Jump to content


Photo
- - - - -

MotoGP 2018


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#91 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 05 June 2018 - 13:33

Ne verujem bas u ovu varijantu, jedino ako je Honda postala bas ocajna nakon sto su ih navodno odbili Zarko i Dzek Miler i resila debelo da odresi kesu.

Meni je mnogo bliza varijanta gde se Lorenco vraca u satelitsku Jamahu, ali sa fabrickim motorom, a u Repsol dolazi mladji Markez, dok bi Dani mogao i u penziju :D


  • 0

#92 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 05 June 2018 - 19:23

Lorenco ipak potpisao za Hondu! (izvor Autosport)

Navodno dvogodisnji ugovor vredan svega 4 miliona po sezoni (u Dukatiju je imao 12). Bice to tim snova.

 

Petruci definitivno na Lorencovom mestu.

 

E sad je pitanje sta ce biti sa projektom Petronas Jamaha. Kazu da ce istrajati, ali to ce biti promasaj, ulozice velika sredstva a dobice drugorazrednog vozaca.


  • 0

#93 Duh sa sekirom

Duh sa sekirom
  • Members
  • 966 posts

Posted 06 June 2018 - 17:46

Lorenco ipak potpisao za Hondu! (izvor Autosport)

 

Honda sa ovim i zvanično postaje najljigaviji tim na gridu. Pedrosa ih je držao dalje od te titule dok je bio tu.


  • 3

#94 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 06 June 2018 - 19:31

Ja Pedrosu ne mogu da smislim od kad je usao u kraljevsku klasu, a na njegovo mesto dolazi jedan ekstra vozac koji mi je pri tom drag,  win-win situacija :)


  • 0

#95 dekifisher

dekifisher
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 06 June 2018 - 22:04

Koliko god da mi drago zbog Lorenca, ova sezona je mrtva.

Ne znam da li je neko uspeo u GP-u da pobedi za tri razlicite fabrike?


  • 0

#96 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 08 June 2018 - 12:34

Ne znam da li je neko uspeo u GP-u da pobedi za tri razlicite fabrike?

 

Valjda nije, Lorenco je postao, cini mi se, peti vozac sa pobedom za dve razlicite fabrike, a prvi i jedini sa kombinacijom Jamaha - Dukati. 
Ako sledece sezone trijumfuje jednom na Hondi, a sa ovakvom Hondom je to veoma realno i izgledno, ucinice nesto jedinstveno


  • 0

#97 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 17 June 2018 - 15:21

Lorenco opet ubedljiv, druga pobeda zaredom, ali za sampionat je ipak prekasno.

Dovi jos jednom izleteo tako da bih i njega otpisao, ostaje Makez protiv jamaha, a sad idemo u Assen sto bi trebala biti Jamahina staza.

 

Jedna predivna vest, Fabio Kvaartaro konacno pobedio u svetskom sampionatu i to u Moto 2 klasi! :thumbs:

Bio sam ubedjen da ce uzeti titulu u svojoj drugoj sezoni u Moto 3 (sezona 2016), a on do danas nije imao nijednu pobedu u bilo kojoj klasi!


  • 0

#98 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 18 June 2018 - 15:12

Ko je vlasnik Dukatija? Jel ima taj neku govnjivu motku, da umlati one koji su odgovorni što Lorenco, do sad, nije dobio bajk kakav mu odgovara?


  • 0

#99 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 18 June 2018 - 15:43

Audi ih je kupio pre par sezona, ne znam jesu li jos uvek u njihovom vlasnistvu.


  • 0

#100 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 19 June 2018 - 09:12

Jeste kasno za Lorenca ali ne znam koliko je realno ni da Jamahe mogu nesto, pa sve i da se vozi samo u Asenu do kraja sezone. Realnije mi cak izgleda da Horghe zaredja 10 pobeda sa sve Markezom na drugoj poziciji nego da Jamahe ozbiljnije priprete sa ovakvim motorom. Moraju nesto drasticno da pronadju  
Ovako ako Mark ne napravi neko sranje i sam sebe ne saplete negde tesko da dobijemo interesantnu borbu za sampiona 


  • 0

#101 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 19 June 2018 - 10:34

Jamahi ne fali nista kad se vozi u hladnijim uslovima tako da ce imati oni par staza na kojima ce biti favoriti cak iako nista ne unaprede. Klucna stvar za sampionat je moze li Markez ostati na motoru do kraja, ili ce zelja za pobedama biti jaca pa da na taj nacin otvori potencijalnu borbu za titulu.


  • 0

#102 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 01 July 2018 - 13:23

Potpuna ludnica u prvih 10 krugova. Kapa dole svima, deluje ovo kao klasik u najavi.
  • 0

#103 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 01 July 2018 - 15:05

Potpuna ludnica u prvih 10 krugova. Kapa dole svima, deluje ovo kao klasik u najavi.

 

Ludnica tokom citave trke!

Steta sto je Rossi pogresio nakon sto se konacno probio na celo. Da je tamo ostao, sampionat bi bio zanimljiviji...


  • 0

#104 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 12 July 2018 - 16:30

Pedrosa objavio da ide u penziju. Aleluja :thumbs:


  • 0

#105 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 06 August 2018 - 09:41

https://twitter.com/...377632424886272

 

:hail:

 

Da je uspeo ovo da izvuce, bilo bi nesto najspektakularnije sezonama unazad. Dobar je i Doviciozo u ovim situacijama, kao protiv Marqueza lani ako se secate, bez panike ga pusti da prodje i samo drzi svoju unutrasnju putanju koja je najbolja za izlazak na pravac koji sledi.

 

Na kraju uze Dovi zahvaljuci Marquezovm napadu na Lorenza za p2 i dok su se oni borili dva kruga pre kraja ovaj je otisao na nedostiznu distancu.


  • 0