Jump to content

Photo
- - - - -

Renault 2018

• Please log in to reply
50 replies to this topic

#46 romantik

romantik
  • Members
  • 7,314 posts

Posted 18 June 2018 - 15:43

Hulk nece spavati narednih par meseci dok se potpis ne potvrdi :D

• 0

#47 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,146 posts

Posted 18 June 2018 - 18:44

Do kad Hulk ima ugovor sa Rendzom?
  • 0

#48 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,133 posts

Posted 18 June 2018 - 22:15

Brak RB i Honde , za koji sam siguran da će se desiti, znači i pun budžet pa ne znam na koju foru Rendža misli da dobije Neweya. Možda neki projekat..

Hulk je mislim do '19. pod ugovorom. 

• 0

#49 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 16,990 posts

Posted 18 June 2018 - 22:44

Hulkenbergu istice ugovor na kraju ove sezone.
  • 0

#50 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 16,990 posts

Posted 19 June 2018 - 09:16

Nadam se da Reno, sto se kaze, nece sedeti skrstenih ruku. Sad ih Red predstavlja slepcima sa kojima nemaju sansu za titulu, a Honda je vrh i imaju nenormalan potencijal i 2019. zele titulu sa njima?! Ne svidja mi se pristup Abitebola, poslednjih nedelja je zvucao kao da moli Red Bul da ostanu. Isto tako se nadam da im nece dostaviti sledecu specifikaciju motora i da ce im uzeti tim. Horner i Marko su tako ljigavi likovi da mi se zaista povraca, moram to da kazem iako mrzim tu frazu, povraca mi se kada vidim njihove izjave. Grozni licemeri. Prvi ce oni napadati tu Hondu kao sto su napadali Reno pet sezona ako bila sta krene naopako. I to vec u Australiji sledece sezone.

• 0

#51 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,133 posts

Posted 19 June 2018 - 10:59

Ghosn je dugo čekao priliku da ih se kurtališe. Nije slučajno što nigde na bolidu RB-a ne piše Renault ili to što su bez problema prekinuli ugovor sa STR-om ranije da bi ovi dobili Hondu? Znalo se kuda sve ovo ide

Proizvođač šećerne vodice i njegove pudlice su uzeli da se kurče pred čovekom koji vodi trenutno najvećeg proizvođača automobila na svetu. Sa Renaultove strane jako kulturno urađena šimika u bulju i izašli su iz svega sa pobedama što je najvažnije. RB neka nastavi da prodaje maglu i priča kako je najlošiji motor i najperspektivniji.. zaslužili su to što su i dobili

Abuteboul je vidi se veoma temperamentan lik što mi se jako dopada kod njega. Čovek kojem možeš da čitaš emocije sa lica, a takvih je malo danas među nazovi političarima u sportu. Ekipa mi deluje kompaktno i rezultatski konstantno napreduje što je najvažnije. Čekamo da se upeca velika riba među inženjerima..

• 0