Jump to content

Photo
- - - - -

FC Bayern Munich

• Please log in to reply
544 replies to this topic

#481 Sector

Sector
  • Members
  • 17,559 posts

Posted 13 June 2018 - 19:17

Bice ovo tezak mec. Nadam se i zadnji u ligi ove sezone.
  • 0

#482 Sector

Sector
  • Members
  • 17,559 posts

Posted 13 June 2018 - 20:49

Mater sudijama.

• 0

#483 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 13,468 posts

Posted 13 June 2018 - 21:05

Bayern je ovde za jednu metlu bolji tim.
  • 0

#484 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 8,980 posts

Posted 13 June 2018 - 21:06

Zbog trenera.
  • 0

#485 mister-no

mister-no
  • Members
  • 4,370 posts

Posted 13 June 2018 - 21:22

Nažalost četvrti meč je izgubljen zbog trenera. Imali su potpunu kontrolu utakmice +1 i napad na možda minut i po do kraja. I ničim izazvan Radonja traži tajm aut. I tu sve polazi naopako. Djedovic srlja, gubi loptu, pravi faul.. Primaju slobodna, zatim Jović srlja i promašuje ulaz. Bartel opet naivno pada, prave faul, primaju slobodna. Tajm aut, Reding baca ciglu za tri i tu je svaka nada ugašena.
  • 0

#486 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 251 posts

Posted 13 June 2018 - 21:27

Nažalost četvrti meč je izgubljen zbog trenera. Imali su potpunu kontrolu utakmice +1 i napad na možda minut i po do kraja. I ničim izazvan Radonja traži tajm aut. I tu sve polazi naopako. Djedovic srlja, gubi loptu, pravi faul.. Primaju slobodna, zatim Jović srlja i promašuje ulaz. Bartel opet naivno pada, prave faul, primaju slobodna. Tajm aut, Reding baca ciglu za tri i tu je svaka nada ugašena.

Aha...kriv trener.

Prvo zasrlja Djedovic...pa Jovic, a kriv trener. Hmmm, ok.

Grobar?

• 0

#487 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 13,468 posts

Posted 13 June 2018 - 21:29

Pa sad, malo je pregrubo reci da je izgubljena utakmica jer je trazio potpuno rezonski timeout na minut i po do kraja. Napad iz te pauze nije bio dobar, to je fakat, ali imas neverovatno los faul Djedovica, srljanje Cunninghema i flop Barthela, po drugi put se covek baca u mestu i prodaje odbranu.
  • 1

#488 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 251 posts

Posted 13 June 2018 - 21:34

Pa sad, malo je pregrubo reci da je izgubljena utakmica jer je trazio potpuno rezonski timeout na minut i po do kraja. Napad iz te pauze nije bio dobar, to je fakat, ali imas neverovatno los faul Djedovica, srljanje Cunninghema i flop Barthela, po drugi put se covek baca u mestu i prodaje odbranu.

Pri tome je nakon Flopa Bartela bio faul u napadu cist ali verovatno su bas zbog tog flopa svirali faul odbrani.

Djedovicev faul je splet nesrecnih okolnosti, covek jednostavno nema mogucnost da u doskoku manevrise, i prosto je pao na igraca Albe.

Jovic nije zasrljao, nego je morao da resava napad u zadnjim sekundama istog.

Pobeda Albe je splet sretnih okolnosti, vrlo lako je moglo da ode na drugu stranu. Bajern je dosta bolji i  mislim da ce bez drame uzeti titulu.

• 0

#489 Sector

Sector
  • Members
  • 17,559 posts

Posted 13 June 2018 - 22:01

Bayern je limitirana ekipa zestoko. Cuningham aka wet dream cigana svojevremeno je teska prevara od igraca (steta sto ga ne uze Buducnost).

Djedovic i narocito Maik su propali igraci. Gavel odavno nije kosarkas a Jovica i Lucica jebu ceste povrede.

Jedan Macvan sa svojim skilom mnogo znaci ovakvoj ekipi.

Nije ni Alba avion ali igraju najbolju kosarku u sezoni sad u zavrsnici lige.

Radonji kapa dolje ako osvoji ali onda na remont tima.
  • 1

#490 mister-no

mister-no
  • Members
  • 4,370 posts

Posted 13 June 2018 - 22:50

Kakvi idolopoklonici jbt Ču ovog "grobar?" - lol Koji si razred, dete?! Čovek je isekao svoj tim kada je bio u pozitivnoj amplitudi, trebalo bi ponekad imati osećaja.. Nedostatak istog mu je spočitavan i kod nas. Albi je potrebniji bio tajm, da uhvate vazduha i konsoliduju odbranu. Što se i desilo. Tom logikom nije Alimpije kriv što je Lesor promašio odbojku ili Feldin otvorenu trojku. Uostalom, kada se izgubi kriv je trener a kada se dobije zaslužni su igrači. I dalje mislim i navijam da Bajern osvaja, pritom mu je Radonja veliki adut . A Alba je jednostavno lošija. No, morao sam konstatovati situaciju.

Edited by mister-no, 13 June 2018 - 23:07.

• 0

#491 bariviera

bariviera
  • Members
  • 640 posts

Posted 14 June 2018 - 01:11

Cekaj malo. Poznato je da je samo Alimpijevic kriv kad neki igrac nesto zabrlja.

Edited by bariviera, 14 June 2018 - 01:11.

• 1

#492 bariviera

bariviera
  • Members
  • 640 posts

Posted 14 June 2018 - 01:26

Zasto je tema FC Bayern Munich na forumu Kosarka? To je jos uvek FC.

Ne znam zasto je Dejo otisao tamo, on je nekad bio kosarkaski trener.

• 0

#493 mister-no

mister-no
  • Members
  • 4,370 posts

Posted 14 June 2018 - 06:39

Nisam se ja tebi pravdao da ti bilo šta prihvatas.. Ovo je forum, svako može da laprda i "zna" pa i ti, a mišljenje je kao guzica. Ako imaš nešto o utakmici još izvoli a ocenjivanje i procenjivanje forumasa, za koga navijaju i kakvo znanje imaju preskoči, u troskocima.
  • 0

#494 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 3,109 posts

Posted 14 June 2018 - 09:28

Pi.ko grobarska, pi.ko grobarska! :D

Jadan Taz, već dva puta opasno fejluje u svom forumskom lovu na veštice grobare.  :lol+:

• 2

#495 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 13,468 posts

Posted 14 June 2018 - 09:51

Kakvi idolopoklonici jbt Ču ovog "grobar?" - lol Koji si razred, dete?! Čovek je isekao svoj tim kada je bio u pozitivnoj amplitudi, trebalo bi ponekad imati osećaja.. Nedostatak istog mu je spočitavan i kod nas. Albi je potrebniji bio tajm, da uhvate vazduha i konsoliduju odbranu. Što se i desilo. Tom logikom nije Alimpije kriv što je Lesor promašio odbojku ili Feldin otvorenu trojku. Uostalom, kada se izgubi kriv je trener a kada se dobije zaslužni su igrači.I dalje mislim i navijam da Bajern osvaja, pritom mu je Radonja veliki adut . A Alba je jednostavno lošija. No, morao sam konstatovati situaciju.

Na telefonu sam, pa ne mi se sad da gledam, ali Bayern je imao 3,4 poena prednosti na 4 min do kraja i u naredna dva i po minuta nisu bili ni u kakvom naletu, stavise, igrali su slabo i taj timeout nista vise nije bio potreban Albi nego sto je bio Bayernu.
  • 0