Jump to content


Photo
- - - - -

Roland Garros 2018


  • This topic is locked This topic is locked
1529 replies to this topic

#31 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 25 May 2018 - 08:53

Novakov zreb je najsmesniji moguci, sto se tice nosilaca.

 

Kao dvadeseti nosilac, dobija u trecem kolu Bautistu Aguta, koji je uz Puja i Soka najlaksi igrac iz prvih 16 koje je mogao da dobije. U cetvrtoj rundi projektovan mu je Dimitrov, takodje najlaksi rival u top 8, uz Andersona.

 

U cetvrtfinalu osmi nosilac ili deseti nosilac projektovani (opet, jedino da mu je Anderson pao imao bi vise srece), bez Nadala do finala, kao dvadeseti nosilac.

 

Znaci sanse za bolji zreb od ovog se mere promilima.

 

Jedino sto mu je zajebano je Ferer kao nenosilac u drugom kolu, ali i dok je ovaj mogao da trci kao konj Djokovic ga je resavao bez problema na slemovima, tako ce biti i ovaj put.

Gde ces gori zreb na sljaci od Ferera, Aguta, Gofana i Tima/Zvereva, ja finale sa Nadalom uopste u ovom trenutku ne razmatram. Jos ako mu u prvom kolu kao kvalifikant upadne na primer Gulbis ili Boleli, imace zreb iz pakla na sljaci.


Edited by jevrem69, 25 May 2018 - 08:54.

  • 1

#32 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 25 May 2018 - 09:10

Ferer vise nema goriva i jedan je od retkih igraca na turu trenutno koji je u slabijoj kondiciji od Novaka, tako da u mecu na 3 dobijena seta malo je pozeljnijih protivnika. Novak ima sansu da u prvih sat vremena odmeri snage sa odlicnim sljakasem, a ma kako se taj deo zavrsio pobeda mu ne dolazi u pitanje.

Bautista Agut nije ni senka onog igraca od pre 2-3 sezone, Gofan uvek pozeljan protivnik :evil: a Zverev jos nije video zavrsnicu slema pa verovatno nece ni ovde. E sad ako bi hteo i u polufinalu slema da ima slabijeg protivnika od Tima, onda bolje da pozeli da mu neko pokloni slem jer lakse tesko da je moglo.


  • 3

#33 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 May 2018 - 09:30

Gde ces gori zreb na sljaci od Ferera, Aguta, Gofana i Tima/Zvereva, ja finale sa Nadalom uopste u ovom trenutku ne razmatram. Jos ako mu u prvom kolu kao kvalifikant upadne na primer Gulbis ili Boleli, imace zreb iz pakla na sljaci.

 

Imaj u vidu da nije drugi, nego dvadeseti nosilac. Sto znaci da je u cetvrtom kolu mogao da ide na nekog od glavnih favorita, a on nece ni na Tima ni Zvereva ni Nadala do polufinala.

 

Cuj pretezak zreb, Gofan van forme u cetvrtfinalu, pa ko da mu padne od prvih osam tu, Anderson?

 

Samo da te podsetim da si mnogo tezi zreb Federera i Nadala prosle godine u Australiji proglasio za namesten, ne znam sta je onda ovo, Djokovic izdiktirao sve protivnike do finala?


Edited by McLeod, 25 May 2018 - 09:38.

  • 0

#34 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 25 May 2018 - 09:34

Nije mogao u trecem kolu na 1-8.
  • 2

#35 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 May 2018 - 09:38

Ispravio sam se, hvala :)

 

A imam osecaj da se spremilo 20 ljudi da napise posle zreba NARAVNO da mu je pao Nadal u cetvrtom kolu, ceo svet protiv Noleta, kad ono medjutim :D


Edited by McLeod, 25 May 2018 - 09:39.

  • 0

#36 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 25 May 2018 - 09:50

Sada nisu svi protiv Novaka jer je on i dalje relativno bezopasan ali ako se ispostavi da se vratio u raniju formu i da preti d augrozi neke koji imaju vise GS ova od njega ili ako se Endi vrati e onda ce da pocne hajka na Novaka -_- :P

 

Nesto mislim kako li ce izgledati susret Agasi - Novak ako do njega dodje, Agasi ce verovatno biti tamo bar nekoliko dana zbog reklame za Lavazzu


  • 0

#37 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 25 May 2018 - 10:01

Ovom Federeru stalno namestaju zreb, stvarno vise nema smisla :D

 

Federerov žreb na ovom RG je najlakši mogući. Ne može biti lakši nikako.

:D

 

A imam osecaj da se spremilo 20 ljudi da napise posle zreba NARAVNO da mu je pao Nadal u cetvrtom kolu, ceo svet protiv Noleta, kad ono medjutim :D

 

Novaka i Nadala na RG te Novaka i Feda na W nameštaju najranije moguće onda kada je Novak neki relevantan faktor. Na ovo turniru to nije slučaj što znači da nema potrebe da se nastavi sa redovnom praksom.


  • 0

#38 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 May 2018 - 10:08


Novaka i Nadala na RG te Novaka i Feda na W nameštaju najranije moguće onda kada je Novak neki relevantan faktor. Na ovo turniru to nije slučaj što znači da nema potrebe da se nastavi sa redovnom praksom.

 

Znao sam da postoji savrseno logicno objasnjenje :D


  • 0

#39 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 25 May 2018 - 10:11

Okamova oštrica na delu.


  • 1

#40 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 25 May 2018 - 10:24

Agutu je pre nekoliko dana umrla majka :( upitno je koliko ce coveku u takvoj situaciji uopste biti do tenisa.
  • 0

#41 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 May 2018 - 12:34

Nisam znao :( uzas.


  • 0

#42 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 25 May 2018 - 16:10

Novak protiv Dutra Silve u prvom kolu.

Ali zato Kirgios-Tomic :lol: :hail:
  • 0

#43 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 25 May 2018 - 19:10

Nadam se da se varam ali ja vidim Novaka kako se muci iz sve snage sa Dutrom kog ne zna mnogo, podcenice ga iz sve snage, smarace ga da igra dok ne shvati da je stvar ozbiljna a mogu samo da se nadam da nece biti prekasno. Ustvari uzdam se u Vajdu da nece Dutru bas olako da shvati i da ce uspeti da ubedi Novaka da ga shvati ozbiljno

Mec je u nedelju u 11h procitah


  • 0

#44 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 25 May 2018 - 19:17

Hehe... doslo krajnje vreme kad je ciao pocela da jinxuje :D :P


  • 2

#45 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 26 May 2018 - 12:46

Novak protiv Dutra Silve u prvom kolu.

Ali zato Kirgios-Tomic :lol: :hail:

Zar se nisu njih dvojica pre nekog vremena pokačili nešto oko DC?

Kvitova :heart:
http://www.espn.com/...ttack-own-words
  • 0