Jump to content


Photo
- - - - -

Billions


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 23 October 2017 - 12:54

Po meni zaslužuje poseban topic, iako nisam mislila da će me zanimati nešto što ima veze s burzom i generalno Wall Streetom, međutim neke recenzije koje sam čitala o seriji su me navele da probam i navukla sam se totalno. Jedna od definitivno najboljih serija koje sam gledala u zadnje vrijeme. Bilo je dovoljno da pogledam prvu epizodu i da cijelu prvu sezonu odgledam u jednom dahu, za drugu sam čekala svaki ponedjeljak da stigne na Pickbox, a sad s nestrpljenjem očekujem i treću sezonu i ne sumnjam da će biti na razini prve dvije. 

 

Jedan od razloga zašto mi se sviđa jest što nije klasična holivudska bajka u kojem postoje samo "good" guys i "bad" guys, nego samo "guys" (i naravno  "girls"), čime su fino izbjegnuti klišei da je svaki bogataš teško đubre, a svaka vlast neopjevano pravedna i dobra. Izuzetno pametno rađeni likovi koji su životni i "ljudski". Drugim riječima, za koga god da navijate u seriji, sigurno ćete pogriješiti. 

Dodatna zanimljivost je što su tvorcima serije kao  inspiracija za priču kao i likove, poslužile stvarne osobe  s Wall Streeta. I naravno, fantastična gluma. 

Netko gledao? Utisci?

 

 


Edited by Ziza, 23 October 2017 - 12:56.

  • 0

#2 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 23 October 2017 - 13:47

Ja i dalje ne mogu da odlučim da li bolje iznosi ulogu Giamatti ili Lewis. Obojica rade fantastičan posao.


  • 0

#3 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 23 October 2017 - 15:34

Potpuno​ se slažem s tim što ja volim i Wendy, a velika ljubimica mi je i Taylor koja se pojavljuje u 2. sezoni. Koja frikuša!  :wub: 


  • 0

#4 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 03 December 2017 - 13:56

Samo da se chekiram: jos 1 obozavalac...tek otkrio seriju, na pola 2.serijala.
  • 0

#5 christofer

christofer
  • Members
  • 334 posts

Posted 23 December 2017 - 12:42

Odlicna je serija. Slucajno sam naleteo dok sam veteo kanale i nastavio da gledam...sto mi se inace ne desava. Kad gledam serije uvek prvo procitam i malo se informisem o njima. Ovde sam naleteo slucajno na scenu sa 2 glavna glumca i to je bilo presudno pa pocnem lepo ispocetka. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
  • 1

#6 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 19 January 2018 - 18:42

Jedva čekam treću sezonu!


  • 1