Jump to content

Photo

Grupa D (ARG, ISL, CRO, NGA)

• Please log in to reply
1016 replies to this topic

Poll: Grupa D (ARG, ISL, CRO, NGA) (93 member(s) have cast votes)

Ko prolazi grupu?

1. Argentina (81 votes [43.78%] - View)

Percentage of vote: 43.78%

2. Island (26 votes [14.05%] - View)

Percentage of vote: 14.05%

3. Hrvatska (71 votes [38.38%] - View)

Percentage of vote: 38.38%

4. Nigerija (7 votes [3.78%] - View)

Percentage of vote: 3.78%

Za koga cete navijati u ovoj grupi?

1. Argentina (19 votes [20.43%] - View)

Percentage of vote: 20.43%

2. Island (39 votes [41.94%] - View)

Percentage of vote: 41.94%

3. Hrvatska (18 votes [19.35%] - View)

Percentage of vote: 19.35%

4. Nigerija (17 votes [18.28%] - View)

Percentage of vote: 18.28%

Vote Guests cannot vote

#16 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 3,312 posts

Posted 07 June 2018 - 08:03

Šta vas dvojica mislite o izgledima Hrvatske? Igre u grupi, dometi, nadanja? 

• 0

#17 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,327 posts

Posted 07 June 2018 - 08:22

Prolaz grupe očekujem. A onda ko zna. Vjerojatno odma doma.

• 0

#18 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 3,312 posts

Posted 07 June 2018 - 08:51

Baš si optimističan. :D 

• 0

#19 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,327 posts

Posted 07 June 2018 - 10:31

Pa ako ne budemo prvi idemo na Njemačku. Nikad u povijesti nismo pobjedili Latinoameričku reprezentaciju, tako da prvo mjesto i nije baš realno. A da čemo svaki put šamarat Nijemce na velikim natjecanjima, teško. Da sam bar u krivu i da Luka, Subašić, Perišić, Lovren i Mandžo odigraju turnir života pa da odemo u polufinale, niko sretniji od mene. Al realno je da su oni svoje prilike propustili i teško da će ulovit zadnji vlak :D

• 0

#20 Magija

Magija
  • Members
  • 1,730 posts

Posted 07 June 2018 - 10:36

Nesto si ti tu pomesao, ako mi budemo drugi kojim slucajem, mi idemo na Nemacku :)

• 0

#21 gogo dodo

gogo dodo
  • Members
  • 229 posts

Posted 07 June 2018 - 10:38

Grupa D se kriza sa grupom C. Tamo ce prvi bit Francuzi. Kako ide dalje ne znam, zaboravio sam. Napravio sam simulaciju gdje su polufinalni parovi Brazil - Francuska i Spanija - Njemacka.

• 0

#22 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,327 posts

Posted 07 June 2018 - 10:44

Nesto si ti tu pomesao, ako mi budemo drugi kojim slucajem, mi idemo na Nemacku :)

Hvala. Sad moram ić proučavat kostur

Edit: u pravu si. Vjerojatno na Francuze idemo kao 2. Što ne mijenja puno na stvari. Al opet, radije Francuzi nego Nijemci.

Edited by Bugl Khan, 07 June 2018 - 10:48.

• 0

#23 PG13

PG13
  • Members
  • 607 posts

Posted 07 June 2018 - 12:03

Hvala. Sad moram ić proučavat kostur

Edit: u pravu si. Vjerojatno na Francuze idemo kao 2. Što ne mijenja puno na stvari. Al opet, radije Francuzi nego Nijemci.

Ne znam baš... Francuzi su igračka klasa iznad švaba, iako nikad se ne smije podcijeniti njemački stroj... Nigerijci nisu ništa pokazali jučer protiv Čeha, te bi ih mogli dobiti i onda se pobiti sa Messijem i njegovim jaranima za prvo mjesto... Island ćemo lako, njih poznajemo, jednostavno smo jači od njih...

S druge strane ne znam kako će Lukica odigrati sad kad su mu tatu osudili, a njemu isto prijeti apartman u Remetincu... :lol+:

• 0

#24 The Raven

The Raven
  • Members
  • 47 posts

Posted 08 June 2018 - 12:20

Ja ovde ocekujem iznenadjenje, bas sam juce gledao kvote da Argentina ne prodje grupu je oko 5 (iste sanse su im i da igraju finale).

• 0

#25 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,751 posts

Posted 08 June 2018 - 12:29

Lanziniju nastradalo koleno, propusta turnir. Bas steta za momka.
  • 0

#26 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 1,049 posts

Posted 08 June 2018 - 15:52

Eno vidim vest, da Izrael zeli da FIBA kazni Argentinu jer podrzavaju teroriste. Ko zna mozda ni nece na Svetsko :)

• 0

#27 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Members
  • 9,192 posts

Posted 11 June 2018 - 14:46

Mascherano o rivalima:

OsWuVXK.png

O Nigeriji  :hail:

• 7

#28 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,797 posts

Posted 12 June 2018 - 10:15

Imam neki dobar feeling za našu repku. Jes' da je promaja u obrani ali ipak mislim da imamo dovoljno aduta za dobar plasman. Prvi put nakon 10 godina sam siguran u prolaz grupe, mada sam svjestan da grupa nije laka. E, sad, ako naletimo na Francuze u osmini bit će gadno, mislim da nam oni svojom igrom najmanje odgovaraju od svih ekipa al ne sekiram se 7 bodova ćemo osvojit i biti prvi u grupi :D valjda će i Francuzi biti uvjerljivi u svojoj. Daleko od toga da bi nam protiv Danske ili Perua bilo mnogo lakše ali ipak bi bilo lakše. Što se Islanda tiče, iako ih ne cijenim previše (što se kvalitete tiče), nikako ih ne treba potcjenjivati, pogotovo što vidim neki potencijalni raspad Nigerijaca protiv njih u slučaju da Nigerija izgubi protiv nas a Islanđani su dobro organizirani i protiv takvih ekipa disorganised ekipe kao što je Nigerija se znaju pogubiti. Možda ni odnosi unutar repke nisu/ne budu dobri što kod Afrikanaca nije rijetkost, sjetimo se Kameruna sa prošlog SP. I u ostalim utakmicama Island nije bez šansi. Konačan poredak: 1. CRO, 2. ARG, 3. ISL, 4. NIG. Bio bih zadovoljan sa četvrtfinalom :D (visoki apetiti, nerealna očekivanja??) Glavni problem nam je po meni nedostatak vođe na terenu, onog pravog kapetana kao što je nekad bio Niko Kovač. U krajnjoj liniji, uzdam se i u sreću koja nam je prečesto na velikim natjecanjima okretala leđa, vrijeme je da se to promijeni :)

• 0

#29 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,025 posts

Posted 12 June 2018 - 16:12

Mislio sam da je ovo grupa smrti, ali su momci iz nekog razloga dali "prednost" grupi F...

• 0

#30 Cilemile

Cilemile
  • Members
  • 11,671 posts

Posted 14 June 2018 - 08:29

Imam neki dobar feeling za našu repku. Jes' da je promaja u obrani ali ipak mislim da imamo dovoljno aduta za dobar plasman. Prvi put nakon 10 godina sam siguran u prolaz grupe, mada sam svjestan da grupa nije laka. E, sad, ako naletimo na Francuze u osmini bit će gadno, mislim da nam oni svojom igrom najmanje odgovaraju od svih ekipa al ne sekiram se 7 bodova ćemo osvojit i biti prvi u grupi :D valjda će i Francuzi biti uvjerljivi u svojoj. Daleko od toga da bi nam protiv Danske ili Perua bilo mnogo lakše ali ipak bi bilo lakše. Što se Islanda tiče, iako ih ne cijenim previše (što se kvalitete tiče), nikako ih ne treba potcjenjivati, pogotovo što vidim neki potencijalni raspad Nigerijaca protiv njih u slučaju da Nigerija izgubi protiv nas a Islanđani su dobro organizirani i protiv takvih ekipa disorganised ekipe kao što je Nigerija se znaju pogubiti. Možda ni odnosi unutar repke nisu/ne budu dobri što kod Afrikanaca nije rijetkost, sjetimo se Kameruna sa prošlog SP. I u ostalim utakmicama Island nije bez šansi. Konačan poredak: 1. CRO, 2. ARG, 3. ISL, 4. NIG. Bio bih zadovoljan sa četvrtfinalom :D (visoki apetiti, nerealna očekivanja??) Glavni problem nam je po meni nedostatak vođe na terenu, onog pravog kapetana kao što je nekad bio Niko Kovač. U krajnjoj liniji, uzdam se i u sreću koja nam je prečesto na velikim natjecanjima okretala leđa, vrijeme je da se to promijeni :)

Ne znam, meni u ovoj reprezentaciji fale jaki karakteri. Spomenuo si Niku Kovača, one slavne 1998. bili su Štimac, Bilić, Boban, Šuker - sve odlični igrači + muda.

Ovo danas, šta ja znam, tehnički odlično potkovani, odlični u uigranim sistemima (Real, Barcelona, Juventus i sl.), ali nitko od njih nije neki lider koji bi imao autoritet podviknuti na suigrače, motivirati ih, dići kad ne ide.

Tako da će prolaz u osminu finala biti veliki uspjeh, a dalje od toga ne vjerujem.

• 0