Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja &prijedlozi forumski - razni


  • Please log in to reply
214 replies to this topic

#46 the dude

the dude
  • Members
  • 747 posts

Posted 12 May 2018 - 09:51

Nije bitno na koga si mislio, ali ja sam tu samo privremeno, vracam se na strogi centar chim se ukaze prilika, to mi je omiljena poz(a)icija, mozesh da zajebavash i jedne i druge :wicked:, priceless . Samo da se ovo "liberalno" ludilo izbalansira

 

yup  :thumbs:

 

Vecina ljudi se pogubi i izgubi svaki "argument" pred onima koji se ne poistovecuju sa idejama, ideologijama... Ja se slatko nasmejem svaki put kada neko krene da pljuva liberalizam misleci da ce mene uvrediti  :lol+:


  • 0

#47 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 12 May 2018 - 10:24

AA se izgleda jos nije oporavio od Party, a ja cu za vikend - otislo dete na produzeni vikend sa drugarima!!! 
Koliko sam primetila sve to sto Mel naziva alt-right su u stvari centar, ima par liberala i nesto stvarno extremnih levicara.
 
Jel to ti sebe vidis trenutno kao konzervativca?


Jeste se oporavio.

U stvari, na ono gore/nazad nema šta da se odgovori.

Diskusija sa pojedincima ovde je kao kad bi igrao šah sa golubom.

Obori sve figure, posere se na tablu pa se šeta po njoj kao kralj.
  • 6

#48 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 12 May 2018 - 10:33

Jeste se oporavio.

U stvari, na ono gore/nazad nema šta da se odgovori.

Diskusija sa pojedincima ovde je kao kad bi igrao šah sa golubom.

Obori sve figure, posere se na tablu pa se šeta po njoj kao kralj.

:lol+:  :lol+:  :lol+: Znas ono kad se smejes glasno na ekran ko debil - sva sreca nema nikog da me vidi.


  • 0

#49 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 13 May 2018 - 00:22

Jeste se oporavio.

U stvari, na ono gore/nazad nema šta da se odgovori.

Diskusija sa pojedincima ovde je kao kad bi igrao šah sa golubom.

Obori sve figure, posere se na tablu pa se šeta po njoj kao kralj.

 

To što ti je neko dao mogućnost da uzurpiraš diskusiju (a nisi jedini, da ne budem neiskren) time što ćeš po ličnom (ideološkom) nahođenju uklanjati neistomišljenike a ostavljati prostake, ksenofobe i rasiste da se igraju šaha (u kojoj se jednima dozvoljava da pljuju i dobacuju za stolom, a drugi to moraju da trpe ukoliko ne žele da ih sudija isključi), samo je jedan čudan splet okolnosti u koje je dospeo ovaj forum.

Treba samo videti ko sve učestvuje u diskusijama na Politici i koliko učesnika više ne učestvuje (ili vrlo retko) u istim pa da sve bude jasno.

Najmanji je problem sa "golubovima". Rasterali ste pristojne sagovornike a omogućili ljudima koji nemaju šta sem želja, čestitki, pozdrava jedni drugima & pljuvačine, ništa drugo da kažu. 

U suštini, ovde, na Pitanjima & predlozima i nema više ko šta da pita moderaciju jer od pojedinih već neko vreme ne može više da se dođe do reči.


Edited by melankolic, 13 May 2018 - 00:36.

  • 1

#50 filadelfija

filadelfija
  • Members
  • 248 posts

Posted 13 May 2018 - 08:41

To što ti je neko dao mogućnost da uzurpiraš diskusiju (a nisi jedini, da ne budem neiskren) time što ćeš po ličnom (ideološkom) nahođenju uklanjati neistomišljenike a ostavljati prostake, ksenofobe i rasiste da se igraju šaha (u kojoj se jednima dozvoljava da pljuju i dobacuju za stolom, a drugi to moraju da trpe ukoliko ne žele da ih sudija isključi), samo je jedan čudan splet okolnosti u koje je dospeo ovaj forum.

Mnogi ljudi samo troluju, nemoj se nervirati toliko. 


  • 0

#51 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 13 May 2018 - 11:25


To što ti je neko dao mogućnost da uzurpiraš diskusiju (a nisi jedini, da ne budem neiskren) time što ćeš po ličnom (ideološkom) nahođenju uklanjati neistomišljenike a ostavljati prostake, ksenofobe i rasiste da se igraju šaha (u kojoj se jednima dozvoljava da pljuju i dobacuju za stolom, a drugi to moraju da trpe ukoliko ne žele da ih sudija isključi), samo je jedan čudan splet okolnosti u koje je dospeo ovaj forum.


Mnogi ljudi samo troluju, nemoj se nervirati toliko. 


Trol mi- onaj kreativni gde tema krene da se širi u više pravaca- nikada nije smetao. Da sam moderator nikada ne bih splitovao teme jer sam upravo iz tih trolovanja saznao mnoge zanimljive stvari, došao do korisnih informacija za koje bi mi trebale 3 teme i 2 PDF- a. Čak i taj Kinik je ranije umeo da istroluje temu ali je bilo zadovoljstvo čitati njegove opservacije.
Ovo sada što se proširilo po svim temama gore nije trol nego gušenje diskusija primitivnim konstrukcijama i širenje rasne, verske i nacionalne mržnje i zagovaranje nejednakosti među ljudima, što se na fb92 nikada pre toga nije tolerisalo.
  • 1

#52 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 14 May 2018 - 23:47

Ma, zakleo bih sa da sam pre 2 ili 3 dana ovde ostavio post, a sada ga nema.

 

Znam da je forumski softver krs i nepopuzdan, desilo se i ranije da mi "proguta" post, ali mislim da sam ovaj post video i par minuta kasnije.

 

Mozda je brisan?

Cyberworld ima (imala je?) lep obicaj da nakon brisanja posalje PM sa obrazlozenjem. Ne znam za "u globalu", no jednom mi je obrisala post i poslala poruku - a ja sam prihvatio njene razloge, nisam imao razloga da se bunim.

 

Za ovaj nedavni, ne znam je li ga "pojeo" softver ili mi ga je neko brisao. U oba slucaja, nije bitno, nemam nameru da ga ponovo pisem, samo bih voleo da znam. Ako je brisan, neka mi "brisac" posalje poruku i na PM, nije vazno. Ako nije, nije ni bitno.


Edited by zoran59, 14 May 2018 - 23:49.

  • 0

#53 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 14 May 2018 - 23:53

Ma, zakleo bih sa da sam pre 2 ili 3 dana ovde ostavio post, a sada ga nema.

 

Znam da je forumski softver krs i nepopuzdan, desilo se i ranije da mi "proguta" post, ali mislim da sam ovaj post video i par minuta kasnije.

 

Potpuno isto mi se desilo, znam da je bio ovde ........ no big deal. 


  • 0

#54 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 15 May 2018 - 00:48

...

 

... zakleo bih sa da sam pre 2 ili 3 dana ovde ostavio post, a sada ga nema ...

 

 

Mislim da je obrisan.

Kao i moj odgovor.

;)

 

...


  • 0

#55 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 15 May 2018 - 00:55

Zahvaljujem moderaciji na brisanju posta u kojem se podržava rasna i verska mržnja i diskriminacija među ljudima.
  • 2

#56 filadelfija

filadelfija
  • Members
  • 248 posts

Posted 17 May 2018 - 21:12

Sta su ove zvezdice ispod OFFLINE Last Active Private ?


  • 0

#57 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 18 May 2018 - 00:17

Sta su ove zvezdice ispod OFFLINE Last Active Private ?

 

"Rate user"


  • 1

#58 filadelfija

filadelfija
  • Members
  • 248 posts

Posted 18 May 2018 - 09:55

Zato mi je McLeod posecivao profil. #ni sekunde vise  :D


  • 0

#59 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 18 May 2018 - 10:47

Zato mi je McLeod posecivao profil. #ni sekunde vise  :D

 

:rotflmao:

 

McLeod na ovom forumu nikada nije rejtovao nikoga.

 

To sto vi gledate plusice i rejtinge i bavite se slicnim stvarima iz obdanista, ne znaci da to rade i ozbiljni ljudi.

 

P.S. Sad sam morao da proverim da vidim da li sam ti zaista posetio profil, i kada sam vec bio tu, dao sam ti pet zvezdica, da imas pet, posto ti je to toliko bitno :lol:


Edited by McLeod, 18 May 2018 - 10:49.

  • 3

#60 filadelfija

filadelfija
  • Members
  • 248 posts

Posted 18 May 2018 - 11:40

#ni sekunde vise.
Treci put & counting
  • 0