Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja &prijedlozi forumski - razni


  • Please log in to reply
214 replies to this topic

#16 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 22 April 2018 - 08:55

dobar jutar zelim.

 

...

 

"u đul bašči, kraj šimšira" cini mi se najbolji prijedlog.

 

Nakon 5 godina ja sam se skroz navikao i uopste mi ne smeta Zacinsko bilje. :)


  • 1

#17 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 30 April 2018 - 17:24

na svasta se covjek navikne, nije u tome poenta. ideja je da se topik preimenuje kako bi privukao veci broj forumasa i forumasica, a ne samo one koji uzgajaju macho paprike. kojih je, btw. dvojica (brojkom 2). kako god, moje je da predlozim.

...
 

TrebazauzetŠidnatjedan...tektakoizzzajebancije

I treba poslat 4 gardijsku za paljbu i dejstva.

Nemastrujezbog<Oluje)upališibicudatividimribicu.

migove21 bacit u njivu i zapalit.

NisamjamelankoholikdapišemorasturanjuSrbije.


smisao.jpg


koji je pak smisao u ostavljanju tih (i slicnih trolersko-pakosnih) postova na topicu koji nosi naziv Regionalna kavica za ljude Dobre volje?


  • 0

#18 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 01 May 2018 - 12:21

na svasta se covjek navikne, nije u tome poenta. ideja je da se topik preimenuje kako bi privukao veci broj forumasa i forumasica, a ne samo one koji uzgajaju macho paprike. kojih je, btw. dvojica (brojkom 2). kako god, moje je da predlozim.

...

 

Prvi put cujem za "macho paprike"! :D


  • 1

#19 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 01 May 2018 - 12:27

Prvi put cujem za "macho paprike"! :D

 

Violent_Naga je bliska srodnica. :D


  • 0

#20 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 02 May 2018 - 17:59

Pitanje za Vasu:

 

Ne mislis li da je mozda preterano banovati nekog na opstem forumu koji je prevnstveno za zabavu zbog besmislenih postova?

 

On (Bane), kao i ostali iznosi samo svoje misljenje, pa neka je i pogresno, njegovo je, a i njime ne dovodi u zabludu ikog, niti ikog vredja. 


Edited by babyW, 02 May 2018 - 17:59.

  • 3

#21 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 May 2018 - 18:25

On (Bane), kao i ostali iznosi samo svoje misljenje, pa neka je i pogresno, njegovo je, a i njime ne dovodi u zabludu ikog, niti ikog vredja. 

Mnogo je manje besmisleno, u stvari, od "misljenja" mnogih "perjanica" foruma. 


  • 2

#22 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 May 2018 - 18:30

Pitanje za Vasu:

 

Ne mislis li da je mozda preterano banovati nekog na opstem forumu koji je prevnstveno za zabavu zbog besmislenih postova?

 

On (Bane), kao i ostali iznosi samo svoje misljenje, pa neka je i pogresno, njegovo je, a i njime ne dovodi u zabludu ikog, niti ikog vredja. 

 

Osim inteligenciju forumskih sapatnika  :lol+:  on zaista nikoga ne vredja. Ponekad malo dosadno stalkuje, ali da se izignorisati. Ne moze se reci ni da to shto radi - radi svesno.  :lol+: Mnogo agresivniji, maliciozniji, vishe smarajuci je Melankolic, ali pleshe na zici nazivajuci koga stigne fashistom, rasistom i ostale neo-komunjarske bedastoce.

 

Primeti da nije ni banovan, vec na dechijem rezimu postovanja ...... ali se slazem da je 30 dana mozda previshe.


  • 1

#23 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 02 May 2018 - 18:40

Mnogo je manje besmisleno, u stvari, od "misljenja" mnogih "perjanica" foruma. 

 

I to sto kazes... 


  • 0

#24 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 May 2018 - 22:43

Bane, zapravo, pise isto od kako se registrovao, lik troluje, nekad je smesno, nekad nije. Ako nije prihvatljivo, trebalo je na samom pocetku to da mu se stavi do znanja.


  • 0

#25 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 03 May 2018 - 01:21

Mnogo agresivniji, maliciozniji, vishe smarajuci je Melankolic, ali pleshe na zici nazivajuci koga stigne fashistom, rasistom i ostale neo-komunjarske bedastoce.

 

 

On to od uvek radi, samo se sada situacija malo okrenula pa to radi tebi  pa si primetio kakav je.

 

Ja sam na forumu 12 godina, i diskutovao sam svakakvim ljudima... st maurice, uros_78, vilhelmina, Hill Bill, Kinik... ali melankoliku se nikada nisam obratio. Zasto? Zbog onih 4 tacaka koje si napisao (o njemu) na toplku o USA, da ih sada ne kopiram ovde.


  • 1

#26 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 03 May 2018 - 10:46

na svasta se covjek navikne, nije u tome poenta. ideja je da se topik preimenuje kako bi privukao veci broj forumasa i forumasica, a ne samo one koji uzgajaju macho paprike. kojih je, btw. dvojica (brojkom 2). kako god, moje je da predlozim.

...
 


koji je pak smisao u ostavljanju tih (i slicnih trolersko-pakosnih) postova na topicu koji nosi naziv Regionalna kavica za ljude Dobre volje?

Sorry, tek sad sam video pitanje. Kod nekih banova uvek će se naći neko ko će tražiti da se dokazni materijal ostavi, neki da se izbriše, a nemoguće je svakome ugoditi.

 

 

Pitanje za Vasu:

 

Ne mislis li da je mozda preterano banovati nekog na opstem forumu koji je prevnstveno za zabavu zbog besmislenih postova?

 

On (Bane), kao i ostali iznosi samo svoje misljenje, pa neka je i pogresno, njegovo je, a i njime ne dovodi u zabludu ikog, niti ikog vredja. 

 

Nije banovan, već je samo stavljen na odobravanje postova.


  • 1

#27 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 03 May 2018 - 17:21

Pravda za Baneta!


  • 2

#28 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 07 May 2018 - 14:17

Hteo bih samo da pohvalim moderaciju jer je zaista bilo vreme da se konachno obuzda divljanje pojedinaca koji se vec predugo tolerishu i pomahnitalo mlataraju sa sve 4, nazivajuci fashistima koga stignu u svom forumskom srljanju, a iz nekog, samo njima poznatog razloga, su utripovali da je ovo nekakav ultra-levicharski forum.

Edited by Denis Jasharevic, 07 May 2018 - 14:18.

  • 2

#29 Jonnhy Clash

Jonnhy Clash
  • Banned
  • 1 posts

Posted 09 May 2018 - 15:55

Hteo bih samo da pohvalim moderaciju jer je zaista bilo vreme da se konachno obuzda divljanje pojedinaca koji se vec predugo tolerishu i pomahnitalo mlataraju sa sve 4, nazivajuci fashistima koga stignu u svom forumskom srljanju, a iz nekog, samo njima poznatog razloga, su utripovali da je ovo nekakav ultra-levicharski forum.


Dzabe tupadzijo. Levica i to prava, izvorna ce se uvek reinkarnirati. Nema bana koji to moze da ukine.
  • 0

#30 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 09 May 2018 - 16:25

Dzabe tupadzijo. Levica i to prava, izvorna ce se uvek reinkarnirati. Nema bana koji to moze da ukine.


Tako se mislilo i za endemski kretenizam, da je neiskorenjiv, pa je jodiranje soli reshilo anomaliju zauvek.

Nauka napreduje, treba verovati da ce se i za najtezi medicini poznat mentalni poremecaj, izvorni cerebralni levizam, naci spasonosna terapija.

Do tada, shta da ti kazem, izdrzi, bori se.
  • 3