Jump to content


Photo
- - - - -

KK Crvena zvezda prelazni rok 2018/19


  • This topic is locked This topic is locked
6142 replies to this topic

#16 kankunnen

kankunnen
  • Members
  • 3,281 posts

Posted 11 June 2018 - 23:29

Trener na 3-4 godine ... da se postavi temelj, i korak po korak.


  • 0

#17 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 11 June 2018 - 23:38

Feldin izjavio da ostaje tu i sledeće sezone :D

 

giphy.gif


  • 2

#18 Born Ready

Born Ready
  • Members
  • 5,814 posts

Posted 12 June 2018 - 02:59

Znaci doslo je vreme za moje lazne tvitove.

 

giphy.gif


  • 3

#19 quentin

quentin
  • Members
  • 1,110 posts

Posted 12 June 2018 - 07:40

Trener na 3-4 godine ... da se postavi temelj, i korak po korak.

Ove godine Čović bar ne može da se izvlači kao prošle, kad je čekao Radonju ne znam do kada. Sad je odavno mogao početi da traži trenera.

 

Mada, kad vidim jezik ovog posljednjeg saopštenja oko presude za Kvinsija, a i kad pročitam onu Topićevu izjavu ("promašaji sa igračima su posljedica finansija"), sumnjam da je u klubu došlo do bilo kakve promjene mentaliteta.


  • 0

#20 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 12 June 2018 - 08:02

ja očekujem bezveze scenario, da topic "dobije šansu" a onda kod prvog zeznutog perioda da se traži trener

nadam se da će čović insistirati da top ostane deo struke ali da se traži trener mada nemam vjere u takav rasplet
  • 4

#21 Haggard

Haggard
  • Members
  • 1,450 posts

Posted 12 June 2018 - 08:35

I meni se cini da je to realan scenario. Topic je popularan kod cigana, a verujem da bi unutar kluba bio poslusan i ne bi se nametao svojim misljenjem oko igraca ili bilo cega, pa je kao takav idealan kandidat da bude trener.
  • 0

#22 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 284 posts

Posted 12 June 2018 - 08:38

ja očekujem bezveze scenario, da topic "dobije šansu" a onda kod prvog zeznutog perioda da se traži trener

nadam se da će čović insistirati da top ostane deo struke ali da se traži trener mada nemam vjere u takav rasplet

 

Idealno bi bilo da Topic bude asistent nekom iskusnom treneru u naredne dve sezone, pa onda kad ovaj ode, da proba. Ovo sad je bilo iznudjeno resenje i hvala mu do neba sto je pristao, mnogi ne bi pristali da uzmu ovakvu raspad ekipu.

 

Medjutim, to su samo nase lepe zelje. Sta ce se zaista desavati... videcemo. Dobar start bi bio naci trenera sto pre, prebaciti Nenadica, Ojo-a i Simanica iz FMP-a, i zadrzati Rocestija. Pozicije koje ostanu nepopunjene popuniti ozbiljnim igracima. Ovakvi eksperimenti tipa mlad tim, mlad trener ne zelim vise nikad da vidim.


  • 0

#23 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 12 June 2018 - 09:46

Da je ušla Lesorova odbojka i uz regularnije suđenje, uz titulu i solidan nastup u EL, posle renoviranja kompletnog tima i stručnog štaba proglasili bismo ih za heroje. Ovako je falilo da imamo za dlaku boljeg/iskusnijeg trenera ili da Budućnost bude za dlaku lošija. Trener nam je i potreban za te finese u plej ofu, da bazira možda i timsku odbranu na Gordicu i recimo tvrdoglavo mu zatvara ulaz u desno, eventualno pušta šut za tri. Niko od Alimpijevica ili bilo koga drugog ne očekuje da ne uđe u 4 u Aba ili da nema nijednu pobedu u EL. Zato je potrebno i iskustvo, da se bazira i radi na tome da u plej ofu budeš najbolji. Ali ni ovakva sezona nije loša, osvojen trofej, afirmacija mladih igrača i ne ulazak u finansijsko ropstvo. Moglo je i bolje ali.. Naravno, mi nismo mi ako nam ne bi bio najgori tim ikada, sa kojim pazi sad ne može da se identifikuje.. Rocesti je drvo, Pero još samo nije ubio čoveka, Feldin pickica.. To su oni kojima je Jović bio golman i hodajuća bolnica pa ga sad prizivaju. Osećam da će Tejlor uskoro kada ode da postane simbioza Džona Stoktona, Gerija Pejtona i Stiva Neša za nekog novog "balvana". I da ne nabrajam dalje stihijski.. Suština je da je sezona u datim okolnostima ok, tu je solidna baza za nadgradnju.. Biće još teže, vidimo da drugi imaju više love, ali mi zato moramo više i bolje da radimo. A i bolji smo jer smo Zvezda :) Edit: Ništa Top nije rekao što nije tačno. Naravno da smo sa više finansijskih mogućnosti mogli da dovedemo i bolja pojačanja.

Edited by mister-no, 12 June 2018 - 09:50.

  • 5

#24 Haggard

Haggard
  • Members
  • 1,450 posts

Posted 12 June 2018 - 11:25

Da je ušla

 

ali nije usla, i nije slucajno sto nije usla


  • 1

#25 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 12 June 2018 - 11:50

Propratice se ovaj topic da mogu opet da gledam Zvezdu posle godine pauze.
  • 0

#26 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 12 June 2018 - 13:23

Da je ušla Lesorova odbojka i uz regularnije suđenje, uz titulu i solidan nastup u EL, posle renoviranja kompletnog tima i stručnog štaba proglasili bismo ih za heroje. Ovako je falilo da imamo za dlaku boljeg/iskusnijeg trenera ili da Budućnost bude za dlaku lošija. Trener nam je i potreban za te finese u plej ofu, da bazira možda i timsku odbranu na Gordicu i recimo tvrdoglavo mu zatvara ulaz u desno, eventualno pušta šut za tri. Niko od Alimpijevica ili bilo koga drugog ne očekuje da ne uđe u 4 u Aba ili da nema nijednu pobedu u EL. Zato je potrebno i iskustvo, da se bazira i radi na tome da u plej ofu budeš najbolji. Ali ni ovakva sezona nije loša, osvojen trofej, afirmacija mladih igrača i ne ulazak u finansijsko ropstvo. Moglo je i bolje ali.. Naravno, mi nismo mi ako nam ne bi bio najgori tim ikada, sa kojim pazi sad ne može da se identifikuje.. Rocesti je drvo, Pero još samo nije ubio čoveka, Feldin pickica.. To su oni kojima je Jović bio golman i hodajuća bolnica pa ga sad prizivaju. Osećam da će Tejlor uskoro kada ode da postane simbioza Džona Stoktona, Gerija Pejtona i Stiva Neša za nekog novog "balvana". I da ne nabrajam dalje stihijski.. Suština je da je sezona u datim okolnostima ok, tu je solidna baza za nadgradnju.. Biće još teže, vidimo da drugi imaju više love, ali mi zato moramo više i bolje da radimo. A i bolji smo jer smo Zvezda :) Edit: Ništa Top nije rekao što nije tačno. Naravno da smo sa više finansijskih mogućnosti mogli da dovedemo i bolja pojačanja.

 

Ili da Antic i Feldin budu manje barabe.

Inace slazem se sa drugim delom posta i time da sezona nije bila toliko losa tj tragicna. Jedino nemam reci opravdanja za pomenuti dvojac jer su po mom vidjenju najvise krivi, posebno Antic, za to sto nismo uspeli da prevazidjemo trenerovo neiskustvo i godine.


  • 0

#27 quentin

quentin
  • Members
  • 1,110 posts

Posted 12 June 2018 - 13:50

Ili da Antic i Feldin budu manje barabe.

Inace slazem se sa drugim delom posta i time da sezona nije bila toliko losa tj tragicna. Jedino nemam reci opravdanja za pomenuti dvojac jer su po mom vidjenju najvise krivi, posebno Antic, za to sto nismo uspeli da prevazidjemo trenerovo neiskustvo i godine.

 

Ako sa trenerom postoji neki problem koji tim treba da prevazilazi, znači da je doveden pogrešan trener.

 

Iako mislim da Antića nije trebalo ni dovoditi, nepošteno je bilo od njega (ili bilo koga) očekivati da radi dio trenerskog posla.


  • 2

#28 Jesper

Jesper
  • Members
  • 4,719 posts

Posted 12 June 2018 - 14:12

Collins, Covic
Scrubb, Nenadic, Lazic
Davidovac, Dobric
Sikma, Jankovic
Omic, Ojo, Ristic

trener: Milan Tomic

Đe da potpišem?


  • 0

#29 Haggard

Haggard
  • Members
  • 1,450 posts

Posted 12 June 2018 - 14:20

Ako sa trenerom postoji neki problem koji tim treba da prevazilazi, znači da je doveden pogrešan trener.

 

Iako mislim da Antića nije trebalo ni dovoditi, nepošteno je bilo od njega (ili bilo koga) očekivati da radi dio trenerskog posla.

 

zamisao da se trener pocetnik (ako bas nije bilo drugog resenja osim pocetnika) okruzi iskusnijim igracima koji ce mu pomoci, i biti produzena ruka nacelno nije losa. cak je delovalo da to funkcionise na pocetku kada su bas ovi najstariji najvise vukli, ali onda je sve pocelo da se raspada, a delovalo je da ovi stariji vise rade na stetu trenera i tima nego sto pomazu. ali ta lekcija je valjda naucena i drugi put utvrdjena - ne moze pocetnik da vodi zvezdu. niti vise treba dovoditi igrace koji cascavaju prisustvom, vec one koji imaju ambiciju da nakon zvezde potpisu jak ugovor. jer zelja za jakim ugovorom veca je motivacija od zvezdastva


Edited by Haggard, 12 June 2018 - 14:21.

  • 0

#30 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 12 June 2018 - 17:38


Da je ušla Lesorova odbojka i uz regularnije suđenje, uz titulu i solidan nastup u EL, posle renoviranja kompletnog tima i stručnog štaba proglasili bismo ih za heroje. Ovako je falilo da imamo za dlaku boljeg/iskusnijeg trenera ili da Budućnost bude za dlaku lošija. Trener nam je i potreban za te finese u plej ofu, da bazira možda i timsku odbranu na Gordicu i recimo tvrdoglavo mu zatvara ulaz u desno, eventualno pušta šut za tri. Niko od Alimpijevica ili bilo koga drugog ne očekuje da ne uđe u 4 u Aba ili da nema nijednu pobedu u EL. Zato je potrebno i iskustvo, da se bazira i radi na tome da u plej ofu budeš najbolji. Ali ni ovakva sezona nije loša, osvojen trofej, afirmacija mladih igrača i ne ulazak u finansijsko ropstvo. Moglo je i bolje ali.. Naravno, mi nismo mi ako nam ne bi bio najgori tim ikada, sa kojim pazi sad ne može da se identifikuje.. Rocesti je drvo, Pero još samo nije ubio čoveka, Feldin pickica.. To su oni kojima je Jović bio golman i hodajuća bolnica pa ga sad prizivaju. Osećam da će Tejlor uskoro kada ode da postane simbioza Džona Stoktona, Gerija Pejtona i Stiva Neša za nekog novog "balvana". I da ne nabrajam dalje stihijski.. Suština je da je sezona u datim okolnostima ok, tu je solidna baza za nadgradnju.. Biće još teže, vidimo da drugi imaju više love, ali mi zato moramo više i bolje da radimo. A i bolji smo jer smo Zvezda :) Edit: Ništa Top nije rekao što nije tačno. Naravno da smo sa više finansijskih mogućnosti mogli da dovedemo i bolja pojačanja.



Ili da Antic i Feldin budu manje barabe.
Inace slazem se sa drugim delom posta i time da sezona nije bila toliko losa tj tragicna. Jedino nemam reci opravdanja za pomenuti dvojac jer su po mom vidjenju najvise krivi, posebno Antic, za to sto nismo uspeli da prevazidjemo trenerovo neiskustvo i godine.

Ili da Danguba bude zdrav..
Ili Feldinova trojka , svi pominjemo Lesorovu odbojku a zaboravljamo Feldinovu otvorenu trojku pre toga, što je njemu kao slobodno bacanje.
A jbg što se tiče Antića nije slučajno što ga Željko više nije hteo.. Nije realno bilo očekivati da kraj sezone bude isti kao početak. Čovek je jednom nogom u penziji, imao i povrede.. Tu je trebalo postaviti stvari na pravi način. Uloge u timu. Znači trener!

Edited by mister-no, 12 June 2018 - 17:43.

  • 0