Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja &prijedlozi forumski - razni


  • Please log in to reply
214 replies to this topic

#1 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 26 December 2017 - 07:46

​Eto ovo možda bolje djeluje od "kritika", a i ideja je da topic bude konstruktivan, a ne destruktivan. Nadam se da neće nikome smetati što sam ga otvorila. :)

 

​Pamtim iz neke davne forumske prahistorije da je bilo trenutaka dobre volje od strane moderatora i admina da se ljudima ukinu kazne i da ih se odbanira, pa pitanje je li možda moguće da se i sad prigodno na kraju godine dogodi neka masovna ili manje masovna amnestija?  :s_d: Tu sad ne mislim na neke klonove i problematične likove kojima je jedini cilj provokacija, nego baš na forumaše koji su nam svima poznati. 

 

​Vidim da dosta bivših forumaša više nema, istina ne znam razloge jer me dugo nije bilo, a i ne da mi se kopati i baviti se  prošlošću. Vidim na primjer da nema Slavena, piše da je banovan. On je meni ostao u dobrom sjećanju, ne pamtim ga kao neku problematičnu osobu pa da li postoji mogućnost za njegovu amnestiju? I ima sigurno još ljudi koji vjerojatno zaslužuju  puštanje na slobodu.  :D 

A i tako, ljudi smo  :)

 


  • 2

#2 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 27 December 2017 - 18:19

E Zizo, Slaven možda nije problematičan na forumu, ali je u RL...on i njegov bazen i zamaskirane prijetnje preko foruma, uostalom neka arbajtuje, možda se vrati s mercedesom i usere putem.


  • 0

#3 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 28 December 2017 - 07:41

Nemam​ blage veze o čemu pišeš, ali kao što rekoh - nije me dugo bilo. 


  • 0

#4 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 06 March 2018 - 16:52

...

 

Za Moderaciju.

 

Moze li se trolovanje o hrani na tredu USofA splitovati / prebaciti ili na prirodu, ili na kulinarstvo?

Koliko se secam tamo je bila tema o tzv. 'organskoj' hrani.

 

Tnx!

 

...


  • 0

#5 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 08 March 2018 - 17:55

Moze li promena naziva Hard rok u Hard 'n' Heavy?


  • 1

#6 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 08 March 2018 - 18:02

Moze li promena naziva Hard rok u Hard 'n' Heavy?

 

Done. 


  • 1

#7 Jonnhy Clash

Jonnhy Clash
  • Banned
  • 311 posts

Posted 12 March 2018 - 15:30

Da li postoji mogucnost da moderacija objasni brisanje mojih postova danas? Pošto nisam nikoga ni vređao, niti pretio, niti trollovao teme. Čisto bi bilo lepo da moderatori budu objektivni a ne da se ponašaju prema ličnim afinitetima.


  • 1

#8 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 12 March 2018 - 16:13

Da li postoji mogucnost da moderacija objasni brisanje mojih postova danas? Pošto nisam nikoga ni vređao, niti pretio, niti trollovao teme. Čisto bi bilo lepo da moderatori budu objektivni a ne da se ponašaju prema ličnim afinitetima.


Ja sam ti obrisala post u kome si ostavio link za cevabdzinicu na topiku o organskoj hrani. Valjda je jasno zasto. 


  • 1

#9 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 12 March 2018 - 18:33

Ako si pitao za onu temu o USA, u pitanju je politčka tema, a ono što si pisao je za privatne poruke.


  • 0

#10 Jonnhy Clash

Jonnhy Clash
  • Banned
  • 311 posts

Posted 12 March 2018 - 19:57

Ja sam ti obrisala post u kome si ostavio link za cevabdzinicu na topiku o organskoj hrani. Valjda je jasno zasto. 

Pisalo se sve i svašta na tom topiku. Hteo sam malo da se našalim sa drugim forumašem. Ništa zlonamerno. 


  • 0

#11 Jonnhy Clash

Jonnhy Clash
  • Banned
  • 311 posts

Posted 12 March 2018 - 19:59

Ako si pitao za onu temu o USA, u pitanju je politčka tema, a ono što si pisao je za privatne poruke.

Shvatio. I tu smo se Slavisa063 i ja nasalili kroz konverzaciju. Ja ni ne planiram da idem da živim u USA nego samo turisticki planiram New York da posetim.


  • 0

#12 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 04 April 2018 - 22:52

Alberto, malo je 48 sati. Lik konstantno troluje i vredja sagovornike. Topik je i otvorio da bi trolovao i da izvines podjebavao sagovornike.
  • 0

#13 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 05 April 2018 - 10:15

Benefit of a doubt, videćemo kad se vrati kako će da nastavi.


  • 0

#14 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 18 April 2018 - 22:28

nego, ima li negde tema i o biljkama, cvecu ili bastama negde. znam da svi zivimo u razlicitim podrucjima, ali bi bilo interesantno podeliti ideje i savete.

Ovo je ta tema. Naslov je malo nespretan i ne moramo pricati samo o zacinskom bilju, slobodno proturi neko cvijece tu i tamo.

"Najukusnija basta godine"?

Ako moderacija moze da odradi naslov teme, bilo bi super. Ja bi radije da je nesto u fazonu: "Uzgoj zacinskog bilja i povrca" ili "U djul basci, kraj simsira" ili tako nekako, a svakako cemo se takmicimo kacenjem slika i ce vidimo ciji je veci...paradajz.

mozda ne bi bilo lose ovaj topic preimenovati u bastovanstvo, ili tome slicno, odavno je (s prvim paradajzom, klekom i vjevericom) prevazisao "zacinske okvire".


  • 0

#15 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 22 April 2018 - 05:51

dobar jutar zelim.

 

...

 

"u đul bašči, kraj šimšira" cini mi se najbolji prijedlog.


  • 0