Jump to content

Photo
- - - - -

Izbori - BGD edition

• Please log in to reply
90 replies to this topic

#1 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 4,914 posts

Posted 15 January 2018 - 15:29

Kenjigrad bira novog kralja, a ja imam par pitanja za sve obaveštene i inspirisane:

Sa koliko kandidata i kako opozicija namerava da pobedi AVa?

Koji su konkretni lokalni predlozi oko kojih će uspeti da okupe birače?

Kako stojimo sa postizbornim koalicijama?

Sa kojom parolom SNS ulazi u ring?

Unapred zahvalan :)
  • 1

#2 Div

Div
  • Members
  • 7,592 posts

Posted 15 January 2018 - 16:00

Ta-ta-ta-tira.

• 4

#3 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 10,978 posts

Posted 15 January 2018 - 16:19

Kenjigrad bira novog kralja, a ja imam par pitanja za sve obaveštene i inspirisane:

Sa koliko kandidata i kako opozicija namerava da pobedi AVa?

Koji su konkretni lokalni predlozi oko kojih će uspeti da okupe birače?

Kako stojimo sa postizbornim koalicijama?

Unapred zahvalan :)

Vala kako su raštrkani, neorganizovani glooopi, većina egomanijaci, a pogotovu ona budala od Sunđera Boba, vozaće ih AV još par mandata na svim nivoima.

Ta-ta-ta-tira.

Da, i sakupi sve dlugale.Jes da su večina krazubi, ali jebi ga, važan je glas, a ne lep osmeh

Edited by Pristevac, 15 January 2018 - 16:20.

• 0

#4 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 4,914 posts

Posted 15 January 2018 - 19:19

Ta-ta-ta-tira.

Doooobar!
Znači Branko kockica sa njima liže prozore od marmelade. :D

On sada mora da ide na osmu deceniju, ne?
  • 1

#5 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 4,914 posts

Posted 15 January 2018 - 19:21

Vala kako su raštrkani, neorganizovani glooopi, većina egomanijaci, a pogotovu ona budala od Sunđera Boba, vozaće ih AV još par mandata na svim nivoima.
...

Pa ko ide s’kim, a ko na koga?
Ozbiljno pitam.
  • 0

#6 Newcastle

Newcastle
  • Members
  • 164 posts

Posted 15 January 2018 - 23:29

Da li neko moze da poveruje da je ovo stavljeno na zvanicni sajt ovih, i to danas:

"Ђилас би дао „Галенику“ свом пајтосу Бабићу, и уместо да се пуни државни буџет он би те паре делио са својом лоповско-тајкунском свитом, и када им ни то не би било довољно, на крају би је и продали, као што су продали „Хемофарм"

Ono sto je porazavajuce je da ce i ovo proci, da ce i ova "konstrukcija" privuci jos glasaca.

Da se podsetimo, Galenika je nedavno prodata, za sitne pare doduse (Hrvatska Plivu za 2 milijarde evra i pri tom uhapseno 20 ljudi zbog mahinacija, mi Galeniku pre par meseci za 20-ak miliona ili slicno i jos se hvalili time). Privatizacija Hemofarma je jedna of boljih, a i pre privatizacije Hemofarm je od male lokalne firmice postao vodeci proizvodjac lekova u Srbiji, kupio Zorku i preuzeo najveci deo trzista of SPS-ove Galenike (Galenika je prethodno upropascena tako sto je oduzete od Panica - to je bio pocetak njenog kraja. u Hemofarmu znaju da je bas taj Babic dosta zasluzan za njegov rast, pa mu zbog toga manje zameraju na njegovoj bliskosti sa crvenim rezimom.

Edited by Newcastle, 15 January 2018 - 23:30.

• 0

#7 Kinik

Kinik
  • Members
  • 39,109 posts

Posted 15 January 2018 - 23:37

...

... pa ko ide s’kim, a ko na koga? ...

Ista meta, isto odstojanje.

(kako vidis iz postova - osnovna je birga 'pare', o 'idejama' niko i ne govori. U ostalom - kome ta smetnja samo treba?)

...

• 0

#8 melankolic

melankolic
  • Members
  • 24,591 posts

Posted 15 January 2018 - 23:51

Pa ko ide s’kim, a ko na koga?

DJB sa Zverima (očekivano).

Nova stranka sa DS.

Janković sa Đilasom.

Dakle, sve je kako treba i sns treba s ovakvom opozicijom i kilavom i lajavom bez zuba populacijom (onim drugim opoziciJonarima ionako život nije loš na skijanju u Kitzbielu i Los Anđelesima) da vlada još minimum 20 godina.

• 0

#9 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 680 posts

Posted 15 January 2018 - 23:57

Sta to vas interesuje? Vi ne zivite u ovoj drzavi :)

• 0

#10 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 4,914 posts

Posted 16 January 2018 - 01:35

Znaš Slaviša, kad me pitaju o’kle sam, uvek odgovorim “from Belgrade”. Nisam birao. Tako mi zapalo. Nevezano gde obitavam i ko me pita.

Mislim, ako si hteo reći Što vas to... a za ono Šta me interesuje - još uvek čekam tvoj odgovor :)
  • 0

#11 perkos

perkos
  • Members
  • 24,730 posts

Posted 16 January 2018 - 08:59

ali kad pročitam i danas o bezuboj populaciji koja glasa za SNS a u stvarnosti ogroman broj mladih i ljudi srednjih godina trči na glasačka mesta za SNS jer im jedino tako može zapasti neka crkavica od 250 evra

• 0

#12 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 19,990 posts

Posted 16 January 2018 - 10:51

ali kad pročitam i danas o bezuboj populaciji koja glasa za SNS a u stvarnosti ogroman broj mladih i ljudi srednjih godina trči na glasačka mesta za SNS jer im jedino tako može zapasti neka crkavica od 250 evra

Pa idiota i najvise ima medju mladima u Srbiji. Medju njima je i opozicija najjaca (narocito Dveri). 

• 2

#13 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 19,990 posts

Posted 18 January 2018 - 19:09

Nego, koji su bre ovi:

https://www.b92.net/...&nav_id=1348629

???

• 0

#14 McLeod

McLeod
  • Members
  • 53,484 posts

Posted 18 January 2018 - 19:16

Bivsi DSovac, predsednik opstine Stari Grad. Demagog.

Ciji je sad i zbog cega se kandiduje ne bih znao.

• 0

#15 Atreid

Atreid
  • Members
  • 7,783 posts

Posted 18 January 2018 - 19:51

SNSov spin-off. Bice ih jos. Na proslim izborima (predsjednickim) ih je bilo vise od pola. To rade da bi imali vecinu u izbornim komisijama.

Edited by Atreid, 18 January 2018 - 19:51.

• 1