Jump to content


Photo
- - - - -

FC Bayern Munich


  • Please log in to reply
685 replies to this topic

#61 zoziezli fereira

zoziezli fereira
  • Members
  • 1,635 posts

Posted 04 April 2018 - 08:05

Kad igramo?
  • 6

#62 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 04 April 2018 - 08:47

baš teška situacija za igrače, njima je sada najteže... neverovatno je šta radi menadžment kluba. bukvalno pucaju sebi u nogu ovim potezom.

Luča, Gospodin Maki i ostali igrači su sada prepušteni sami sebi, moraće da se skupe i da pokušaju da izvuku iz ove situacije šta se izvući može... a upravo je na Luči i Makiju, kao rođenim pobednicima, obaveza da na neki način ''preuzmu'' tim i spreče potpuno potonuće.


  • 15

#63 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 04 April 2018 - 09:07

dare se nameće kao vođa bajernovog kopa, ipak je on tu oduvek (:
  • 3

#64 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 04 April 2018 - 09:13

Mislim da ce dare biti odstranjen iz kopa. Zbog ljubomore pridoslih navijaca. Skupi se dare.
  • 2

#65 djura.net

djura.net
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 04 April 2018 - 09:46

Sale je oduvek bio uobrazen i nadobudan, tako da ovo saopstenje nije nista cudno za njega. Svakako je retkost u profi kosarci. Slicno je seruckao i Dule.

Ja bih rekao da nema slicnosti.
Da ne sirimo pricu sad jer nije ni vreme ni mesto.
  • 0

#66 pantelia24

pantelia24
  • Members
  • 1,151 posts

Posted 04 April 2018 - 09:49

Ja bih rekao da nema slicnosti.
Da ne sirimo pricu sad jer nije ni vreme ni mesto.

 

+1. Neuporedivo.

 

 

baš teška situacija za igrače, njima je sada najteže... neverovatno je šta radi menadžment kluba. bukvalno pucaju sebi u nogu ovim potezom.

Luča, Gospodin Maki i ostali igrači su sada prepušteni sami sebi, moraće da se skupe i da pokušaju da izvuku iz ove situacije šta se izvući može... a upravo je na Luči i Makiju, kao rođenim pobednicima, obaveza da na neki način ''preuzmu'' tim i spreče potpuno potonuće.

 

 

:D


  • 0

#67 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 04 April 2018 - 10:31

Kad igramo?

Veceras, 20:30 vs Ulm


  • 1

#68 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 04 April 2018 - 10:38

Ja bih rekao da nema slicnosti.
Da ne sirimo pricu sad jer nije ni vreme ni mesto.


Slazem se da su drasticno drugacije situacije. Nije dobro poredjenje.
  • 0

#69 blek hils

blek hils
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 04 April 2018 - 11:47

Sale je klasičan rušitelj mostova za sobom. Ponekad se pokaje, što pokaže nekim gestom, ali nikada, koliko znam, nije prizano da nije bio u pravu. Jako ružna osobina, posebno za trenera.

Pretpostavljam da je dodatno popi.deo jer će "Borko Crnogorac" sad sedeti na "njegovoj" klupi.

Da se razumemo, mislim da je izuzetno glup potez Bajerna što su ga smenili, kao što je neverovatno glup potez ovo sa pismom, koje je uz to prepuno opštih mesta i očigledno je namenjeno onima koji ne znaju Đorđevića i imaju pamćenje od tri dana.


  • 0

#70 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 04 April 2018 - 11:53

Serucka sale po obicaju, ... Radonjic se dosta dobro nosio sa pritiscima u zvezdi ...

 

Sale je oduvek bio uobrazen i nadobudan, tako da ovo saopstenje nije nista cudno za njega.

 

 

:rotflmao:

 

radonja se super nosio, samo je pred odlazak opleo po klubu i predsedniku, pa klub imao kaznenu posetu uleba zbog izjava upravo tog trenera o neisplacivanju igraca, pa od tada na svakih 3-4 meseca gazda opljune po radonji zbog nesmotrenih izjava ...

 

svasta covek ovde procita :lol+:


  • 1

#71 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 04 April 2018 - 11:54

Rušitelj mostovatm


  • 0

#72 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 04 April 2018 - 12:09

:rotflmao:

 

radonja se super nosio, samo je pred odlazak opleo po klubu i predsedniku, pa klub imao kaznenu posetu uleba zbog izjava upravo tog trenera o neisplacivanju igraca, pa od tada na svakih 3-4 meseca gazda opljune po radonji zbog nesmotrenih izjava ...

 

svasta covek ovde procita :lol+:

 

 

"Ovo je moja odluka, čije donošenje nije bilo lako, pa je samim tim bilo potrebno vreme od završetka sezone kako bih razmislio"
"Hvala svima u klubu, predsedniku Čoviću, članovima uprave, najbližim saradnicima, svim igračima sa kojima sam sarađivao, posebno navijačima na velikoj podršci koju su nam pružali. Svi oni su ugradili deo sebe u uspehe koje je Zvezda ostvarila u prethodnom periodu i zahvaljujući kojoj se pozicionirala u vrh domaće, regionalne i evropske košarke", dodao je mladi trener i naglasio:

 

"Prethodne četiri i po godine ostaće u mom najlepšem sećanju i mnoge trenutke pamtiću zauvek. Kuda god me put bude vodio dalje u karijeri ostaću navijač Zvezde, kojoj želim mnogo pobeda i trofeja u godinama koje dolaze"

 

Gospodin. Ovako se odlazi iz kluba.


  • 6

#73 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 04 April 2018 - 12:19

Gospodin. Ovako se odlazi iz kluba.

 

a-ha :+1:

 

:rotflmao:

 

radonja se super nosio, samo je pred odlazak opleo po klubu i predsedniku, pa klub imao kaznenu posetu uleba zbog izjava upravo tog trenera o neisplacivanju igraca, pa od tada na svakih 3-4 meseca gazda opljune po radonji zbog nesmotrenih izjava ...

 

sta mislis da je vlasnicima kluba vaznije? protokolarno farewell pisamce koje svi redovno stancuju, ili posledice koje im covek izazove? :D


  • 0

#74 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 04 April 2018 - 12:29

koliko su neki spremni da seru po nekome samo zato sto je igrao za/trenirao partizan/zvezdu.

bukvalno nikakav drugi kriterijum nije vazan, pripadas njima, naci cu razlog da te blatim
  • 2

#75 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 04 April 2018 - 12:30

a-ha :+1:

 

 

sta mislis da je vlasnicima kluba vaznije? protokolarno farewell pisamce koje svi redovno stancuju, ili posledice koje im covek izazove? :D

Ih, Bartomeu do tad mislio da se sve redovno placa :P


  • 0