
Inace ja tebi sve oprastam, jer ljudi smo i mozda cemo jednog dana kafu piti u istoj kafani, al nikada necu zaboraviti to sto se desilo...

Edited by Kosovarja, 31 October 2003 - 13:44.


#10 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 31 October 2003 - 14:46

[quote name='steva.' date='31 Oct 2003, 12:28'] [QUOTE]
A za to sto su srbi poceli ono il ovo to reci nekome drugom ( ko vas ne zna il nije nikad cuo o vas) ne meni...niti ijednom albancu. Kad bi bio tako, vise od polovine Srbije bi trebao biti u zatvorima.






Kako da ne: Srbi su krivi za sve a Albanci su vecito bili zrtve...
Stvarno vise nije zanimljivo da svoj nacionalni identitet gradite na tome sto cete vecito sebe predstavljati kao necije zrtve. Ceo svet ce poceti da misli da ste inferiorni.

Nije fer prema stvarnim zrtvama (kojih je bilo na svim stranama).

I jos nesto: Primetio sam da najvecu mrznju prema Srbima ispoljavaju oni Albanci koji represiju srpske policije (vojske) nisu osetili ni videli nego su samo culi o tome. Ta mrznja bi trebalo da im ispuni neke praznine iznutra.

Zato, peace Kosovarja. [/quote]
Pa dobro gospodine,recite mi ovo,na primer hajde da uzmemo 1999-tu godinu.Recite mi ko je kriv za ubistva gotovo 15 000 Albanaca,da ne brojim ranjenje i nestalih osoba.80% kuca sravljeno sa zemljom.
Ko???
Nemoj valjda reci da smo ubili same sebe ili mozda bolje da smo bili odlicni glumci pa ugurali druge da nam pomazu??
Sto se tice fenomena "Vecita Zrtva" znate i sami ko su bili,nemojte se praviti francuz ovde.
I ne mozete govoriti u ime celog sveta.
I jos nesto nema sanse da ima Albanaca koji nisu osetili represiju direktno ili indirektno.

#11 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 31 October 2003 - 14:58

[quote name='Prishtinasi' date='31 Oct 2003, 13:46']
Zato, peace Kosovarja. [/QUOTE]
Pa dobro gospodine,recite mi ovo,na primer hajde da uzmemo 1999-tu godinu.Recite mi ko je kriv za ubistva gotovo 15 000 Albanaca,da ne brojim ranjenje i nestalih osoba.80% kuca sravljeno sa zemljom.
Ko???
Nemoj valjda reci da smo ubili same sebe ili mozda bolje da smo bili odlicni glumci pa ugurali druge da nam pomazu??
Sto se tice fenomena "Vecita Zrtva" znate i sami ko su bili,nemojte se praviti francuz ovde.
I ne mozete govoriti u ime celog sveta.
I jos nesto nema sanse da ima Albanaca koji nisu osetili represiju direktno ili indirektno. [/quote]
Probudi se!
Prošlo je vreme "montiranih priča"koje su plasirali potkupljeni novinari o stotinama hiljada ubijenih i
o sravnjenom Kosovu.Ili nisi bio u to vrme na KOsovu(verovatno)pa i sam veruješ u te laži.
Priča o 15000 ubijenih i 80% srušenih kuća spada u najobičniju LAŽ i nemoj se više truditi da nekog
ovde inpresioniraš tim vašim izmišjlotinama.

#12 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 31 October 2003 - 15:01

Pa polako, ljudi smo.

Samo da predstavim novo resenje za kosovo.


Posted Image

Mi sa ove strane a vi sa one. Ko predje neka ga streljaju.

Jel moze?

Ma ne Krampo nismo mi u Palestini ili severnoj Koreji.Samo nemoj mi reci da si na strazi veceras :lol:

#13 tihi40

tihi40
  • Members
  • 5 posts

Posted 31 October 2003 - 15:05

Slusaj ti gospodine Prishtinasi ,########e je trebalo vratiti tamo odakle su dosli jos 1981 , i da je to uradjeno tad,danas Srbija nebi imala nikakvi problema !

toliko..!

#14 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 31 October 2003 - 15:07

Slusaj ti gospodine Prishtinasi ,########e je trebalo vratiti tamo odakle su dosli jos 1981 , i da je to uradjeno tad,danas Srbija  nebi imala nikakvi problema..

...sem sa žestokim procentom nepismenih

#15 steva.

steva.
  • Members
  • 114 posts

Posted 31 October 2003 - 15:08

[QUOTE]
Prishtinasi Posted: 31 Oct 2003, 15:46

Pa dobro gospodine,recite mi ovo,na primer hajde da uzmemo 1999-tu godinu.Recite mi ko je kriv za ubistva gotovo 15 000 Albanaca,da ne brojim ranjenje i nestalih osoba.80% kuca sravljeno sa zemljom.





Ne bih da licitiram brojem zrtava (a vidim da tebi ide od ruke), a i sto se tih 80% kuca tice, da nije malo preterano? Putujem i putovao sam cesto po Kosovu i ne deluje mi bas da je tako, ali hajde nek ti bude.

Ne sporim da je Albanski narod zestoko propatio (a ko nije na Balkanu) ali me pogadjaju izlivi mrznje sa jedne i prenemaganje sa druge strane.