Sastav grupe A:
- Rusija
- Urugvaj
- Egipat
- Saudijska Arabija
Golmani: Igor Akinfeev (CSKA Moscow), Vladimir Gabulov (Club Brugge), Andrey Lunev (Zenit St Petersburg)
Odbrana: Vladimir Granat (Rubin Kazan), Fedor Kudryashov(Rubin Kazan), Ilya Kutepov (Spartak Moscow), Andrey Semenov (Akhmat Grozny), Igor Smolnikov (Zenit St Petersburg), Mario Fernandes (CSKA Moscow), Sergei Ignashevich (CSKA Moscow)
Sredina: Yuri Gazinskiy (Krasnodar), Alexsandr Golovin (CSKA Moscow), Alan Dzagoev(CSKA Moscow), Aleksandr Erokhin (Zenit), Yuri Zhirkov (Zenit), Daler Kuzyaev (Zenit), Roman Zobnin (Spartak Moscow), Alexsandr Samedov (Spartak Moscow), Anton Miranchuk (Lokomotiv Moscow), Denis Cheryshev (Villarreal)
Napad: Artem Dzyuba (Arsenal Tula), Aleksey Miranchuk (Lokomotiv Moscow), Fedor Smolov (Krasnodar)
Selektor: Stanislav Cherchesov
Golmani: Fernando Muslera (Galatasaray), Martin Silva (Vasco da Gama), Martin Campana (Independiente).
Odbrana: Diego Godin (Atletico Madrid), Sebastian Coates (Sporting Lisbon), Jose Maria Gimenez (Atletico Madrid), Maximiliano Pereira (Porto), Gaston Silva (Independiente), Martin Caceres (Lazio), Guillermo Varela (Penarol).
Sredina: Nahitan Nandez (Boca Juniors), Lucas Torreira (Sampdoria), Matias Vecino (Inter Milan), Rodrigo Bentancur (Juventus), Carlos Sanchez (Monterrey), Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro), Diego Laxalt (Genoa), Cristian Rodriguez (Penarol), Jonathan Urretaviscaya (Monterrey)
Napad: Cristhian Stuani (Girona), Maximiliano Gomez (Celta Vigo), Edinson Cavani (Paris St-Germain), Luis Suarez (Barcelona)
Selektor:Oscar Tabarez
Golmani: Essam El Hadary (Al Taawoun), Mohamed El-Shennawy (Al Ahly), Sherif Ekramy (Al Ahly).
Odbrana: Ahmed Fathi (Al Ahly), Saad Samir (Al Ahly), Ayman Ashraf (Al Ahly), Mahmoud Hamdy (Zamalek), Mohamed Abdel-Shafy (Al Fateh), Ahmed Hegazi (West Brom), Ali Gabr (Zamalek), Ahmed Elmohamady (Aston Villa), Omar Gaber (Los Angeles FC)
Sredina: Tarek Hamed (Zamalek), Shikabala (Al Raed), Abdallah Said (KuPS), Sam Morsy (Wigan Athletic), Mohamed Elneny (Arsenal), Kahraba (Al Ittihad), Ramadan Sobhi (Stoke City), Trezeguet (Kasimpasa), Amr Warda (Atromitos Athens)
Napad: Marwan Mohsen (Al Ahly), Mohamed Salah (Liverpool)
Selektor: Hector Cuper
Golmani: Mohammed Al-Owais (Al-Ahli), Yasser Al-Musailem (Al-Ahli), Abdullah Al-Mayuf (Al Hilal)
Odbrana: Mansoor Al-Harbi (Al-Ahli), Yasser Al-Shahrani (Al Hilal), Mohammed Al-Breik (Al Hilal), Motaz Hawsawi (Al-Ahli), Osama Hawsawi (Al Hilal), Omar Hawsawi (Al Nassr), Ali Al-Bulaihi (Al Hilal)
Sredina: Abdullah Al-Khaibari (Al Shabab), Abdulmalek Al-Khaibri (Al Hilal), Abdullah Otayf (Al Hilal), Taiseer Al-Jassim (Al Ahli), Houssain Al-Mogahwi (Al Ahli), Salman Al-Faraj (Al Hilal), Mohamed Kanno (Al Hilal), Hattan Bahebri (Al Shabab), Salem Al-Dawsari (Villarreal), Yehya Al-Shehri (Al Nassr).
Napad: Fahad Al-Muwallad (Levante), Mohammad Al-Sahlawi (Al Nassr), Muhannad Assiri (Al Ahli).
Selektor:Juan Antonio Pizzi
Raspored utakmica u grupi:
14.6.2018. Rusija - Saudijska Arabija (18:00h)
15.6.2018. Egipat - Urugvaj (14:00h)
19.6.2018. Rusija - Egipat (20:00h)
20.6.2018. Saudijska Arabija - Urugvaj (17:00h)
25.6.2018. Rusija - Urugvaj (17:00h)
25.6.2018. Saudijska Arabija - Egipat (17:00h)
Stadioni na kojima ce se igrati utakmice u ovoj grupi:
Luzhniki Stadium, Moscow (80.000)
EkaterinburgStadium, Ekaterinburg (35.163)
Saint-Petersburg Arena (67.000)
Rostov Arena, Rostov (45.415)
Samara Arena (45.482)
Volgograd Arena (45.330)
Edited by Xpert, 04 June 2018 - 15:39.