Jump to content


Photo
- - - - -

Kanada se vraca konzervatizmu?


  • Please log in to reply
728 replies to this topic

#226 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 18 May 2018 - 12:06

Na poslu me znaju po tome shto ne koristim e-mail, osim kada meni treba ili neshto ochekujem. Rekao sam im da je 90% mailova sex, religion & race related te da ne mogu u tom moru da pronadjem one koji se odnose na profesiju, a ni da filtriram taj spam.

Pa da vam chestitam 17. maj internacionalni dan borbe protiv homofobije, jer je to prvi mail koji se sam otvorio na vrhu liste, mada sam ja trazio report iz laboratorije za uzorke koje sam poslao na analizu. :)

Evo ko hoce u 100 kinti $ da ce sutra biti neka ravnopravnost polova, muslimanski ili Hindu 16. praznik po znachaju u godini ili slichne liberalije :).

Kao ateista osecam taj bol i patnju, nikada mi niko, nishta ne chestita, niko se ne bori za moja prava. Moracu ja.

 

Bold #1: Otkud ti to? Kod mene je 95 % mailova isključivo vezano uz posao, onih 5 % su privatni, a o sex, religion & race je 0 %..

 

Bold #2: No argument here.


  • 0

#227 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 18 May 2018 - 12:56

Bold #1: Otkud ti to? Kod mene je 95 % mailova isključivo vezano uz posao, onih 5 % su privatni, a o sex, religion & race je 0 %..

Bold #2: No argument here.


Government Ironside. Poslednje utochishte onih koji nisu mogli naci poshten posao :). Nazalost, oni su zaduzeni za drushtvenu kreaciju, dizajn, projektovanje i implementaciju "reshenja", iako ne bi bili u stanju to isto da urade ni sa LEGO kockcama.
  • 1

#228 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 18 May 2018 - 13:02

Znash onu karikaturu kada klinac kaze ocu, koji chita novine u fotelji, kako je ramishljao i razmatra karijeru u kriminalu, a otac kaze ne skidajuci pogled sa novina: "To nije loshe .... Private sector or government"? :)
  • 1

#229 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 18 May 2018 - 14:58

Kapiram shta te zbunilo, moje neprecizno izrazavanje .....

Naravno da tu nema nikakvog pravog sexa u mailovima, vec sexual harrassment, seksualna prava, razlichitosti i ostala smaranja.

Religija ...... Opet naravno prava (bez obaveza), prava, prava ..... Za sve osim za ateiste. Za njih Samo obaveze.

I rase ..... Svi su tu osim belih, koji su btw. u manjini. Ne kaze se eksplicitno da su krivci za sve, ali se da naslutiti. :)

Znachi postmodernistichki marksizam koji su liberali kupili i sada je u punom cvatu, ochekuje se da zetva Bude bogata u vidu novih lobotomiranih sledbenika.

Mislim da su se zajebali.

Edited by Denis Jasharevic, 18 May 2018 - 14:59.

  • 2

#230 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 28 May 2018 - 21:30

Ono sto ne do pre 3 nedelje izgledalo kao sigurica za konzervativce, se krece u pogresnom smeru po njih,

jer NDP iz treceg plana skuplja, mozda ocekivano, glasove liberala, I jos neke glasove flip flopera, 

koji su mislili da glasaju za konzervativce.

Sada vec vecinska vlada ne izgleda toliko izvesno, jer su I'm se procenti sroljali 4-5%, mozda dovoljno da 

ih utera u manjinsku vladu.

 

Da ne kazem da moze da im se obistini scenario iz nocne more, da NDP osvoji vlast.

Ford je za taj apokalipticni scenario najavio reke kanadjana koji ce bez da trepnu da se sliju prema USA.


  • 0

#231 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 28 May 2018 - 22:10

Ono sto ne do pre 3 nedelje izgledalo kao sigurica za konzervativce, se krece u pogresnom smeru po njih,

jer NDP iz treceg plana skuplja, mozda ocekivano, glasove liberala, I jos neke glasove flip flopera, 

koji su mislili da glasaju za konzervativce.

Sada vec vecinska vlada ne izgleda toliko izvesno, jer su I'm se procenti sroljali 4-5%, mozda dovoljno da 

ih utera u manjinsku vladu.

 

Da ne kazem da moze da im se obistini scenario iz nocne more, da NDP osvoji vlast.

Ford je za taj apokalipticni scenario najavio reke kanadjana koji ce bez da trepnu da se sliju prema USA.

 

Nisam ni sumnjao da ti se liberalski brk smeshi jer je najavljena pobeda komunista  :lol+: , pa to su vashi ........ samo su vas i oni odjebali jer su shvatili da ste totalni luzeri i da cete u parlamentu imati manje ljudi nego prstiju na jednoj ruci  :rotflmao: 


  • 1

#232 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 29 May 2018 - 07:41

Vidim kod vas u Kanadi modu 'indigenous ways of knowing', sve vise univerziteta ukljucuje to u svoj program... kazu, nature moze da se razume i objasni podjednako dobro kao i sa 'western knowing'  :lol+:


  • 1

#233 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 29 May 2018 - 12:49

Vidim kod vas u Kanadi modu 'indigenous ways of knowing', sve vise univerziteta ukljucuje to u svoj program... kazu, nature moze da se razume i objasni podjednako dobro kao i sa 'western knowing' :lol+:

Burazeru, kraja ovom ludilu nema. Mislim, sve su to luzeri naravno, sve ce to da zavrshi neke fakultete sa kojima ce moci da razvijaju i usavrshavaju svoja stechena znanja Kao kasirke i magacioneri u Walmartu, najveci srecnici ce se uhlebiti u governmentu i to nije problem,shto bi rekli ovi nashi forumski vernici trzishte ce to regulisati :D.

Problem je shto sa tom neo-liberalno-lobotomisanom gomilom treba sutra ziveti, majmuni ce da te prijavljuju policiji gore nego u vreme staljina, ne vidim gde ovo vodi osim u neko teshko jednoumlje.

Nisam do pre nekoliko godina pomishljao da cu za sebe i decu traziti neku zdraviju sredinu ..... tipa Kazahstan, neka Boratija ..... sve je bolje od ovoga :D

Izuzetno bolesna sredina je postala onog trenutka Kada je Justin Jihadi postao premijer. Kuvalo se to decenijama, ali izbacili Libtarda V 1.0 za premijera. Ti znash da Radim za federal government. Proshli ponedeljak bio Victoria Day, long weekend. Nisu mi chestitali federalni praznik. Stigao mi email chestitaju mi cultural diversity day ........ Samo UN praznike poshtuju i ramadan, naravno. Vrlo interesantan eksperiment sovjetsko-talibanskog tipa. Samo za one koji posmatraju da strane, yebiga, meni nije interesantno, ja brishem odavde ako se ne urazume. Jedino shto me brine je da ovi libtardi sasvim sigurno nece moci da isplacuju penzije kada mi za to dodje vreme, a mnogo sam kinte tu skrljao.

Edited by Denis Jasharevic, 29 May 2018 - 16:50.

  • 0

#234 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 29 May 2018 - 16:46

.

Edited by Denis Jasharevic, 29 May 2018 - 16:47.

  • 0

#235 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 31 May 2018 - 03:42

Postoji mogucnost od nekih 15% da Ontario dobije svoju prvu islamsko-komunistichku vladu. :ph34r: Pre svega zbog ogromne podrshke liberalnih retarda koji ce masovno glasati za njih. Ne znam ni sam zashto sam rachunao na njihovu principijelnost, vrlo glupo od mene. Maske su pale, znali smo da vole i sponzorishu islamski terorizam, a evo, otvorili su se totalno i po pitanju neo-marksizma. Za sada je bio samo peting, sad su ga primili skroz.

 

Zbog pravilnijeg rasporeda glasacha po provinciji, jer islamisti i komunisti zive samo u Torontu, ostaje nada da Toronto nece postati Teheran. Area 905, kako se ovde popularno zove po pozivnom telefonskom broju, naseljena iskljuchivo nesvrstanima je postala glasachka tvrdjava NDP. To su inache delovi suburba Toronta gde ne biste ni znali da ste u Kanadi, ako vam neko ne kaze, otprilike briselski Molenbeek.

 

Poslednji pollovi ipak daju 80% shanse Progresivnoj Konzervativnoj Partiji za vecinsku vladu.

 

Izbori su za 7 dana. Ja sam pravo glasanja iskoristio proshli vikend poshto necu biti u Kanadi naredne 2 nedelje.

 

 

CapturePoll.JPG?raw=1

 

 


Edited by Denis Jasharevic, 31 May 2018 - 03:48.

  • 0

#236 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 01 June 2018 - 02:35

Gusto je samo u procentima glasova, ali kad se bude prevelo u poslanike konzervativci osvajaju komotnu vecinu.
Ford ce biti novi premijer, spremite kokice.
  • 0

#237 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 08 June 2018 - 02:48

Cestitam Ontariju Donalda Trumpa! Bravo Kanadjani!!! Dosta je bilo libtardiranog terora! Na odmoru sam, ali pratim propast libtardiranih goveda.

Sledece godine ih guzimo na federalnim. Izborna smrt zapadnim neo-marksistichkim Islamistima Koji se Iz nepoznatog razloga zovu liberalima!

Glatka pobeda razuma nad libertardizmom.

Edited by Denis Jasharevic, 08 June 2018 - 02:51.

  • 1

#238 bresson

bresson
  • Members
  • 375 posts

Posted 08 June 2018 - 03:27

informer.rs :lol:
  • 0

#239 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 08 June 2018 - 13:41

Prvo,taj kanadski premijer deluje kao vrlo kulturan i ugladjen covek.Nije jasno sto je ova Jashar toliko zacenio protiv njega?! 


  • 0

#240 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 June 2018 - 13:56

...

 

... taj kanadski premijer deluje kao vrlo kulturan i ugladjen covek ... 

:lol+:

'Ugladjen?'

 

Attached File  PW_JT.jpg   42.27KB   4 downloads

 

'teget pantaloneeee... !

 

 

:rotflmao:

 

...


  • 0