Jump to content

Photo
- - - - -

KK Crvena zvezda prelazni rok 2018/19

• Please log in to reply
292 replies to this topic

#286 djuras

djuras
  • Members
  • 12,298 posts

Posted Today, 11:26

pa vidis da se kuva - cho okuplja avengerse

• 4

#287 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Members
  • 17,578 posts

Posted Today, 13:02

Proci ci mesec dana nicega, nikakvog progresa.

Mesec dana?

Nikakvog progresa nema od juna prosle godine.

Niti ce ga biti.

Ne desava se dvaput da se zvezde tako poklope, pa da Covic izgleda kao good guy.

A ono sto dodje posle njega bice jos gore.

• 0

#288 losmi17

losmi17
  • Members
  • 12,445 posts

Posted Today, 14:30

Mesec dana?

Nikakvog progresa nema od juna prosle godine.

Niti ce ga biti.

Ne desava se dvaput da se zvezde tako poklope, pa da Covic izgleda kao good guy.

A ono sto dodje posle njega bice jos gore.

A sta bi po tebi bio progres?

Naravno, sem vracanja Radonjica.

Edited by losmi17, Today, 14:31.

• 0

#289 Transmetropolitan

Transmetropolitan
  • Members
  • 1,931 posts

Posted Today, 15:27

Kako nema progresa, otpušten je Ristović, odličan potez uprave.

• 0

#290 Green23

Green23
  • Members
  • 1,265 posts

Posted Today, 15:32

Nije otpušten, nego mu je istekao ugovor
  • 0

#291 kokodakalo1

kokodakalo1
  • Members
  • 507 posts

Posted Today, 15:32

ja mislim da nema nikakve veze da li je grobar ili ne. Decko se nadao da ce da bude draftovan, i sad kad nije rado bi da ipak ne igra u Srbiji. Mozda nije fer da ja procenjujem posto ga ne poznajem licno, ali meni izgleda kao ona klasicna stvar kad je neko mnogo kritican prema sredini u kojoj se rodio. On je sada decko amerikanac i misli da je veliki da igra sa seljacima iz Srbije. Opet kazem, mozda nisam u pravu, ali se bojim da je to situacija. Ja bih se vrlo iznenadio da on bude u Zvezdi sledece sezone.

Sta ima da bude ili ne bude mnogo kritican prema sredini u kjoj se rodio. Ovde stvari prosto nisu normalne. Svakako da smo sa gubitkom EL izgubili veliku privlacnost kod igraca. Sta bismo mi to mogli da ponudimo. Ovde se porazi dogadjaju kao tragedije, ljudi se vredjaju, vredjaju im se porodice. Pritisak je ogroman, velika su ocekivanja a mala davanja. Ne vidim sta to mi kao klub mozemo da ponudimo sto ne moze recimo Brose ili Valensija. To bih zaista voleo da mi neko objasni. Svakako da je u SAD imao priliku da vidi drugaciji nacin zivota, pa cak i kosarkasku filozofiju.

I jos jednom vezano za Ristica on nama ni na koji nacin ne pripada ako je neko spreman da plati trening kompenzaciju, koja iako razlicita od igraca do igraca ipak nije velika. Voja Stojanovic 27 ili 29k, a isto je bio reprezantativac u svim mladjim kategorijama. Tako da ne verujem da bi za Ristica neko morao da plati mnogo vise.

Iz ove zemlje odlaze doktori, majstori, programeri, ljudi svih profila i tada se niko ne cudi, a kada mlad covek i sportista isto to pozeli onda nema razumevanja.

• 0

#292 jahrastaffaraj

jahrastaffaraj
  • Members
  • 7,191 posts

Posted Today, 15:33

I Ristovic ode bez obestecenja. E moj Tore ...
  • 0

#293 Sector

Sector
  • Members
  • 17,559 posts

Posted Today, 15:49

Navodno prelazi u Partizan. Bolja plata presudila.

• 0